מתוכנת המערכת החזקה ביותר בפורום רק צריך את העצה של המבינים בינינו!! אז כנסו.. - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתוכנת המערכת החזקה ביותר בפורום רק צריך את העצה של המבינים בינינו!! אז כנסו..

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש מצב שהחיישן מזייף? :s05:

כי בעיקרון אי אפשר להוריד את המים מטמפרטורת החדר

ותגיד כל המגדל הזה יציב?

ואתה לא מפחד שהקופסא של הקירור מים תתפרק מהמשקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הולך לפי feet לקחתי 10 כדי שישאר לי קצת!.. אבל בכללי המחיר הוא 2 דולר!! ליחדיה ואני לקחתי 10 חח

אפשר קצת תגובות ורעיונות לשיפור חברה!!..

ועם כבר חוזרים לתארד!! הבנתי שה r520 הולך להיות מטורף!! מישהו זרק לי ואמר שהגירסה הגבוהה הולכת להוציא 24000 נקודות ב 3dmark05 זה לא קצת מוגזם??? כאילו ניראה לי שהכול חרטה אבל תקנו אותי עם אני טועה?.

כמו כן מתי היא אמורה להגיע?..

יחיאל :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אז זהו שגם אני לא מבין ומסתבר בגלל שלצינורות ולמיים יש דלתא שלילית חח או איך שלא אומרים את זה!! אז זאת התוצאה!! ולא החישן לא מזיין הוא מגיע עד -40 מעלות כך שהוא מדייק מאד!!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הולך לפי feet לקחתי 10 כדי שישאר לי קצת!.. אבל בכללי המחיר הוא 2 דולר!! ליחדיה ואני לקחתי 10 חח

אפשר קצת תגובות ורעיונות לשיפור חברה!!..

ועם כבר חוזרים לתארד!! הבנתי שה r520 הולך להיות מטורף!! מישהו זרק לי ואמר שהגירסה הגבוהה הולכת להוציא 24000 נקודות ב 3dmark05 זה לא קצת מוגזם??? כאילו ניראה לי שהכול חרטה אבל תקנו אותי עם אני טועה?.

אז זהו שגם אני לא מבין ומסתבר בגלל שלצינורות ולמיים יש דלתא שלילית חח או איך שלא אומרים את זה!! אז זאת התוצאה!! ולא החישן לא מזיין הוא מגיע עד -40 מעלות כך שהוא מדייק מאד!!.

Its not possible hat the water temp is below the room temp

plz cut the bs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dream on...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור!! עם תשים לב!! יש שני מאוורים של 80 מאחורה שמוציאים את האוויר שי אחד של 120 מקדימה שמכניס אוויר לרדיאטור הראשון ויש עוד 3 מאוורים של 120 שיכניסו אוויר מהצד!! וכן החורים כבר נעשו!! רק שהמאווררים עדין לא הגיעו זה יקח קצת זמן!..

בכול מקרה מבחינת איורור המערכת מסודרת מאד!!

יחיאל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחיאל אתה וקופרה מדהימים אותי כול פעם מחדש עם המקוריות וההשקעה הפיזית והכספית

במכונות שלכם KEEP IT REAL!!!!

בהצלחה מקווה לראות התקדמות ושמישהו כבר יתחיל כאן מלחמה עם קופרה

וככול הנראה אחרי שאני יקבל תדותן ותמתאם (המבין יבין)

יצטרף עוד בחור לשכונה

עריכה איזה לול לא שמתי לב לשגיאות כתיב אז שלא יעלו כאן מחשבות לכול מיני אנשים O_o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחיאל אתה וקופרה מדהימים אותי כופל פעם מחדש עם המקוריות וההשקעה הפיזית והכספית

במכונות שלכם KEEP IT REAL!!!!

בהצלחה מקווה לראות התקדמות ושמישהו כבר יתחיל כאן מלחמה עם קופרה

וככול הנראה אחרי שאני תדותן ותמתאם (המבין יבין)

יצטרף עוד בחורה לשכונה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

הרגתה אותי אחי.. (אני חושב שאני היחיד שהבין.. בוא לפרטי) בכול מקרה תודה על הפירגון וכן דיי קשה לעמוד בקצב אבל עדיין מצליחים לשרוד. בקשר למה שכולם פה חמים!!!!!!!! לראות אז רדו מהעיניין כי לא יהיה פה רציחות דמים וכאלה חח אלה עם כבר אז בדיקת ביצועים בין המערכת וקיבעת המערכת החזקה מכולם! לא יותר מזה (ניראה לי שכבר יש מוביל.. חח) בכול מקרה קופרה הוא בחור שחבל על הזמן ואין שום סיבה לריב איתו (למרות שכולם רוצים חח) אלה עם כבר לתת וקבל עזרה אחד מהשני על מנת להגיע לביצועים האולטימטיבים!!!

יחיאל :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשתה שאנשים יביאו לך הצעות לשיפור והנה:

לדעתי אין סיכויי ששתי מאוררי 80 יסתדרו עם ארבע 120  :nixweiss:

ואולי כדאי שאתה וכופרה תרכיבו מערכת אחת ביחד ותיצגו את בכבוד בקהילה הבין לאומית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

with all do respect i dont think you should go and compare yehiel to lior so soon'yahiel talkes much but he hasn`t got even close to cupra yet.

and sorry i have no respect for ppl that spend that kind of money and dont do anything with it.

[the dothan incident]1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכור דבר אחד קטן, אולי כל אחד רוצה להגיע להישגים בכוחות עצמו ובזכות עצמו?

ואולי כל אחד מהם רוצה לשחק במחשב ולהתעסק בו ולא רק שהוא יהיה מחשב לתצוגה?

בקיצור רעיון דפוק :screwy:

ולJungle- אף אחד לא צריך את הכבוד שלך, תשמור אותו לעצמך.

מי אתה בכלל שתשפוט את ההחלטות שלו בנוגע לשימוש בכסף שלו?

ועוד דבר, כשאתה תגיע לרמה של יחיאל,ליאור או אליאור -רק אז תדבר.. כי בינתים אני רואה שאתה רק פותח את הפה על אחרים ולא עושה יותר מדי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לא חושב שיתאפשר.. כי עדיין כול הכיף במחשב זה שהמערכת המטורפת הזאת היא שלך.. חח

בכול מקרה על תדאג לי. במידה ותיתאפשר תהיה לי מערכת ברמה שלא חלמתי שקיים!.. פשוט חכו ותיראו.. בנתיים אני חייב למכור את כול החלקים אחרת.. פשוט לא תהיה שום אפשרות לכולהדברים..

יחיאל

נ.ב

תודה על הצעה אבל לא נירהא לי שאפשר לשנות משהו וחוץ מזה שעם ה80 ממ לא יסתדרו עם כול האוויר שיגיע אליהם אז על תישכחו שיש את הפתח שהצינורות עובירם דרכו לתוך המארז אז במקסימום האוויר יגיע לשם.. לא קריטיץץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...