AMD Athlon 64 X2 3800+ Review - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Athlon 64 X2 3800+ Review

shklak

Recommended Posts

זה מעבד שחבל על הזמן ושווה את הכסף שלו ויש מבצ שבאמת הסטנדרט של משחקים בעוד שנתיים לפחות יהיה כפולי אבל מה בנוגע למעבדי FX גם הם יהיו בעלי ליבות כפולות ומה בנושא תמיכה של DDRAM 2

ועוד דבר עם אני כבד ואני רוצה לעסוק בקצת עריכות גרפיאות מה אתם ממליצים לי אליזה מעבד להחליף עוד שנה לFX או לכפול כמו 4400 או 4800

?

ודרך אגב אדריאנה לימה הזאת פשוט מדהימה היא מזכירה קצת את אגם רודברג אבל הרבה יותר יפה ממנה והיא פשוט חלום של כל גבר;-) :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי שאין שימוש בשנה הקרובה למעבד כפול אין סיבה שיקנה כרגע.

אני מניח שבעוד שנה המחיר של כפולי הליבה יהיו הרבה יותר נמוכים. בינתיים אפשר להסתפק ב 3000+ נחמד, ואחר כך לשדרג לכפול . גם משלמים בערך אותו סכום, וגם נשארים עם 2 ביד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אני מתכוון אניא שדרג וגם אהנה מזה והמחירים יצנחו לרצפה ויהיו ממש טובים באותה תקופה ויהיה מאד משתלם לקנות אתז ה באותה תקופה כי אז יצאו רק כפולי ליבה וכל השאר יהיהיו טיפה יותר מהירים ותמיכה של המעבדים בזכרונות תשתפר ועוד כל מני שטויות כאלה אבל אז תתחיל להוציא את התמיכה בRAM 2 והמחשב שלי כבר לא יהיה כזה שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מתנדב לתת הסבר קצר (או ארוך) מדוע למשחקים אין צורך במעבד בעל ביצועים גבוהים? (כמו שנאמר כאן).

יש צורך, אבל העניין הוא בנושא כפולי הליבה.

כל עוד היישום לא תומך בריבוי נימים - הוא לא ינצל את המעבד באופן אופטימלי. דבר שמלכתחילה מעקר את הצורך לשלם הרבה כסף עבורו (או לפחות כל מחיר שלא יהיה מוצמד לו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מתנדב לתת הסבר קצר (או ארוך) מדוע למשחקים אין צורך במעבד בעל ביצועים גבוהים? (כמו שנאמר כאן).

קבל הסבר קצרצר:

משחקים מתמשים במעבד גראפי, מה שאתה קורא לו 'כרטיס מסך', הכרטיס מסך זה בעצם עוד מעבד שיש לך במחשב, שהוא נועד רק לחישובים הגראפים, הוא נועד להקל על המעבד הרגיל, שהמעבד הרגיל לא יעשה את החישובים הגראפיים.

גם המעבד עובד במשחקים, הוא עושה גם עושה חישובים, אבל עיקר המאמץ והעומס הוא על המעבד הגראפי.

זה הסבר מאוד קצר ולא מפורט, אבל זה מה שאתה צריך לדעת לבנתיים.

בקשר לכפול , אנריל 2007 ינצל כפול , הוא יצא עוד שנה וחצי ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ.. ראיתי את המעבד למכירה בזיגזג ביום שבת.. אבל עכשיו הם הורידו אותו משום מה (אולי הם חיכו להכרזה..)

המחיר שהיה אצלהם באתר היה 2380 ש"ח..

אני חושב אולי לבנות שרת לחבר מבוסס על המעבד הזה, עכשיו הגיע הזמן לחפור בתוך כל הביקורות.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה תפוחים?

זה לא הוא שאמור להביא חדשות על :lol:

לדעתי כל עוד לא צריך Mutlitasking

אין צורך במעבד הזה

תפוחים חסר

וכולנו "מבצעים" Mutlitasking ברמה זו או אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...