כבר 9 פעמים שלחתי את המחשב לתיקון במעבדה והבעיה עדין נשארת(פרטים בפנים) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבר 9 פעמים שלחתי את המחשב לתיקון במעבדה והבעיה עדין נשארת(פרטים בפנים)

מירו

Recommended Posts

אני כבר ממש לא יודע מה לעשות בפעם האחרונה ששלחתי את המחשב שלי לתיקון הוא היה במעבדה שלהם במשך 3 שבועות וחזר רק היום בערב.

כששלחתי את המחשב בפעמים הראשונות כל פעם הם החזירו לי וטענו שאין שום בעיה.

הבעיה קודם כל היא שהמחשב במשחקים כבדים מאוד כדוג' באטלפילד 2 עובד חלק אין קירטוע אחד ופתאום אחרי 10-20 דק' הוא פשוט נתקע ומאלץ אותי לעשות ריסט.

בסוף אחרי 8 פעמים שאבא שלי נסע אליהם (וכל נסיעה זה 50 דק' לכל כיוון וממש כבר לא נעים לי!!!) הם החליטו לעשות בדיקה נרחבת למחשב ולראות אם אכן יש חלקים פגומים.

הם בצעו סריקה וכל מה שנראה להם חשוד הם פשוט החליפו לי אותו.

להלן התיקונים שהם עשו:

1)לפני כמה זמן למשל שדרגתי את המחשב ל-1024 MB עם 400ddr.

אני יצאתי מתוך נקודת הנחה שהגורם לבעיה היא חוסר תאימות של הזכרונות באותו פעם הם החליפו לי את הזכרונות הישנים בחדשים שהם שמו לי.

2) החליפו ספק כוח

3) החליפו לוח אם.

הבעיה לפני שהם החליפו לי את החלקים הייתה ריסט אוטומטי עכשיו לא קורה לי שום ריסט ארוטומטי אולם המחשב פשוט נתקע ושום דבר לא עוזר חוץ מריסט.

ניסיתי לבדוק האם זו בעיה של חום לקחתי מאוורר גדול שיש לי בבית שמתי אותו מול המארז פתחתי מזגן בחדשר שלי במשך שעה נכנסתי למשחק ו-שוב נתקע.

(החום של המעבד ד"א היה 27 מעלות בלי מאמץ 31 עם מאמץ.)

כך שזו גם לא בעיה של חום.

להלן המפרט של המחשב שלי:

מעבד: p.4 2800mhz 1mb (פרסקוט)

לוח אם:gigabyte ga-8ipe1000mk

זכרון: אני רק יודע שהוא 1024 מגה מאותו הסוג (DDR) של 400MHZ (4 סטיקים של 256 מגה כ"א)

כרטיס מסך: ati 9600xt 128mb vivo

ספק כוח: 500 מגה הרץ (וכאן נראת לי הבעיה)!!

לא כתוב לי מה הוא אבל כתוב שאני פותח את המארז על הספק זה: 500WAT ATX 12V ויש איזה איקון כזה אדום וכתוב עליו ROTEX שזו נראת לי היצרנית.

אז רציתי לדעת אם אתם חושבים שהבעיה זה הספק כוח והאם כדי להחליפו כי אני ממש אבל ממש כבר לא יודע ולא נעים לי בגרוש מאבא שלי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי המחשב בסדר, פשוט ה9600XT ידועים בתור בעייתיים עם דרייברים..., תנסה כל מיני דרייברים כמו אומגה מwww.omegadrivers.net או קאטאליסט הרגיל גירסא 5.6\5.7 עד שתמצא דרייבר שאיתו הבעיה לא קיימת, ככה היה גם ב9600פרו שלי ואחד מהדרייברים התאים ועבד מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יצאתי מתוך נקודת הנחה שהגורם לבעיה היא חוסר תאימות של הזכרונות באותו פעם הם החליפו לי את הזכרונות הישנים בחדשים שהם שמו לי.

size]

אתה טועה... אתה יכול לצאת מנקודת הנחה כזאתי רק אם הזכרונות לא עובדים על אותה מהירות

ד"א הזכרונות ג'נריים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יכולות להיות 2 סיבות מרכזיות:

ספק: ניתן בקלות לבדוק מה המצב עם המתחים, תריץ יישום שמאמץ את המערכת לאיזה רבע שעה,

ותבדוק בתוכנת מתחים כלשהי מה המתחים שהספק שלך מספק למערכת! במידה והסטיות גדולות מ5%, סבירות גבוהה שהספק יכול להיות הגורם לבעיות.

תוכנות לניטור מתחים וטמפרטורות יש בשפע, יש ללוח שלך תוכנה בCD שמגיע עם הלוח אם

יש את SpeedFan, EVEREST ועוד... ;)

זיכרונות: במידה וזה זיכרונות חסרי מותג, תריץ את התוכנה MEMTEST לכמה לופים.

ותבדוק את מה שהציע stingeR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

31 מעלות במאמץ?ועוד פרסקוט?

זה קרור סטוק ??

אם כן נראה לי שהחישן שלך מזייף

אבל הוא אמר שהוא שם מעוורר מול המחשב והפעיל מזגן ,אז נראה לי זה קצת משפר את העניין :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...