פחד מגו'קים אנא עזרו. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פחד מגו'קים אנא עזרו.

אורח ztos--

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:'( שמעו משהו ממש מגעיל

, החתולה שלי פעם תפסה גוק , חרא כזה מעופף עם כנפים גדול, אז החתולה תפסה אותו ואוכלת, ונופלות לה חלקים של הגוק מהפה.

איכסס, ויש לי חבר שדרך על גבורה שהוא היה יחף. :-X :-X :-X :-X

lol...

אבל זה ג'וק קטן....יש כאלה עצומים (חחח...)

כן, אבל הוא מקפץ כמו סאב וופר בפול וליום.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני זה עוד הייה לי בחדר צירעה ענקית.....

שאני לא יודע מה נגמר איתה, כל מקרא לא לצחוק אני הולך לישון בחדר של אחות שלי, למען בטחון מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הולך לישון עם אחותך? :smile1:

ANY WAYYYYYYYYY

פעם ראיתי ג'וק בגודל של בקבוק קולה בלג בעומר,לקחתי את החומר שמדליק תמנגל שפכתי עליו חצי בקבוק והדלקתי אותו,הייתם צריכים לראות את זה,הוא רצה איזה 10 מטר בוער!

חבל שלא צילמתי את זה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחותי בצבא, פשוט מסריח בחדר שלי מ ה RAID MAX , ולא ממש בריא לישון לאחר שימוש בזה.

הכי הורג אותי יש לי חבר ענקי, אחד ג'לוב ענק עם שרירים, שהוא רואה עכביש הוא בורח צורח כמו ילדה.

אתה חמוד אתה: articletitle6445515rg.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לפני כמה דקות מעכתי ג'וק איימתני שהיה זריז מאוד אבל היד שלי בעזרת נעל של אדידס גברו עליו, הוא עלה במרומי מיטתי ומעכתי אותו דווקא על הכרית, לא נורא נקנה מחר כרית חדשה, מסכן איך הוא פירפר העיף את המחושים שלו לכל כיוון פשוט נאחז בקרנות המזבח אבל אני לא השארתי לו שום סיכוי הנחתתי עליו מכת קראטה והרגתיו בזעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תעשה מה שחבר שלי עושה,תהפוך תכרית :lol: :lol:

אגב סתם בלי קשר,איזו אחת בשם Jeniffer הוסיפה את עצמה לICQ שלי התחלתי לדבר איתה והיא שלחה לי עירום שלה,לא שזה אמור לעניין מישהו אבל אם מישהו תתמונות-בפרטי. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לפני כמה דקות מעכתי ג'וק איימתני שהיה זריז מאוד אבל היד שלי בעזרת נעל של אדידס גברו עליו, הוא עלה במרומי מיטתי ומעכתי אותו דווקא על הכרית, לא נורא נקנה מחר כרית חדשה, מסכן איך הוא פירפר העיף את המחושים שלו לכל כיוון פשוט נאחז בקרנות המזבח אבל אני לא השארתי לו שום סיכוי הנחתתי עליו מכת קראטה והרגתיו בזעם.

:smile1:

וראיתם את התמונה של הג'וק?! זה לא ג'וק זה חרק קטן! כאלו אתה צריך לרצוח בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה?  שימו .  :cool2:

יש לי גינה די גדולה, ועד לפני 3 שנים כל קיץ הייתי נתקל בבית במשהו כמו 15-20 ג'וקים (לא ביום!  :smile1: במשך כל הקיץ).

מאז שיש לי ב-3 שנים האחרונות נתקלתי רק בג'וק אחד, די קטן, וזה גם בטח בגלל שמישהו השאיר את הרשת פתוחה.  זה לא כזה יקר, משהו כמו 1500 שקל לכל הבית.  וגם מונע מיתושים, צרצרים וכו' להכנס הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...