צבא או מחשב יקר ?!? - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא או מחשב יקר ?!?

rtr

מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?  

702 הצבעות

1. 1. מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?

• רק קרבי אין על מה לדבר
    • בטח שמחשב+אוטו
    • בעיה שלך ;)

Recommended Posts

אכן אתה צודק... אם אלה הם החילות שביניהם הוא מחליט אז שייצא מהשוק!!! אלה החילות הכי בלאי בצה"ל אחרי פיקוד העורף

אם זו ההתלבטות כבר עדיף לך להיות מ"כ 02. הייתי בטוח שאתה מדבר על חילות קרביים אמיתיים. עזוב אותנו באמאשך'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן אתה צודק... אם אלה הם החילות שביניהם הוא מחליט אז שייצא מהשוק!!! אלה החילות הכי בלאי בצה"ל אחרי פיקוד העורף

אם זו ההתלבטות כבר עדיף לך להיות מ"כ 02. הייתי בטוח שאתה מדבר על חילות קרביים אמיתיים. עזוב אותנו באמאשך'... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת, האפשרויות שלו זה שריון תותחנים ונ"מ שגם כמו שאתה אמרת, הם לא כאלה מסוכנים, גם מעשית וגם על הנייר מפני שרמת הסיכון בהם היא ב'

:bash:

אני, ששירתתי בבית לחם, גוש עציון, מוצב דובדבן בחרמון בגובה 2300 מטר, אימוני שועה ושאר ירקות והייתי ביחידת הסטינגרים של מערך הנ"מ. לא זכור לי פעילות ב' במשכורת אלא א' פאקינג + ! תהיה בשקט כבר ותן את הכבוד הראוי לכלום במיוחד אם אתה לא יודע מה אתה רושם!

אני חייב לציין שאני לא מופתע שאני רואה עכשיו שאתה בן 18! זה אומר שלפי החישוב שלי אתה בצבא פחות משנה לא?! או שאולי אפילו לא התגייסת! אז אי לכך או בהתאם לזאת ואני אומר את זה בכל הכבוד: סתום ת'פה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור . . . יש מצב שהפוסט הזה רציני ? ? ? ! ! !

תשמע בחור, עזוב אותך קרבי, עזוב אותך לשנות את המדינה. זאת לא בדיוק בחירה בין מטכ"ל,שייטת,שלדג או הפלגה המבצעית של 8200  (המבין יבין) לבין 12 אלף שקל ומחשב, ששם אתה יודע שיהיה לך מעניין.

עזוב אותך מכל הסיסמאות "קרבי זה הכי אחי" וכל השטויות הנדושות האלה. המשפטים האלה זה פאסה. נתוני הבקו"ם האחרונים מראים רק על ירידה באחוז המתגייסים לקרבי והמתגייסים בכלל!, אז אל תקשיב לאחרים אלא למה שאומר לך השכל, לא הלב! הלב אומר ללכת עם הקול של אמא ולא לתת לה נדודי שינה במשך החודשים הבאים. זה באמת מה שאתה רוצה?!

גם אני בן יחיד ושום קטע "אמהי שכזה" לא מנע ממני להתגייס ליחידה קרבית. מה שקרה שמרגע הגיוס,עם כניסתי לטירונות שהוסוותה בבסיס של יחידה אחרת לגמרי בגלל ביטחון שדה הוא שאמא שלי הפסיקה לישון בלילות ובשיחות הביתה שמעתי מהחבר שלה "תגיד לי, מה עשית לה שהיא הפסיקה לרצות לחיות? " זאת לא הגזמה, סיפורים דומים שמעתי לאחר מכן מבנים יחידים אחרים במהלך השירות.

עזוב אותך את כל אלה פה עם הסיסמאות שלהם, הסיסמה שלך צריכה להיות "אמא זה הכי אחי".

ובאמת שקרבי זה ממש לא פיקניק. ונ"מ זה קרבי בכאילו,לא רציני. היחידים הרציניים שם אלה יחידת ינמ"מ. ואליה אתה לא ממוין. תחשוב על כל זה.

אתה אחד המסכנים חבל שהמדינה מחזיקה אנשים כמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash:

אני, ששירתתי בבית לחם, גוש עציון, מוצב דובדבן בחרמון בגובה 2300 מטר, אימוני שועה ושאר ירקות והייתי ביחידת הסטינגרים של מערך הנ"מ. לא זכור לי פעילות ב' במשכורת אלא א' פאקינג + ! תהיה בשקט כבר ותן את הכבוד הראוי לכלום במיוחד אם אתה לא יודע מה אתה רושם!

אני חייב לציין שאני לא מופתע שאני רואה עכשיו שאתה בן 18! זה אומר שלפי החישוב שלי אתה בצבא פחות משנה לא?! או שאולי אפילו לא התגייסת! אז אי לכך או בהתאם לזאת ואני אומר את זה בכל הכבוד: סתום ת'פה!

שואה

רושמים עם אל"ף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שואה

רושמים עם אל"ף.

עוד סימן שאתה צעיר! בצבא שואה זה לא שועה! שועה זה החור של התחת וכל מה שהוא כולל (יאק!) וזה למה אומרים "שטח שועה" "אימון שועה" "קו שועה" ושאר ירקות!

בקיצור, כמה שתדבר פחות, תשפיל את עצמך פחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, אני לא מבין למה אתם נכנסים איתי לסיכסוכים, אני לא האויב פה :(

לא יוריד מהכבוד שלי להתנצל, אז אני מתנצל על שטויות שאמרתי,

עכשיו בואו שניה נדבר לעניין לגבי פותח הת'רד (הדברים האלה פונים בעיקר לענקודר וליאור)

הבנאדם מתחילת הת'רד, אני יכול להביא לכם ציטוטים אבל אין לי כוח עכשיו, מדבר בגישה של איזה כיף לו אם הוא לא ילך לקרבי, יש לו מחשב פצצה והוא רוצה חדש, האוטו ישרת אותו מתי שהוא צריך, אבל הוא רוצה אותו לעצמו, קיצר כמה כיף יהיה לו עם הוא לא ילך לקרבי.

ביחד עם הדברים האלה הוא אמר כמה שהוא "מממממממתתתתתתתתתתת!!!!!!!!!!!" ללכת לקרבי, וכמה הוא רדף אחרי ההורים שלו לקבל את החתימה, והוא חולה על מדינת ורוצה להגן עליה ולתרום לצבא הנאור שלנו, אבל בסופו של דבר הוא החליט שעדיף לו לוותר, ומה הוא כבר יפסיד הוא ייצא מורווח (מאוד מאוד)

עכשיו אני רוצה לשאול אתכם, זה נראה לכם בנאדם עם עקרונות?

לדעתי לא :nono:

אני גם לא רוצה להסתכסך עם פותח הת'רד, אבל אני זוכר שאיפשהו מקודם אמרו פה שהמחשב והאוטו בכלל לא צריך להיות השיקול, ולדעתי זה מאוד נכון.

אני מלכתחילה אמרתו לו שייקח את המחשב והאוטו, אבל פשוט מצחיק אותי לראות איך הוא לא עומד על העקרונות שלו, מה שהיה חשוב לו זה להדגיש כמה חשוב לו ללכת לקרבי, אבל הוא כבר מזמן השתכנע שלמה לו לקרוע את התחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אנשים בפורום פותחים דיון משתי סיבות עיקריות, הרצון להתייעץ והרצון להציג עמדה מסויימת. מי שרוצה להביע עמדה אז בכיף שלו תודה לאל כולנו יכולים! מי שרוצה להתייעץ אז שיקשיב גם. אנחנו, בעלי הניסיון הצבאי יודעים ומבינים את הלבטים שקיימים לפני הצבא ובזמן הצבא. אם אנשים לא יפתחו לרעיונות ועמדות חדשות (כפי שגם אנחנו רוצים להיפתח לרעיונות חדשים) אז הם יהיו תקועים! פשוט ככה...

במקרה של פותח הת'רד, ניתן לראות בבירור שהוא ילד. אומנם לפני גיוס אבל עדיין, ילד. מחשב לא מחשב, אוטו לא אוטו, הורים לא הורים, קרבי או לא קרבי הוא עדיין צריך להבין שלא תמיד עושים מה שכיף ונכון, הוא בן יחיד ואני מכבד זאת אבל אם הוא כבר קיבל החלטה למה לעזעזאל אלוהים שבשמיים לפתוח ת'רד כזה?! בוא אני יענה לעצמי: כי הוא י - ל - ד. אני בא לומר פה שצבא קרבי ייתן לך תובנות/חישולים/קושי/הערכה לאנשים הרבה יותר מאשר לא קרבי שלא לדבר על אי-גיוס וכשילדים לא מבינים את הדברים האלו לכן חשוב להבהיר לפותח הת'רד ולשאר המלש"בים והמגוייסים הטריים פה את הנקודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יהיה עם הצעירים האלו??

איזה שאלה יש פה בכלל? מחשב+אוטו מול צבא???????????

אז אחלה שהמחשב יהיה תותח ויהיה לך אוטו להשוויץ אבל זה לא שווה לשום ניסיון חיים שאתה מקבל בצבא

אני לא יכול להתחיל לפרט מה הצבא עושה לבן אדם (גם טוב וגם רע) ולפי דעתי כול בן אדם בארץ חייב לעבור את זה

אתה הולך לחיות פעם אחת ומחשב+אוטו תמיד תוכל לקנות אבל את מה שתעבור בצבא - לא

העניין הוא לא דווקא לקרבי (ואני מבין את ההורים כי אתה בן יחיד, אבל כול הורה מפחד על הילד שלו גם אם יש לו 12 אחים) אלא לכול תפקיד בצבא (פחות על קל"ב)

תלך, תהנה, תתחשל, תצא בן אדם רציני יותר ומוכן לחיים, שכב בערסל לחודשיים בתאילנד/צילה/ניו זילנד/וכו' כדי לנקות את הראש אחרי ה3 שנים, ואז תראה כמה זה נתן לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונות, עקרונות

המון מדברים פה על עקרונות. אני בטוח שכולכם יודעים שלאנשים שונים יש עקרונות שונים

וזה שלמישהו יש עקרונות אחרים משלך לא אומר שהם לא נכונים.

כמו שמישהו פה ציין אחוז המתגייסים רק יורד עם השנים, במיוחד אצל הבנות. יש לזה כנראה סיבות שהם יותר מחוסר עקרונות של אחוזים גדולים בעם

נכון הצבא מחשל ומבגר ונותן ניסיון להרבה אנשים, אבל גם לא חסרים אנשים שהצבא פגע בהם קשה (ואני לא מדבר על פגיעה בקרב), לא חסרים אנשים שיצעו מהצבא עם אישיות בעייתית

לא הנורמה אבל קורה

המדינה בצומת דרכים כיום לדעתי וכפי שזה נראה במקום לעבור את הצומת אנחנו נתקעים בה

אני בהחלט לא חושב שהצבא הוא כזה דבר מדהים כמו שחלק מההודעות פה עשו אותו. הצבא של היום פוליטי יותר מדי ואיבד קצת את דרכו ואת הכבוד שהוא צריך לתת לחייליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט לא מבינים כמה דברים .

א.אני רוצה קרבי. כן גם כזה ב''רמת סיכון ב'' ( :lol:) כי אם זה לא היה לשם מראש לא ההיתי מקבל את החטימה ! מבינים ?! יופי !

אז אני לא יהפוך לגבר גבר כמו זה שכינה את נ"מ/תותחנים כאילו קרבי בעל מיקרה ...

ב.כל מי שאני מכיר פשוט ביקוש ממני מיליוני פעמים לא לעשות את זה לאמא שלי.

ככה שקודם כל אני מרצה את כולם ומתחשב בהם ועוד בנוסף לכל זה אני יוצא עם מחשב מדהים ורכב נחמד ..

*לזה שקרא לי י-ל-ד ...

מה אני יגיד לך ..יש ים של אנשים שלא מקבלים את מה שקיבלתי ועדיין הולכים ללא קרבי אז מה ?! גם הם ילדים ? רק ביגלל שהם לא בקרבי ?!

* לכל אלה עם העקרונות .

אם תלכו רק עם העקרונות שלכם מבלי להיתחשב במצב מסויים זה רק יפגע בכם .

אני הבנתי שאם ההיתי הולך לקרבי ההיתי מפסיד הרבה הרבה יותר מאשר אוטו או מיליון שקל למחשב ..

אז מה לעשות צריך להיתפשר לפעמים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשקראתי לך ילד זה לא היה במטרה להעליב אלא במטרה להבהיר לך שככל שהזמן שלך בצבא יעבור אתה תבין לבד את הדברים. כרגע החשיבה שלך היא של ילד, מישהו שלפני גיוס וזה לגיטימי!!! כולנו היינו כאלו...

לגבי הנ"מ או התותחנים אז אין לי יותר מה להוסיף חוץ מזה שאנחנו לא עושים את רק בשביל הערכה אלא יש דברים שמעבר שמבינים רק אחרי שנמצאים הרבה זמן בקרבי. גבר גבר?! ובכן, תודה על המחמאה ::) אבל אני בהחלט לא מרגיש כמו גבר גבר אלא סה"כ אני מרגיש שאני בנאדם איכותי יותר ממה שהייתי לפני השירות.

ותגיד לי משהו, אחרי שאתה קורא את כל הדיון הזה, אתה לא חושב שהוא ממש אבל ממש אינפנטילי?? מילא הייתי שואל "אני בן יחיד ורוצה ללכת לקרבי, קיבלתי את החתימה והכל אבל איך לעזור להורים שלי להתמודד עם המצב?" אז באמת שהייתי מבין את הדיון אבל הפכת אותו למגוכך ברגע שהכנסת את כל נושא המחשב והאוטו המטופש הזה. תחשוב על ותבין שאני צודק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...