win2k/winxp nvidia/ati refresh rate fix, והעולם שותק!!! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

win2k/winxp nvidia/ati refresh rate fix, והעולם שותק!!!

אורח athlon

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יכול לסבול מתחת ל100 :P

למשהו זה מזכיר לי כביש בין-עירוני בין שני ערים (לכן הוא בין-עירוני ;D ) שמקולקל ושני הרשויות לא מתקנות כי "זה שייך לרשות השנייה". במילה אחת: ד-ר-ע-ק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט אשמים בעיקרון כי דרייבר שיש לו את התיקון באופן מובנה אוטומטית נפסל בבדיקות WHQL.

מה בדיוק עבר בראש של החברה במיקרוסופט כשהם קבעו את זה זו באמת שאלה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד עם זה ככה אז זה אומר שהדרייבר לא תקין ובכלל הבדיקה הזאת לא שווה כי בכל זאת יש באג חוזר בכל סידרה של דרייברים

וזה אומר שזה לא WHQL לדעתי... זה שזה עבר את הבחינות של זה לא אומר כלום !! הם לא יכולים לקרוא לזה דרייבר מושלם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהבנת. החברות יכולות לכתוב שיתקנו את הבאג (וזה באג של מערכת ההפעלה)

אבל לא יתנו אישור WHQL לדרייבר כזה ולכן החברות (כיוון ואישור WHQL חשוב להן)

לא מתקנות את הבאג בדרייברים (למרות שזו לא בעיה בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אין דבר כזה מוניטין של הוינדוס- זה או וינדוס או כלום(לינוקס לא מפעילה משחקים טוב).

ב. האם אתם יודעים שדריברים של ניבידה נפסלו כבר 10 פעמים בבדיקות WHQL?

ג. מה שאבסורד, זה לא שמייקרוסופט לא מתקנת את זה, אלא מה1 ליולי היא מקבלת לבדיקות האלו רק דריברים לWIN 2K\XP\ME :bash: :bash:

מישהו דפוק שם :bash: :bash:

אני אדבר עם חבר שלי, אבא שלו עובד במייקרוסופט, שיפנה אליו את הטענות ואז נראה מה קורה :smoke:

הוא בחו"ל, ככה שזה יתעכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

היום, אור ל2 לאוגוסט 2002 יצאו שני עדכונים חשובים מאוד:

Windows 2000 Service Pack 3 - בדו"ח הבאגים של מיקרוסופט אין שום אזכור לעובדה שהבאג הכי עתיק אולי בחלונות 2000 תוקן. כמו-כן, בפועל הוא לא תוקן.

nVidia Detonator 30.82 - החברה הטובים של הדליפו גרסא חדשה של דרייברים. כידוע לנו גרסאות מודלפות לא עוברות את מערכת הבדיקה של מיקרוספט, אבל שוב: הבעיה עדיין לא תוקנה.

זה משאיר אותי רק סקפטי לגבי העתיד, ואין שום תקווה לחכות לSP1 לחלונות ולשום עדכון של דרייברים, כי היצרנים פשוט מתעלמים מהיצרנים. מה הם רוצים מאיתנו, השחקנים, שנמשיך להשתמש בWin98 לנצח? מיקרוסופט בעצמה הפסיקה לקבל לבדיקות שלה דרייברים לחלונות 98 החל מה1 ליולי, אז אולי שיעשו איזה שהוא צעד לקראת הלקוחות, שהם כ"כ רוצים שיעברו לחלונות , ויאפשר להם באמת להנות ממערכת הפעלה נורמאלית סוף-סוף, כי בנתיים רק מוכיחה שאין שום צורך לשלם בשביל הקוד המחורבן שלה, שהיא גם כך לא דואגת לעדכן כמו שצריך, ולתת רשימה נורמאלית שכל אדם בר דעת יוכל להבין, בדיוק כמו שיוצא לכל תוכנה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

היום, אור ל2 לאוגוסט 2002 יצאו שני עדכונים חשובים מאוד:

Windows 2000 Service Pack 3 - בדו"ח הבאגים של מיקרוסופט אין שום אזכור לעובדה שהבאג הכי עתיק אולי בחלונות 2000 תוקן. כמו-כן, בפועל הוא לא תוקן.

nVidia Detonator 30.82 - החברה הטובים של הדליפו גרסא חדשה של דרייברים. כידוע לנו גרסאות מודלפות לא עוברות את מערכת הבדיקה של מיקרוספט, אבל שוב: הבעיה עדיין לא תוקנה.

זה משאיר אותי רק סקפטי לגבי העתיד, ואין שום תקווה לחכות לSP1 לחלונות XP ולשום עדכון של דרייברים, כי היצרנים פשוט מתעלמים מהיצרנים. מה הם רוצים מאיתנו, השחקנים, שנמשיך להשתמש בWin98 לנצח? מיקרוסופט בעצמה הפסיקה לקבל לבדיקות שלה דרייברים לחלונות 98 החל מה1 ליולי, אז אולי שיעשו איזה שהוא צעד לקראת הלקוחות, שהם כ"כ רוצים שיעברו לחלונות XP, ויאפשר להם באמת להנות ממערכת הפעלה נורמאלית סוף-סוף, כי בנתיים מיקרוסופט רק מוכיחה שאין שום צורך לשלם בשביל הקוד המחורבן שלה, שהיא גם כך לא דואגת לעדכן כמו שצריך, ולתת רשימה נורמאלית שכל אדם בר דעת יוכל להבין, בדיוק כמו שיוצא לכל תוכנה אחרת.

יש לי את הדרייברים של אן וידיה 30.30, איפה אני יכול למצוא את Detonator 30.82 להורדה?!?? באתר של אן וידיה יש שם רק את 29.42

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את'לון

אולי תכתוב טור אישי כל שבוע בערך... גם ככה גלוק לא כתב מלא זמן ונוצר חור בפינה הזאת

נשמע לי רעיון מעולה, אם לאת'לון יש את הזמן ואת הכוח.

יש לי את הדרייברים של אן וידיה 30.30, איפה אני יכול למצוא את Detonator 30.82 להורדה?!?? באתר של אן וידיה יש שם רק את 29.42

תעשה חיפוש קצר!??! ואני בטוח שתמצא!!! (סימני הקריאה/שאלה בציניות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...