Battlefield 2 - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 2 - הדיון הראשי

musari

Recommended Posts

• תגובות 266
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימון אתה משחק ?..?.

המשחק דווקא שווה לקנות אותו היום יש שם המון אנשים שמשחקים .

אני כל פעם שאני נכנס אני מהר מוצא סרברים שיש שם אנשים וגם פינג נמוך .

ד"א אם הדמו את לא תלמד כמעט כלום . כשאתה משחק ברשת אז אתה עולה רמות מקבל מדליות ויכול לפתוח נשקים חדשים ץ

בדמו יש גם מולטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה משחק שהוא רק מולטי ואתה כמובן מוגבל למפה אחת בלבד (לא מחשיב את הסינגל נגד בוטים למשחק סינגל)

בדמו אתה אולי צובר נסיון מסויים אך לא צובר מדליות, נקודות, נשקים וכו.

אם אהבת את המשחק קנה אותו ותתחיל להנות באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 התקנתי את המשחק (מקורי),התקנתי את כל הפאצ'ים עד 1.41 ואיך שאני נכנס לשרת הוא מעיף אותי(קרה לי כבר כמה פעמים) ואומר משהו על ה-PUNKBUSTER.

עכשיו בקשר ל-PUNKBUSTER יש לי כבר כמה משחקים מותקנים וראיתי שהוא כבר מותקן - למה יש לי את הבעיה הזאת ואיך אני פותר אותה ?

2 למה אין לי את הרזולוציה של המסך שלי - 1680X1050 ?

3 איך שאני נכנס למולטי אני מקבל הודעה עוד לפני שהתפריטים עלו שה-PUNKBUSTER שלי DISABLE ואיך שאני מנסה להיכנס לאיזה שרת הוא נותן לי את ההודעה הבאה אבל איך שאני לוחץ על OK לא קורה כלום ההודעה נשארת,אגב יש לי COD מותן עם .

עריכה:

הבעיה של COD4 נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנס לאתר של פאנק בסטר ותוריד שני דברים :

1.קובץ התקנה של התוכנה

2.קובץ עדכון של התוכנה

לאחר שהורדת את שני הקבצים , תכנס לקובץ התקנה של PB ואז תבחר ב uninstall של הפאנק בסטר שכבר מותקן אצלך.

אח"כ תפתח שוב את קובץ ההתקנה ותתקין את ה PB .

עכשיו תלך לקובץ של העדכון תוכנה (קובץ ראר) , תלחץ את הקבצים ואז תפתח את זה , תעשה i agree עד שתגיע לחלון של התוכנה עצמה, תעשה add a game ותוסיף שם את כל המשחקים שמשתמשים בPB.

עכשיו תלחץ למעלה על check for update , זה יעדכן לך הכל.

עכשיו הPB שלך מותקן ומעודכן כמו שצריך ואתה יכול לשחק במשחקים, ד"א את תהליך העדכון תעשה כל כמה זמן

ועכשיו לך לשחק

שחכתי לציין משהו די ברור תאפשר את הPB במשחקים, להעביר לenable או On באפשרויות המשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמחפש מודים ל-BF2 אני ממליץ על PoE ו-Project Reality

PoE - Point of Existence

הוא מוד בסגנון BF2 אבל עם דגש על ראליזם קל, הראליזם מתבטא בכל שלטנקים יש 2 סוגי תחמושת HE למטרות רכות וחודרי שריון לטנקים ונגמשים, במסוקים יש טילי אוויר-קרקע ואוויר-אוויר ולא רק רקטות, כנ"ל לחלק מהמטוסים, חלק מהמטוסים מצויידים גם ברקטות, בנוסף החזירו את האלטילריה הניידת בסגנון 1942. מומלץ.

http://www.youtube.com/watch?v=vJuoOmvlI00

http://www.youtube.com/watch?v=UcKuizz4jy8

Project Reality

הוא מוד ראליזם הארדקור, ששם דגש על עבודת צוות. רוב השרתים יעיפו שחקנים שלא יצתרפו לכיתה. הראליזם מתבטא בכך שאין כוונת, אין ספירת כדורים במחסנית, הנשקים מגיעים במצב בודדת, שכן לאוטומט אין שימוש פרט למטווח אפס, אפשר לבצע respawn רק בבסיס האם או ב-Rally Point שרק מפקד הכיתה + 2 חיילים מהכיתה יכולים ליצור, או ב-command port / firebase שניתן לבנות רק באישור מפקד הקבוצה. בנוסף רק 3 קיטים זמינים למי שאינו בכיתה כלשהי, לאחר הצטרפות לכיתה כלשהי יש את האפשרות להחליף את הקיט במשהוא יותר מתקדם, אבל על הקיטים הנ"ל חלים הגבלות (מס' הקיטים מוגבל בתוך הכיתה ומוגבל לפי גודל המחלקה ומהייכן ניתן לקחת אותו), בנוסף לטנק יש נהג ותותחן, ולא ניתן לעבור ממצב אחד לשני בזמן אמת (יש 10 שניות השהייה). כל זה על קצה מזלג, למי שמעוניין לנסות חובה לקרוא את המדריך קודם (40 עמודים +/-). מומלץ לחובבי הראליזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום .

יש לחבר שלי בעיה יש לו את הכרטיס הזה 9800GTX והמסך התחבר דרך VGA אז הוא הלך וקנה היום DVI וכשהוא נכנס לBF2 אז זה ישר יוצא לו מהמשחק .

מה יכולה להיות הבעיה?.

ד"א שאר המשחקים שיש לו עובדים כרגיל חוץ מהמשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהוא בטח הוסיף את הארגומנטים בשורה של ה-path של הספריה ולא בשורה של קובץ ההרצה.

עשיתי קליק ימני על הקיצור דרך של המשחק ואז מאפיינים וליד ה-TARGET הוספתי את מה שרשמת לי וכשאני נכנס למשחק הוא לא נראה כמו עם רזולוציה של 1680x1050.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...