קרא לכם פעם שאתם מרגישלם לא ש,יכים? מה עישתם אם הרגשה כזאתי?! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרא לכם פעם שאתם מרגישלם לא ש,יכים? מה עישתם אם הרגשה כזאתי?!

MasterDK

Recommended Posts

קרא למישהוא פעם אחד מהדברים הבאים?:

1. קרה לכם שאתם מרגישים לא שייכים? זה לא חייב להיות דווקה איזשהוא משחק או אתר או פורום או בכלל משהוא שקשור למחשבים אלה שאתם מגיעים למקום כל שהוא (במצאיות) ואתם מרגישים לא שייכים?

2. קרה לכם פעם שאתם מביאים מזל רע? למרות שאתם אדם טוב לב ואוהב לעוזר אתם חושבים שהמקומות שבהם אתם נמצאים תמיד נהרסים בגללכם? חשבתם מה היה קורה אם לא הייתם נמצאים באותו מקום האם הוא היה נהרס? (שוב לא חובה דווקה משהוא בעולם בוירטואלי אתה גם במצאיות).

3. קרה לכם פעם שפשוט החברה לא מקבלת אותכם? לא בגלל האופי או היופי שלכם אלה פשוט לא רוצים לקבל אותך? (כנ"ל לא דווקה מחשבים)

-=תוספת אחרי עריכה=-

4. קרה לכם פעם שניסיתם ליצור קשר אם משיהוא להיתחבר אליו והוא לא רוצה את זה? ולא רק אדם אחד אלה כל אדם אחד אחרי השני. (כנ"ל לא דווקה עולם וירטואלי)

מה עשיתם בשביל להעלים את הרגשות האלה?

(אני יודע שהתארד קצת דפוק אבל עובר עלי משהוא בזמן האחרון ופשוט אין לי אם מי לדבר על זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מו בחייאת אל תרדו עליו.

תקשיב יש לך בעיה של ביטחון עצמי נמוך, לך תדבר עם ההורים שלך או עם פסיכולוג.

אם לפחות תלך לאיזה פורום תמיכה מסוים לא יודע, זה לא המקום אני חושב בשביל דברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, זה די קשה לקבל ביקורת רעה מהחברה, אבל לדעתי צריך לשים פס על כולם, צריך לתת לאנשים שמסביבך זמן להתרגל ולקבל אותך, זו לפחות דעתי

what your parent's do to you? :screwy:

יש לי רק דבר אחד להגיד:

לא מצחיק !!

זו התייחסות לא בוגרת, הבן אדם דיבר פה על נושאים רציניים, הוא לא בא לעשות מעצמו צחוק :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה חושב את זה על עצמך זה לא אומר שזה נכון, כנראה שיש לך בעייה של ביטחון עצמי ממש נמוך והערכה עצמית נמוכה כמו שכבר אמרו פה, אין דבר כזה אדם שלא מצליח להתחבר עם אף אדם אחר או מביא מזל רע בכל מקום שבו הוא ילך.

דבר עם מישהו במשפחה שקרוב אלייך ממש, או כמו שאמרו עם פסיכולוג למרות שאני לא יודע במה הוא יכול לעזור הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לפסיכיאטר...

אפשר גם להוסיף עוד שאלה:

5. קרה לכם פעם שאתם שואלים משהוא אחד ועונים לכם משהוא אחר לגמרייייי?!?!?

כי לי זה קורה יותר מידי!!!

תודה לאלה שמתייחסים ברצינות

פסיכולוג עולה כסף? אם כן כמה בערך?

הבעיה שעד שמגיעה הזמן בו הם מתרגלים עלי אני כבר לא נמצא באותה חברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר ללכת ליועצ/ת בבית ספר, לא עולה כסף.

יש גם כמה מספרים במעריב לנוער/ראש 1 עם מספרים שיעזרו לך.

אני לא מנוי לעיתונים האלה אבל אם מישהו כן מנוי אז שיביא את המספרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר ללכת ליועצ/ת בבית ספר, לא עולה כסף.

יש גם כמה מספרים במעריב לנוער/ראש 1 עם מספרים שיעזרו לך.

אני לא מנוי לעיתונים האלה אבל אם מישהו כן מנוי אז שיביא את המספרים.

טוב תודה רבה אני יחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנשים יש נטיה להיות מציקים כשהם "נזקקים" (NEEDY באנגלית, נדמה לי שזה התרגום)...

מה שקורה הוא, שאדם זקוק לתשומת לב, מנסה להשיג אותה באינטנסיביות, ומרוב צורך, הוא מתנהג באופן נודניקי ולכן מרחיק מעליו אנשים... אתה צריך להרגע. אל תחפש במודע ליצור קשר עם אנשים. אם יש לך משהו להגיד, ובאמת ללא אינטרס לקשר, תגיד אותו, וכך אם תתפתח שיחה ובסופו של דבר נראה מתאים לשמור על קשר או שזה פשוט יקרה באופן טבעי, אז זה יקרה... בקיצור, תרגע, אל תהיה לחוץ, ואל תחפש קשרים עם אנשים... תן להם פשוט לקרות, או לא לקרות. זאת הדרך הטבעית והדרך אותה אנשים מקבלים יותר בדר"כ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, ותקחו את זה ברצינות או לא, אני חושב שהוא חי במן מקום סגור משל עצמו, ונראה לי שעכשיו דווקא פה הוא מוציא את זה החוצה, נראה לי שהוא צריך להתחיל לדבר עם אנשים וללכת למקומות, יכול להיות שהוא סגור יותר מידי בבית או משהו כזה אחרת אין סיבה שהוא ירגיש את הדברים הקשים האלה.

לפי דעתי צריך לעזור לו כי אנשים כאלה לא מוציאים דברים כאלה כ"כ בקלות ואם הם מוציאים את זה פה זה אומר שאין להם ממש מקום אחר או מישהו אחר לדבר אליו ולהציג בפניו את הבעיות האלה...

צריך עזרה ממש מקצועית אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פייי אתה דפוק ברמות הא?

תשמע אני לא בא לצחוק או משהו אבל יצאתה דפוק,מזה השאלות האלו?

אל תיהיה נודניק וכולם יאהבו אותך,ואם לא אז תשים זין עליהם,למה מה העולם יתפרק אם הם לא יהיו חברים שלך?

תתחיל לצאת מהבית ולהכיר אנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי החברה האנושית זה דבר מזוכיסטי, תתיחס יפה לכולם-> יתעלמו ממך ויתרחקו ממך כמו מח*א

שים ז*ן על כולם(כמעט), ותראה שמשום מה הדברים מסתדרים יותר ממה שתצפה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...