רובוטים מי הם? ומה המטרה שלהם בחיים שלנו? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רובוטים מי הם? ומה המטרה שלהם בחיים שלנו?

MasterDK

Recommended Posts

זה לא IA ,זה אפשרי לתכנת כזה דבר.

אתה פשוט מגדיר לו מה המהירות המותרת בכל כביש ואז הוא מחשב ביחס של קילומטרים ומהירות מותרת

ובוחר תדרך שלוקחת את הכי פחות זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the kon

תוכנת ה GPS שאתה מדבר אליה מחשב את הדרך הכי קצרה זה נכון. אבל אם תוסיף שהיאתחשב גם את הדרך הכי קצרה לפי זמן זה לא אלה זה הכנסתם נתונים נוספים לתוכנה. נגיד בגהה יש פקק ב 8 בבוקר אז אתה מכניס לתוכנה פונקציה או לא יודע מה שאומר שאם השעה שמונה אז שיקח בחשבון בגהה יש פקק בשעה הזו אז או שיחפש דרך יותר מהירה (גם באורך גם בזמן) ואם אין כזאתי אז שיסע דרך גהה. זה לא AI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גזע האדם קיים בקושי 10,000 שנים

האדם החושב עוד פחות מזה

וההתפתחויות הטכנולוגיות הממש חשובות, קרו רק ב100 גג 200 שנים האחרונות - מחשב, טלויזיה, רדיו, .

200 שנים זה כלום בקו הזמן של היקום.

קח מליארד שנה, היקום קיים רק 15 מליארד שנה.

תן לזה זמן, אתה אולי לא תראה את זה , אבל אני מבטיח לך שתהיה בשלב מסויים

עכשיו זה רק ניחוש אם הם ייצאו במלחמה נגד האנושות ומי ינצח

יהיה שלב בעתיד שתוכל להוריד את ה"אתה" לתוך שנראה בדיוק כמוך, אבל לעולם לא ימות

תוכל לגבות את עצמך לפני שאתה יוצא לטיסה.

יישמרו מאגר מידע עצומים של "אנשים מלאים" במחשבים תת-קרקעיים לצורכי גיבוי.

אתה תעשה לעצמך OC :) מומהרים, כרטיס מסך והדמיה של התאגיד NVIDATI , יהיה לך מאוורר BIG TYPHOON על התחת.

:smile1:

בשלב מסויים אתה תהיה ישות של אור, אנרגיה טהורה, בעלת יכולת מחשבה והתמשקות עם ישויות דומות טלפתי וטלקינטי לגמרי.

ובלי קשר לכלום, אני חייב לומר שבבילון 5 היא הסדרה הכי טובה שיצאה לשידור טלוויזיוני אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kidney_stonE

ה"גיבוי שלי" שאתה מדבר עליו זה בעצם שיכפול של בן אדם. כמו שהיה בסרט אם ארנולד שורצניגר (אני קורא לי ארנולד ניגר =) ) "היום השישי" נראה לי ככה קראו. שיכפול בני אדם אני מפחד עוד יותר מאיטלגנציה מלאכותית (טוב לא כל כך אבל זה מפחיד) תאר לעצך שזה יהיה מיועד רק בכדי לשחזר אנשים טובים גיבורים שהקריבו את עצמם במלחמות למען העם שלהם. אבל כמו המחשב והאינטרנט שהיו מיועדים רק לאינברסטאות ולחברות גדולות התפשטו לכל בית בעולם. שיכפול האנשים יגיע גם לרעים שבנינו וידומו אנשים רעים כמו בוא לא נזכיר והם לא יוכלו למות כל הזמן ישכפלו אותם זה מפחיד!! :errrr:

וחוץ מזה כל אדם חייב למות ככה זה מעגל החיים כולם נולדים וכולם מתים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

ממש לא קראתי את כל התארד, אבל את הפוסט הראשון מין הסתם קראתי ויש לי תגובה.

המציאות היא לא "i robot". לא משנה כמה יפתחו, ואם הם יוכלו לבשל לך מאכלי גורמה עם יד אחת

והיד השניה מסדרת את המטבח, בעוד הרגל מנקה את הריצפה.

יש תכונה כלשהיא שלעולם לא תוכל להכנס לעולם הרובוטיקה, יהיה אפשר לדמות, יהיה אפשר להתקרב אבל לעולם

לא יהיה אפשר לתת תכונה כזו - רגש (רגשות).

רובוטים לא יוכלו להבין שהם עבדים של בני אדם, כי הם כולה מכונה שמורכבת מהרבה צ'יפים ומנועים וסה"כ החיים שלהם זה חשמל.

וגם אם נגיד ויצליחו לפתח שיוכלו לחשוב לבד, לעולם לא יהיה להם רגשות, ולעולם הם לא ירגישו מנוצלים, עבדים וכו' וכו'..

ולכן לעולם לא יהיה מרד (לדעתי).

אין לרובוטים שכל, ואין להם רגשות, לכן הם מחשבים שמצייתים לפקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כל הכבוד

הצלחת, תוך הפגנת תעוזה (ומידה לא מבוטלת של טיפשות) להקפיץ ת'רד בן חודש בדיוק

מרגיש שמח?

ועכשיו כתגובה אליך,

אני חייב להגיד שאני לא מסכים

ואתה יודע למה? לא בגלל שאני חושב שזה יקרה בקרוב, או כי אני חושב שזה יהיה קיים אפילו עוד 50 שנה

אלא רק בגלל דבר קטן שנקרא ניסיון העבר. ואני גם אסביר לך על מה אני מדבר

הרבה אנשים עשו בעבר תחזיות של העתיד, רובם הגדול טעה, במיוחד כשאתה מדבר על טכנולוגיה...

ורק למען השעשוע, אני אביא לך כמה תחזיות של מספר אנשים, שלא בדיוק התממשו...

למשל, רוברט נויס, אחד ממייסדי אינטל, ניבא בשנת 1976 שעד 2001 מחשבים יהיו מסוגלים להעניק

לעיוורים ראיה בחזרה, אין צורך להגיד שזה לא בדיוק קרה, נכון?

יש עוד מספר תחזיות, שלצערי הרב, בגלל שאני לא זוכר את השנה, הציטוט המדויק או מי אמר אותן, אני לא יכול

להביא ציטוט מדויק יותר, אבל אני אביא מה שאני זוכר...

מי שהיה פעם מנכ"ל או אחד ממייסדי IBM אמר פעם משהו בסגנון של "בעולם לא יהיה צורך ליותר מ5 מחשבים"

עוד מישהו פעם אמר שהוא לא צופה שמחשבים ישקלו אי פעם פחות מטון, או יצטרכו פחות מחדר שלם ורשת חשמל

חזקה במיוחד על מנת להפעיל אותם

(להזכירך, פעם מחשבים צרכו הרבה מאוד חשמל, ואף שמעתי שהמחשב הראשון שהופעל הוריד חצי מרשת החשמל של עיר

גדולה בארה"ב [פילדלפיה, אם זכרוני אינו מטעה אותי לעת זקנה])

אם כך, אני חושב שאתה יכול להבין מה הפואנטה שלי...

תחזיות על העתיד בדר"כ לא מתגשמות, במיוחד לא כשאתה אומר שזה "לעולם לא יקרה"

ואגב, אם בכלל שמת לב לתירוץ עלוב של סרט הזה שנקרא "אני,רובוט" (מצטער, אני עצבני כי הספר שווה משהו, בניגוד לסרט המעפן שנקרא על שמו)

אז היית אמור לשים לב שלרובוטים שמה אין בכלל רגשות. הם לא מרגישים "מנוצלים" ע"י בני האדם, או עבדים או משהו כזה

הם פועלים בדרך הכי טובה למען בני האדם, והם מאמינים שהדרך הזאת היא תחת ההנהגה של הרובוטים, מכיוון שהם יישויות

יותר חכמות, ובעצם בגלל שהן חסרות רגשות, יותר מושלמות (שהרי רגשות גורמים למלחמות ותמותה...)

כלומר הבעיה היא לא רגשות אצל רובוטים, אלא אינטיליגנציה מלאכותית - , ולכן הפוסט שלך חסר לטעם לחלוטין... שכן אתה מדבר על הנושא הלא נכון בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כבר היום אפשר ליצור ברמה מאוד גבוהה (הכוונה למשהו שדומה ברמת מחשבתו לבן אדם).

הבעיה המרכזית היא שכוח העיבוד שצריך בשביל זה הוא עצום - להערכתי סדר גודל של מיליון ממוצעים של היום. הצד החיובי הוא שאכן אפשר לקחת מיליון כאלה ולייצר באמצעותם מערכת כזאת - כי ניתן לפצל את התוכנה לחישוב מקבילי באופן די טבעי (אני מדבר על רשת נוירונים למי שמכיר) וזמן המחזור של הסינכרון בין המעבדים לא צריך להיות יותר טוב ממאית שניה - אז אין בעיה שהם יהיו רחוקים אחד מהשני מאוד - בניגוד למחשבי על של היום, שאמנם משתמשים בחישוב מקבילי, אבל מאוד הדוק מבחינת זמן סינכרון...

מאותה סיבה, אפשר להשתמש במעבדים חלשים מאוד - ישנים, שלא צריך לפתח אותם אלא רק לייצר - ואז עלות הייצור קטנה פי 100 (נדמה לי) כשאין עלות ...

אבל עדיין, לא נמצא מי שישקיע את סכומי העתק האלה בשביל "לנסות" מערכת כזאת, מה גם שאין לה שום יתרון על השקעה מקבילה במשהו אחר (למשל בצבא).

בקיצור, צריך לחכות אולי עוד איזה 30 שנה, כשהמעבדים הממוצעים יהיו חזקים מספיק כדי שזה ישתלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...