יש לי מארז ANTEC 1080 עם הספק TRUEPOWER 430 שאלתי היא מדי פעם הוא עושה רעש מוזר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מארז ANTEC 1080 עם הספק TRUEPOWER 430 שאלתי היא מדי פעם הוא עושה רעש מוזר

seat cupra

Recommended Posts

יש כפי שאמרת מארז אנטק 1080 עם ספק TRUE פאואר 430 וואט המוזר הוא שלפעמים פעם בהרבה זמן משהו כמו שלושה שבועות בין הראשון לשני

הוא עושה רעש כמו טיק טיק של הכיבוי של המחשב אבל הוא לא נכבה וגם לא מפריע לשום עבודה סדריה של המחשב

שאלתי היא מה יכולה להיות הסיבה לרעש המוזר

דבר נוסף כאשר המחשב עושה ריסט לא צפוי בווינדוס אקס פי הוא מוציא הודעה שהכונן קשיח הראשי פגום

אבל אחרי כיבוי זה מסתדר

אם תוכלו לענות לי על זה ואם יש דרך לפתור אותה או שזה בסדר לא לדאוג אני אשמח

תודה

AMD 2000+

MUSKIN PC3200 2*256MB DDR

ANTEC 1080B

TUREPOWER 430W

GAINWARD GF4 Ultra750 GOLDEN SAMPLE 128MB

GTXP 6.1

ASUS 16X 48X

ASUS A7V333

GLOBALWIN CAK II 38

YAMAHA 20X10X40 CRW2200 :

wd 120 gb 8mb buffer 7200 ATA100

wd 30 gb 7200 ATA100

FIREWARE GET IT WITH THE DISPLAY CARD

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שדיסק הקשיח דפוק הוא עובד חלק בסה"כ רק אבל רק בריסט לא צפוי של אקס פי הוא עושה את זה בריסט שאני עושה דרך הווינדוס או שתוכנה מבקשת ריסט הכול עובד פיקס

אם זה עדיין הגיוני שדיסק הקשיח דפוק הוא חדש לחלוטין לפחות ה120 אבל איך זה שבבדיקה של תוכנה שבודקת את הדיסק הקשיח (פרטשיין מג'ק)

שני הדיסקים ללא שום BAD SECTORS

100% תקינות

לגביי הספק לא יוכל להיות שאחד הכוננןם נגיד הצורב למשל עושה את כול הבעיה גם של הרעש של הספק וגם את השגיאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שדיסק הקשיח דפוק הוא עובד חלק בסה"כ רק אבל רק בריסט לא צפוי של אקס פי הוא עושה את זה בריסט שאני עושה דרך הווינדוס או שתוכנה מבקשת ריסט הכול עובד פיקס

אם זה עדיין הגיוני שדיסק הקשיח דפוק הוא חדש לחלוטין לפחות ה120 אבל איך זה שבבדיקה של תוכנה שבודקת את הדיסק הקשיח (פרטשיין מג'ק)

שני הדיסקים ללא שום BAD SECTORS

100% תקינות

לגביי הספק לא יוכל להיות שאחד הכוננןם נגיד הצורב למשל עושה את כול הבעיה גם של הרעש של הספק וגם את השגיאה

לגבי הריסט ה"פתאומי" - בכל פעם שחלונות מופעלת מחדש בצורה לא שגרתית, שזה דרך התפריטים או שתוכנת התקנה עושה, היא תפעיל לך את סורק הדיסק במצב של הPrompt, וזה לא מעיד על שום בעיה בכונן הקשיח. ההיפך, זה בא למנוע אותה.

לגבי הרעש, תעבוד עם המארז כמה ימים פתוח ותנסה לאתר את מקום הרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...