רובוטים מי הם? ומה המטרה שלהם בחיים שלנו? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רובוטים מי הם? ומה המטרה שלהם בחיים שלנו?

MasterDK

Recommended Posts

אין ספק בקרוב מאוד כבר יהיו שמסוגלים לחשוב לבד (שכחתי אין קורים לזה משהוא אם מלאכותי) ולפי השמועות הם יהיו אמורים להחליף את המנקה שבא אליכם כל יום לנקות את הבית את ההורים שלכם שחצי מהיום עומדים במטבח על מנת לבשל משהוא טעים ובכלל הם אמורים להקל על חיינו. מצד שני אם הם יהיו מסוגלים לחשוב לבד אז מהר מאוד הם יבינו שהם עבדים של הגזע האנושי והם לא מרוויחים מזה כלום.

מה לפי דעתכם יקרא:

1. האם המכונות שמדענים רוצים כל כך לפתח יעזרו לנו ויעשו את החיים שלנו קלים

2. או שהם יתחילו להשמיד את הגזע האנושי או להפוך אותנו לעבדים.

(השאלה לא קשורה לסרט מטריקס אז אין טעם להגיב "ראיית יותר מידי מטריקס")

מחכה לדעות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אין קשר למטריקס, אתה מושפע יותר מידי מ "אני, ."

;D

כל מקרה אין שום קשר בין שינקו את הבית לבין אינטיליגציה מלאכותית מלאה (כמו שאתה מציג את זה, שיש להם אישיות משלהם).

הקטע של הניקיון וכל השטויות האלה זה אם X אז Y, זאת אומרת חיישנים שהוא יודע לעבד את המידע ולהגיב כמו שתכנתו אותו,

אני ממש בספק אם מישהו יצליח ליצור, או בכלל ירצה ליצור, את מה שהתיחסת אליו בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אין קשר למטריקס, אתה מושפע יותר מידי מ "אני, רובוט."

;D

כל מקרה אין שום קשר בין רובוטים שינקו את הבית לבין אינטיליגציה מלאכותית מלאה (כמו שאתה מציג את זה, שיש להם אישיות משלהם).

הקטע של הניקיון וכל השטויות האלה זה אם X אז Y, זאת אומרת חיישנים שהוא יודע לעבד את המידע ולהגיב כמו שתכנתו אותו,

אני ממש בספק אם מישהו יצליח ליצור, או בכלל ירצה ליצור, את מה שהתיחסת אליו בהתחלה.

יש קשר למטריקס!

תראה אנימטריקס!

והנה משהו שקשור בנושא!

http://computers.walla.co.il/?w=/4004/732293

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו רחוקים מאוד מאוד מאוד מאינטליגנציה מלאכותית

זה לא דבר שכל כך קל לייצר

זה אשכרה ליצור משהו שיחשוב בעצמו ויהייה מסוגל לעשות דברים שלא אמרו לו לעשות ודברים שלא כתובים בקוד בתוך המוח שלו

אין ספק שאנחנו מאוד רחוקים מזה.

מה שכן, כשזה יקרה, זה ישנה את החיים של כל יצור חי בכדור הארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן פירסמו שהצליחו לפתח את שמפתחים תוכנה שהרובוט יוכל לחשוב ולדעת מה יהיו התוצאות של המעשה

תכונה זו קיימת רק לבני אדם ולכמה סוגי קופים

ןגם שרובוט מסוגל ללמוד דברים

הנה הקישור

http://computers.walla.co.il/?w=/4004/734085

וגם שרובוט מסוגל לשכפל את עצמו(כרגע זה מלבנים קטנים)

וגם כתבה על רובוט חדש

http://computers.walla.co.il/?w=/4004/750625

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטיליגנציה היא דבר מסובך מאוד

זה בעצם אומר ללמוד מהניסיון שלך, להשליך את מה שלמדת על פני העולם

וליצור רעיונות חדשים שלא חשבו עליהם (או לפחות שלא ידעת עליהם) [או לפחות זאת ההגדרה הכי טובה שיכולתי לחשוב עליה כרגע]

כמו שאמרו, בשביל לנקות את הבית לא נצטרך כאלה רובוטים (בעלי אמיתי)

למען האמת הקטע הזה כמו אני,רובוט (ספר מצויין אגב, הסרט הרס לו את שמו הטוב [העלילה אגב לא באמת קשורה לספר])

לא סביר שיקרה לדעתי, גם אם נצליח לפתח מתקדם ונכניס אותו לכל רובוט קטן ומכוער שיהיה לנו

חוץ מזה, אומנם רובוט עם זה נחמד, אבל אחרי הכל, זה מיותר למדי ברוב המקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטיליגנציה היא דבר מסובך מאוד

זה בעצם אומר ללמוד מהניסיון שלך, להשליך את מה שלמדת על פני העולם

וליצור רעיונות חדשים שלא חשבו עליהם (או לפחות שלא ידעת עליהם) [או לפחות זאת ההגדרה הכי טובה שיכולתי לחשוב עליה כרגע]

כמו שאמרו, בשביל לנקות את הבית לא נצטרך כאלה רובוטים (בעלי אמיתי)

למען האמת הקטע הזה כמו אני,רובוט (ספר מצויין אגב, הסרט הרס לו את שמו הטוב [העלילה אגב לא באמת קשורה לספר])

לא סביר שיקרה לדעתי, גם אם נצליח לפתח מתקדם ונכניס אותו לכל רובוט קטן ומכוער שיהיה לנו

חוץ מזה, אומנם רובוט עם זה נחמד, אבל אחרי הכל, זה מיותר למדי ברוב המקרים

דוגמא למה דווקא זה טוב

נגיד GPS בעל והתוכנה שנתתי פה קודם

יוכל לתת תוצאות יותר טובות משום שהיום שאתה נותן כתובת אז המחשב נותן לך את הדרך הקצרה ביותר אבל לא המשלמת מבחינת סוג כביש או השעות או מצלמות או כל פרמטר אחר

לכן אם יהיה לזה AI וחיזוי אז הוא יתן לך תוצאה שתתחשב גם בשעה גם ברמזורים וגם במהירות

לדוגמא היום בבוקר אתה נוסע ויש פקק בגהה כמו כל יום בשעה 8 (דוגמא) אז המחשב יחשב לך מסלול אחר "שהמוח" שלו חושב שהוא יותר טוב

כמו שאתה חושב איך להגיע לקניון\בצפר\בסיס יותר קצר א יותר נוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לתכנת להראות את המסלול הכי קצר זה אפשרי

לעומת זאת לעשות רובוט-נהג זה בלתי אפשרי היום

לא דיברתי על נהג דיברתי סך הכול על תוכנת שמסוגלת לחשוב ולחשב לפי דעתה בלבד איזה מסלול הכי כדאי לא מבחינת אורך כי אם יש דרך כפרית ממקום X ל-Y שעורכה 52 ק"מ וכביש רגיל שהוא 56 ק"מ ומגיע לאותו מקום אז הוא כיום הוא יתן את הכפרית למרות שזה פחות טוב אבל אם הוא מסוגל לחשוב הוא יבין שעדיף את הכביש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...