מתוכנת המערכת החזקה ביותר בפורום רק צריך את העצה של המבינים בינינו!! אז כנסו.. - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתוכנת המערכת החזקה ביותר בפורום רק צריך את העצה של המבינים בינינו!! אז כנסו..

ye_3333

Recommended Posts

באמת

מה הסיכוי שהיה לי fx55 אבל סבבה בוא נגיד יש לי

2 6800ultra ווואלה לא חשבתי על זה בוא נגיד שגם יש לי

אמממ 4 וואלה כזותיי מערכת נשאר לי תקציב ל4 גיגה אבל סבבה גם יש לי

אךך ואיך אפשר בלי 4 הרד דיסיקים כמבון

2 כונני סידריום בשביל להתקין max payne בלי להוציא תדיסק כמובן

ועוד כרטיס מסך pcie

וכומבון אני צריך גם 3 כרטיסי pci

ואיך אפשר בלי שהאיפוד היה מחובר לפיירואויר ויפעל תוך כדאי

ועוד 6 מכשירים מחוברים לusb

מה הסיכיוי לא רק שמערכת כזותי עולה בסביבות ה40 אלף שקל שלא נראה לי שיש כזה דבר למישהו בעולם

אלה שגם מה הסיכיוי שכול זה היה מחובר באותו הזמן ב full load

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

או קיי. אז ככה:

1- מכיוון שלא בדקו עדיין את נכונות תצוגת המסך הזה בדיוק של וואט 1, אאמין לך שהוא טיפה מזייף. בכל מקרה זיוף של 2 וואט בתצוגה הוא דבר שולי, כאשר אתה מתכנן לקנות רכיב פלטייר או הרבה מאווררים או כל קירור רציני אחר ואתה רוצה לדעת אם הספק הזה יוכל להחזיק עוד 150 וואט או לא. לקרוא למוצר הזה דבר עלוב... זה פשוט אבסורד! זה נוח וזה ממש מועיל!.

זה שהוא לא מתחשב במתח של הריילים רק מראה כמה הוא עלוב

2- בקשר לצריכת החשמל של מסכים עם כל הכבוד שאתה איש צוות... תבדוק:

הפרטים נלקחו מאתר LG וממסך מאוד נפוץ בישראל(לפי נתוני המכירות) LG 1730S בגודל 17 אינץ' שנמכר בהמון רשתות. ציטוט

"Power Consumption

On : 40 W

Stand-by / Suspend : 1 W

DPM Off : 1 W"

===============================

והנה דוגמה לנתונים של מסך CRT של LG בדגם : T710BH סתם לקחתי מסך רגיל שנמכר כיום בישראל. והנתונים:

Power

Power Supply : 90~264 V / AC (47~63Hz)

Normal : 73 W

Standby, Suspend : 8 W

DPM Off : 5 W

===============================

משמע- קודם כל מסכי CRT 17 אינץ' שואבים חשמל כאילו אין מחר. גם במצב שינה (כיבוי המסך ע"י חלונות לאחר כמה דקות) מסכי CRT לוקחים פי 8 חשמל ממסכי LCD דקים! חוץ מזה, מסכי LCD כמו שכבר הוכחתי לוקחים באמת כ- 40W חשמל. שימו לב. בתרחיש קיצוני החזקת מסך דולק כל החודש תעלה:

0.04 (40W) כפול 0.51 (מחיר קוט"ש אחד לשעה,חצי שקל) = אחרי עיגול כ 15 ש"ח בחודש. סתם לידע כללי. מסך CRT ע"פ הנ"ל יעלה בערך 30 ש"ח בחשבון החשמל.

אתה כתבת 0.4KW, כלומר צריכה של 400W

עם כל הכבוד, יש הבדל לא קטן בין 73W ו-400W

- מנהל אתר LEGION HARDWARE שיש לו אגב את הביקורות האסטתיות ביותר, התייחס לסוגיית עוצמת הספק הדרוש באחת הביקורות מלפני חודשיים. ציטוט:

" Computers are generating a lot more heat these days and for this to happen they need more power. The power requirements of the latest and greatest computers are enormous. The power situation has reached a point where anything under 400watts is obsolete.Early 2003 I built myself an Athlon64 3200+ gaming system to play with when I am not working. This system was replaced about 6 months ago with an Athlon64 3800+ SLI gaming rig. The 3200+ computer operated flawlessly to the hum of a 300watt power supply. The 3800+ SLI enabled system on the other hand, required at least 500watts of power minimum to run everything inside. The end result was a 680watt power supply from Thermaltake which was capable of powering everything from the dual GeForce 6800 Ultra graphics cards, to the Athlon64 3800+ processor.

========================

אני לגמרי מסכים איתו, ולביסוס הטענה שמי שרוצה מחשב רציני חייב ספק מעל 500W ימצא הוכחה פה, באתר הרשמי של אסוס.

http://www.asus.com/products4.aspx?modelmenu=16&model=382&l1=3&l2=15&l3=0

אלה נתוני צריכת החשמל של מחשב ממוצע ע"פ חוברת לוח האם שלי A8N-SLI, גם כן נפוץ בארץ ותרשים ספקים מומלציץ לקונפיגורציות שונות מהאתר של ASUS:

========================================================

ביקורות אסטטיות? איזה שטויות

עצם זה שהוא לא מסוגל לבחור ספק כמו שצריך, ולמשל Turbo-Cool 510 SLI היה עושה עבודה יותר טובה עם דירוג של 170W פחות, הופך אותו למבין קטן מאוד. תוסיף לזה את העובדה שהוא לא בדק באמת את צריכת החשמל, אלא פשוט קנה ספק עם דירוג וואטים גבוה (שלא מצדיק את עצמו), וקיבלת גיבוב שטויות אחד גדול. המקורות שלך די עלובים, מצטער, וזה כולל את הטבלה של ASUS.

אם אתה רוצה מקורות יותר איכותיים, קרא כאן וכאן

הנה דוגמא לספק 300W שיסחוב את המערכת עם הפרסקוט וה-X850XT/6800U שדיברתי עליהם קודם -

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16817103704

עצם זה שחברות כמו ASUS מניחות שאתה תקנה ספק נחות כמו ה-Thermaltake המדובר, ולכן הם כותבות המלצות לדירוג וואטים מנופח, לא אומר שהמחשב באמת יצרוך כמות וואטים כזו

מערכת עם מעבד בודד וכרטיס מסך בודד לא תעבור בסטוק את ה-300W

מערכת SLI עם שני 6800U אולי תצליח לעבור את ה-400W, אבל זו לא בדיוק מערכת ממוצעת

כל זה כמובן בזמן לופים של ולא בזמן שהמחשב ב-idle

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים , לא חשבתי שבאמת תלכו לכיוון הזה, אבל אולי לא קראתם לעומק את התגובות הקודמות שלי. אני באמת מתייחס לנושא של יחיאל, כי הוא בנה מערכת שבקלות תחליף את כל הרשימה שלך למעלה של הכוננים והסרקזם במערכת קיצונית.

תיקח את כל הכוננים והכרטיסים, ותכניס במקומם למשוואת הכח הדרוש רכיבי קיצוניים. אם כמו שאמרת מערכת מחשב רגילה מגיעה במאמץ ל-300W ,נגיד.

אבל בוא ניקח את האמצע. נגיד 350.. ונלביש על זה את כל כוונת התגובות שלי פה (ולא מה שאתה הבנת מזה) שלאדם רגיל אשר קורא פה את הכתבה וירצה בנות מערכת כזאת, עם לפחות פלטייר אחד או שניים, ואם הוא גם ירצה גז, אז עכשיו אתה עדיין חושב ש ספק 400W יספיקו לו? אני יותר בדעה של 550W+.

לגמרי לא גלשתי מנושא השיחה, שזה בניית מערכת כמו של יחיאל.

אגב יחיאל, באיזו ספקי כוח ובכמה אתה משתמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להסיט את השיחה לכיוונים שהיא מעולם לא יועדב אליהם

אם בא לכם לדבר על צריכת חשמל תפתחו ת'ראד משלכם

ואם יש לכם להציע משהו לשיפור המערכת של יחיאל אז כתבו את זה כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי כמה הצעות

לפי מה שראיתי אני לא זוכר בדוק בxs איזה סטיפינג המעבד שעשה שם 4300

וככה היו יותר סיכוים באמת להגיע לאובר מטורף

איזה לוח אתה מתכנן ? dfl lan pardty -d ?

ואם ישאר לך כסף תשפר תקרור גז

אולי ניתן לקמבן משהו על הקרור גז שהוא בעצמו יקרור עם פלטייה ואז היה ניתן להגיע לטמפ יותר נמוכה

גם אני לא מבין למה בניתה את הקוספאות לקרור גז ו למים מפרספקט כיודע פלסטיק מוליך גרוע של חום אם ההיתה מקמבן משהו עם אלומניום

היתה יכול לקבל קוספא שהמעטפת שלה תפזר תחום החוצה (תוציא את החום ממנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני חושב שאתה טועה פה אתה מוזמן לבדוק.. שלכול החומרה של setek  בנושא של קרור מיים יש דלתא שלילית או מה שזה לא יהיה (אתה ניראה לי מבין בקטע הזה) בכול מקרה זה מה שעושה את asetek כול כך מיוחדים ויקרים!! לכן בדוק זאת שוב ותיראה שאני צודק..

מצד שני יכול להיות שהשעון לי טועה (השעון יד לשי מראה לי את  הטמפרטורה של החדר!.. חח) אבל עדיין זה בהחלט מכובד!! החישן לא טועה בדוק!! בדקתי את כול החישנים שיש לי במחשב ויש מלאאא ואף אחד לא טועה! בדוק! וזה לא כזה משנה חח

ובקשר למערכת תודה רק חח למה מה רע בא? היא מקררת נכון לעכשיו את הציפסט + את הכרטיס מסך עם פלטייה של 170 וואט!! ובכוונה הבאתי קרור מבחינת רדיאטורים בכזה גודל על מנת שהפלטייה לא ישפיע על חום המיים ועל הציפסט!!.

יחיאל :xyxthumbs:

תן לי לינק ..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...