פחד מגו'קים אנא עזרו. - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פחד מגו'קים אנא עזרו.

אורח ztos--

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הורג פרפריי לילה/זבובים/דבורים וכו'.. עם גומיות. יש לי מחסנית של איזה 200 גומיות דקות ו50 גומיות עבות.

בתחום הזה אני צלף :cool2:

למי יש חשק לראות איך חומני מת?

שמירה בשם

LMAO

:xyxthumbs:

וואי תודה על הצחוקים (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הורג פרפריי לילה/זבובים/דבורים וכו'.. עם גומיות. יש לי מחסנית של איזה 200 גומיות דקות ו50 גומיות עבות.

בתחום הזה אני צלף  :cool2:

למי יש חשק לראות איך חומני מת?

שמירה בשם

חח אפילו חלקי מחשה עוזרים ברציחת ג'וקים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה פוחד מג'וקים?

מה אתה איזה בת שרואה ג'וק וצורחת צרחה כזאת חזקה שאפשר להיות כבר חירש :lol: :lol: :lol:

אני מפחד מעכבישים :-[

בעיקר אם יש אחד גדול אם רגלים ארוכות,מאז שקראתי פעם אחת שעכבישים יכולים להיות ערסים אז יש לי פחד להתקרב אליהם.

חוץ מזה יש להם צורה ממש מפחידה,לדעתי זה יותר מפחיד מנחש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עובדות על החיים:

אי אפשר להחזיק כל סוג נמלים ביד. אם אלו נמלים מהסוג שנושכות (אני לא ידוע אם אלו עוקצות או נושכות) אבל זה כואב מדי להחזיק אותן.

היה איזה לילה אחד שישבנו באיזה דשא וכל שנייה "אאו" "שיט" "מה זה החרא הזה?" ואנשים שמנסים להעיף מהם נמלים.

אי אפשר לעשות להוויור (מצית+דאורדורנט) נגד ג'וקים, כי הדבר הזה משאיר כתם על הריצפה, ועלול לשרוף את הבית.

הקטע עם גומיות אפשרי בהחלט :).

אני עושה את זה רק ליתושים. פעם היה יתוש על פגעתי בו 3 פעמים, ורק ברביעית הוא מת. אחרי כל פעם הוא עף נפל עף נפל ונשאר בחיים. :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה פוחד מג'וקים?

מה אתה איזה בת שרואה ג'וק וצורחת צרחה כזאת חזקה שאפשר להיות כבר חירש  :lol: :lol: :lol:

אני מפחד מעכבישים  :-[

בעיקר אם יש אחד גדול אם רגלים ארוכות,מאז שקראתי פעם אחת שעכבישים יכולים להיות ערסים אז יש לי פחד להתקרב אליהם.

חוץ מזה יש להם צורה ממש מפחידה,לדעתי זה יותר מפחיד מנחש.

עכבישים ערסים?? אמאלה לברוח לבונקר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לעשות להוויור (מצית+דאורדורנט) נגד ג'וקים, כי הדבר הזה משאיר כתם על הריצפה, ועלול לשרוף את הבית.

אני לא רואה פה את הסתירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה עכבישים ערסים? הם דוקרים עכבישים אחרים? באים אליך ב"אחי ישך סיגריה?" :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...