משהו יכול לגיד לי איזה זיכרון זה?(לפי תמונה) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו יכול לגיד לי איזה זיכרון זה?(לפי תמונה)

sherlock1212

Recommended Posts

או פשוט לאזור אומץ ולהעלות את CPU-Z ולעשות את המאמץ הכביר ללחוץ על התווית MEMORY.

זה של מחשב ישן שלי...הוא לא מחובר למחשב ככה שאני לא יכול לעשות את ה"מאמץ הכביר" הזה

אני לא יכול לחבר את זה למחשב כי אין בו הרד דיסק

בשביל שיהיה אפשרי לענות לך על השאלה אתה צריך להעלות תמונה ברורה של כל כרטיס הזיכרון(ה-DIMM).

מה זה dimm

גם ככה הוא סובל אל תקשה עליו יותר מידי!!! :smile1:

את יודע איפה אולי אני יכול למצוא משהו שיעזור לי עם העכבר-ורצוי שיהיה לו ידע מקדים בהזזת עכבר או בניקוי אבק :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה זיכרון שנקרא EDO והתאים לפנטיום 1 של , אלו סימים (SIMM) בניגוד ל-דימים (DIMM) של היום, הזיכרונות האלו באו תמיד בזוגות ואי-אפשר להפעיל רק כרטיס אחד, תמיד צריך 2 כרטיסים זהים לחלוטין.

הזכרונות האלו הגיעו בגדלים של 4 מגה(2+2) 8 מגה(4+4) 16 מגה(8+8) ו-32 מגה(16+16).

אם יש לך את הזוג שלו אתה יכול לשים את הזיכרונות בלוח של P1, אם אין לך את הזוג שלו אין לך שום דבר לעשות איתו.

בתמונה המצורפת - הסלוט שלו (התושבת הלבנה הקרובה למצלמה).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה זיכרון שנקרא EDO והתאים לפנטיום 1 של אינטל, אלו סימים (SIMM) בניגוד ל-דימים (DIMM) של היום, הזיכרונות האלו באו תמיד בזוגות ואי-אפשר להפעיל רק כרטיס אחד, תמיד צריך 2 כרטיסים זהים לחלוטין.

הזכרונות האלו הגיעו בגדלים של 4 מגה(2+2) 8 מגה(4+4) 16 מגה(8+8) ו-32 מגה(16+16).

אם יש לך את הזוג שלו אתה יכול לשים את הזיכרונות בלוח של P1, אם אין לך את הזוג שלו אין לך שום דבר לעשות איתו.

בתמונה המצורפת - הסלוט שלו (התושבת הלבנה הקרובה למצלמה).

דבר ראשון, זה יכול להיות גם FPM לא רק EDO. ראשי התיבות הן:

EDO == Extended Data Out

FPM == Fast Page Mode

בגדול שני סוגי הזכרונות עבדו באופן דומה, אבל EDO היה יותר מהיר בגלל שינוי בפרוטוקול (ההסבר ממש לא משנה כרגע).

זה גם לא מדויק שהיו תמיד צריכים שני מודולים. נכון עבור לוחות 1 שהיה לו באס של 64 ביט היו תמיד צריכים שניים (כי רוחב המודול הוא 32 ביט). מצד שני היו גם לוחות 486 עם מודולים כאלה ואז הספיק מודול יחיד.

קצת היסטוריה:

כשקניתי את ה- P1 שלי עם 32MB, עלה בערך $30 *** למגהבייט***

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, זה יכול להיות גם FPM לא רק EDO. ראשי התיבות הן:

הזיכרון הספציפי שהוא הראה בתמונה הוא EDO

בגדול שני סוגי הזכרונות עבדו באופן דומה, אבל EDO היה יותר מהיר בגלל שינוי בפרוטוקול (ההסבר ממש לא משנה כרגע).

זה גם לא מדויק שהיו תמיד צריכים שני מודולים. נכון עבור לוחות 1 שהיה לו באס של 64 ביט היו תמיד צריכים שניים (כי רוחב המודול הוא 32 ביט). מצד שני היו גם לוחות 486 עם מודולים כאלה ואז הספיק מודול יחיד.

אני עוד לא ראיתי לוחות של 486 שמתאימים לזכרונות האלה.

בתמונה:

זיכרון EDO של P1 לעומת של 486.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...יש לי את הזוג שלו(יש לי עוד איזה 4 כאלה)

הדבר הזה לא יכול להתחבר לשום מחשב נורמאלי של היום,נכון?

כן, אבל זו ענתיקה משובחת! :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קצת היסטוריה:

כשקניתי את ה- P1 שלי עם 32MB, עלה בערך $30 *** למגהבייט***

Big Kanolly Of DEWM!!!

כמה עלה ה P1 עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...יש לי את הזוג שלו(יש לי עוד איזה 4 כאלה)

הדבר הזה לא יכול להתחבר לשום מחשב נורמאלי של היום,נכון?

נכון.

כמה עלה ה P1 עצמו?

מחשבים תמיד עלו ותמיד יעלו אותו דבר, ה-P1 כשהוא היה מיינסטרים הוא עלה בין 4000 ל-5000 ש"ח, כמו מחשב מיינסרים כיום (ואני מספיק זקן כדי לזכור את זה...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...