Celestial Bodies - קטע חדש או ראו מה אפשר להכין ב 7 שעות נטו... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Celestial Bodies - קטע חדש או ראו מה אפשר להכין ב 7 שעות נטו...

R0ck

Recommended Posts

אני מעלה גירסה מוגמרת (אך באיכות ירודה) של קטע אמביינט חדש, אשר ישבתי עליו במשך יומיים... לא יותר מדי מסובך, אבל מה שדרש הכי הרבה עבודה זה המקצב, תיכף תשמעו... בהחלט לא אחד המשוגעים שלי, אבל יצא די חביב.

כרגיל, אשמח לשמוע את דעתכם. :-*

http://s20.yousendit.com/d.aspx?id=354SGVK7ENFEF2UOJK6TX82YOY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שומע אלקטרונית אבל בכל זאת הורדתי את הטראק.

יש לי שאלה - כשמחברים אלקטרונית משתמשים בשפה המוזיקלית המקובלת - לדוגמה תווים אקורדים ומקצבים - (מקצבים לדומא ארבע רביעיות 4/4 שלוש רבעיות 3/4 שזה מקצב ואלס וכו').?

המוזיקה חביבה... לא משהו שהייתי שומע. רוב המזיקה האלקטרונית (שזה רק מהאזנה חולפת לטראנסים וכו') שיצא לי לשמוע סתם ככה לרוב נשמעת מונוטונית גלויה וחסרת עומק רגש או מטרה...

אני יודע שזה קצת OT

אבל אם יש לך המלצות אני פתוח להצעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה - כשמחברים אלקטרונית משתמשים בשפה המוזיקלית המקובלת - לדוגמה תווים אקורדים ומקצבים - (מקצבים לדומא ארבע רביעיות 4/4 שלוש רבעיות 3/4 שזה מקצב ואלס וכו')?

אכן, אלקטרונית היא לכל דבר והיא כפופה לכל חוקי הכתיבה המוכרים לנו, זה שהיא מיוצרת ע"י כלי אחד במקום ע"י כמה סימולטנית ונשמעת לפעמים מתכתית יותר, זה לא אומר שהיא שונה.

הכנת את זה עם תוכנה כלשהיא? אם כן, איזו?

WaveLab לדגימת הווקאלז.

Reason 2.5 לכתיבה.

אני לא נשנש פשוט לא מצאתי מילה אחרת....

זה לא מספיק קיצבי....חחחח

זה למה הסגנון הזה מוגדר כאמביינט ולא כטראנס/האוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד מאוד, הקצב משתלב טוב במוזיקה של הרקע רק חבל שהאיכות ירודה קצת. זאת מגבלה של הwavelab לא ?

הייתי גם רוצה לנסות להכין טראקים שכאלו אבל אני לא יודע באיזה תוכנות להשתמש. על מה אתה ממליץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו מגבלה שלי. 8)

תתחיל עם פרוטי לופז, תתקדם ואז אפשר לפרוש גם לריזן/קיובייס.

יש כאלה שמעדיפים יותר את קיובייס, אני נהנה לי עם ריזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את פרוטי לופס אני מכיר, וכבר שיחקתי איתה. אני מחפש משו רציני יותר + יש לי אורגן בבית אז אני רוצה לחבר אותו

למחשב. וכרגע ראיתי את הטריילר של Reason 3 וזה נראה מתאים לי ;D

רק מעניין כמה היא עולה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...