מתוכנת המערכת החזקה ביותר בפורום רק צריך את העצה של המבינים בינינו!! אז כנסו.. - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתוכנת המערכת החזקה ביותר בפורום רק צריך את העצה של המבינים בינינו!! אז כנסו..

ye_3333

Recommended Posts

כל הכבוד קבל ח"ח

אחד רציני שמשקיע במחשב יותר מהחיים שלו חח

אני רואה את הת'ארד הזה"יחיאל נגד ליאור הקרב בגדול"

ובשביל להיכנס לת'ארד כל אחד יצתרך לשלם כסף ואז HWzone יהיה עשיר ;D

מחכה לבאנצ'ים ואז נשווה למי יש מערכת יותר טובה.

אתה בטוח שהכפול יהיה אוברקלוקר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן כנס ל xs תראה שם בעמצך אם אני לא טועה סגרו איתו 4.8 או 4.3

וגם בלי האובר הוא לוקח כול fx בסטוק :D

ולגונגל תעשה משהו בעמצך ואז תדבר אתה לא יודע כמה מאמצים משקיעם יחיאל וקופרה אז בנתיים שתוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד קבל ח"ח

אחד רציני שמשקיע במחשב יותר מהחיים שלו חח

אני רואה את הת'ארד הזה"יחיאלה נגד אליאור הקרב בגדול"

ובשביל להיכנס לת'ארד כל אחד יצתרך לשלם כסף ואז HWzone יהיה עשיר ;D

מחכה לבאנצ'ים ואז נשווה למי יש מערכת יותר טובה.

אתה בטוח שהכפול ליבה יהיה אוברקלוקר טוב?

חחחחחחחחחח המחיר יקבע אחרי שיחה קטנה עם קופרה חח..

בכול מקרה בקשר לכפול ליבות בעיקרון הוא אוברקלוקר חמוד לא יותר מזה אבל עדיין אין אפשרות לדעת על מה נופלים!! ראיתי אנשים עושים 800 מגהרץ אובר וראיתי אנשים עושים 2600 מגהרץ אובר לכפולי הליבה!! אבל עדיין כול מעבד כפול ליבה (ובמיוחד מה שהבאתי שזה 2 מגה 1 מגה לכול ליבה!! ) תמיד יהיה יותר טוב ממעבד עם אחת!! אפילו מהfx57 מסיבה אחת שכול הבדיקות שנעשו היום עם תוכנות שמנצלות רק אחת ולא שתיים!! חכו ותיראו שיגיעו מערכות הפעלה משחקים תוכנות וכו וכו שיתמכו בכפולי אז תיראו איך ה fx57  יורד.... בדוק..

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כנס ל xs תראה שם בעמצך אם אני לא טועה סגרו איתו 4.8 או 4.3

וגם בלי האובר הוא לוקח כול fx בסטוק :D

ולגונגל תעשה משהו בעמצך ואז תדבר אתה לא יודע כמה מאמצים משקיעם יחיאל וקופרה אז בנתיים שתוק

What the fuck is that got to do with anything?

he may be working his ass off,which he doesnt,for the hardware,but still he isnt using it.

thas just lame.

i dont know what but something is fishy here.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכמולוג..

אתה מוזמן לקום וללכת.

אף אחד לא מכריח אותך להישאר פה ולהתלונן, אתה סתם מטריד.

אם יש לך טענות כלפיו וכלפי הדרך שבה הוא עושה את מה שהוא עושה, תנסה בעצמך לעשות את זה בדרך שלך -ואז אולי תראה שזה לא כזה פשוט.. מה אתה חושב? שהוא לא קרע את התחת בשביל כל העסק הזה?

אתה יודע מה אני חושב עליך? אני שים זין עליך.. אתה רק דיבורים.. אתה מהאנשים האפסים שעומדים בצד ומבקרים אחרים.. גועל של אנשים

:errrr: :errrr:

ואתה יודע מה? לא איכפת לי אם ישעו אותי מהפורום על זה, אני הבעתי את דעתי וזכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

What the fuck is that got to do with anything?

he may be working his ass off,which he doesnt,for the hardware,but still he isnt using it.

thas just lame.

i dont know what but something is fishy here.

אה נכון, כל כך קל לבנות מערכת כזאת..פשוט השקעה של 5 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול למע' מים בחיים לא תהיה דלתא שלילית כי אתה לא משקיע אנרגיה בהורדת הטמפ' של המים עצמם חוץ מהראדיאטור ! אז ככה שהחיישן שלך מזייף .......

ותהיה לי בריא עם המע' שלך ... אתה יכול לציין את הזרימה במע' ומה היא מקררת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול למע' מים בחיים לא תהיה דלתא שלילית כי אתה לא משקיע אנרגיה בהורדת הטמפ' של המים עצמם חוץ מהראדיאטור ! אז ככה שהחיישן שלך מזייף .......

ותהיה לי בריא עם המע' שלך ... אתה יכול לציין את הזרימה במע' ומה היא מקררת ?

אחי אני חושב שאתה טועה פה אתה מוזמן לבדוק.. שלכול החומרה של setek בנושא של קרור מיים יש דלתא שלילית או מה שזה לא יהיה (אתה ניראה לי מבין בקטע הזה) בכול מקרה זה מה שעושה את asetek כול כך מיוחדים ויקרים!! לכן בדוק זאת שוב ותיראה שאני צודק..

מצד שני יכול להיות שהשעון לי טועה (השעון יד לשי מראה לי את הטמפרטורה של החדר!.. חח) אבל עדיין זה בהחלט מכובד!! החישן לא טועה בדוק!! בדקתי את כול החישנים שיש לי במחשב ויש מלאאא ואף אחד לא טועה! בדוק! וזה לא כזה משנה חח

ובקשר למערכת תודה רק חח למה מה רע בא? היא מקררת נכון לעכשיו את הציפסט + את הכרטיס מסך עם פלטייה של 170 וואט!! ובכוונה הבאתי קרור מבחינת רדיאטורים בכזה גודל על מנת שהפלטייה לא ישפיע על חום המיים ועל הציפסט!!.

יחיאל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון: אם יש לך מיכל מספיק גדול אתה יכול לקחת את הקרחונים של הצידניות ולשים במיכל, זה אמור לעזור לא?

אם יש לך כמה קרחונים (6 בערך) תוכל להשתמש ולהחליף את זה באופן רצוף אני חושב (כשעתיים לזוג)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכמולוג..

אתה מוזמן לקום וללכת.

אף אחד לא מכריח אותך להישאר פה ולהתלונן, אתה סתם מטריד.

אם יש לך טענות כלפיו וכלפי הדרך שבה הוא עושה את מה שהוא עושה, תנסה בעצמך לעשות את זה בדרך שלך -ואז אולי תראה שזה לא כזה פשוט.. מה אתה חושב? שהוא לא קרע את התחת בשביל כל העסק הזה?

אתה יודע מה אני חושב עליך? אני שים זין עליך.. אתה רק דיבורים.. אתה מהאנשים האפסים שעומדים בצד ומבקרים אחרים.. גועל של אנשים

:errrr: :errrr:

ואתה יודע מה? לא איכפת לי אם ישעו אותי מהפורום על זה, אני הבעתי את דעתי וזכותי.

Dont cry :'(

אה נכון, כל כך קל לבנות מערכת כזאת..פשוט השקעה של 5 דקות.

I consider that as pleasure not as labor,with all do respect its not so hard if u have the money.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...