פחד מגו'קים אנא עזרו. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פחד מגו'קים אנא עזרו.

אורח ztos--

Recommended Posts

שלום.

אני מפחד מגו'קים, ואני רוצה את עזרתכם מה לעשות בשעה שגו'ק אימנתי משתלט לי על החדר.

תודה- גיל

בטח אתם המומים מהת'רז הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה יש לפחד מג'וק? :screwy: תאמין לי שהג'וק מפחד ממך יותר.

בכל מקרה, לשאלתך, אם אתה מפחד לקחת חתיכת נייר טואלט ופשוט להרים אותו ולזרוק אותו לאסלה, או בדרך היותר קלאסית, למחוץ אותו עם היד :smile1:

אז תקח K300 ותרסס עליו, הוא ימות תוך כמה שניות ... ;D

נ.ב

קרעת אותי עם הקטע של ה-"ג'וק אימתני משתלט לי על החדר" .. :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יכול לקפוץ לי על הראש, והם מגעילים אותי עם הרגלים השעירות שלהם, איכס.

אני לא כמו אבא שלי רואה גו'ק לוקח את היד ומוריד לו את האימא של הגו'קים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לנבוח עליו בקולי קולות . יש מצב שזה יפחיד את הג'וק והוא ינוס על נפשו , יתפוס כיוון אליך , ובדרך יעבור מתחת לאחת הסוליות הנעליים שלך ...

מה באמת ג'וק יכול לעשות לך ? זה לא שהוא יקום על 2 רגליות האחוריות , יוציא אקדח וירה בך . הוא ג'וק . המקסימום שהוא יוכל לעשות זה לתפס עליך ולעשות לך צמרמורת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרקים זה פשוט מגעיל!!!...

ואני לא יכול לרסס אותם כי ישר אני נחנק...(חולה אסתמה :pissed:)

אני לא חולה אסטמה, אבל איכסססס
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגעיל או לא , מבחינה גנטית הם יותר מפותחים מאיתנו , יותר אמידים מבני האדם , ולא שונים בהרבה מבני האדם ...

גם מגיעים לכל מקום , אבל לא הורסים את הכל , כמו האדם .

קיצר , אנחנו ג'וקים מגודלים , וכקרובי משפחה רחוקים מהג'וקים הקטנים , עלינו לכבד אותם בתור ישויות חיות ולתת להם להמשיך בדרכם .

אל תפריע לג'וק , הוא כבר ילך לבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצאתי את הפיתרון האולטימטיבי(ככה כותבים?)

המצב היה כזה:

ג'וק (גדול עם מחושים שמגעים לגג :'() היה בסלון שלי...לי יש 3 סוגים של "מחסלי חיות" (ליתושים,לעכבישים ולג'וקים-כולל מניעה של 6 חודשים)

אני משפריץ עליו הכול והוא לא מת...גמרתי שתי בקבוקים נשאר לי רק אחד...אז הלכתי להרתיח מים לקפה...ואז צץ במוחי רעיון-למה לא לשפוך עליו מים רתחים....אז עשיתי את זה והוא מת :bash:.(כל הזמן הזה הייתי על ספות :-[)

הסוף :silly: :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שונא ג'וקים!

הפתרון הטוב ביותר הוא לחכות שהוא יעצור, להתאמן טוב עם נעל איך לתת את המכה (רצוי להכין נייר טואלט לפני כן),

ואז לתת לו מכה לא חזקה מידי אם כי קטלנית לגודלו ואז הוא לא יזוז למרחק רב :D אז לתפוס אותו עם הנייר טואלט ולזרוק מהחלון כדי שהנמלים יגרמו לו לשלם על מה שעשה :angryfire:.

אם יש ספרי אז זה באמת עובד הבעיה היא שזה מסריח וגם נותן לגוק כמה שניות לברוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...