מתוכנת המערכת החזקה ביותר בפורום רק צריך את העצה של המבינים בינינו!! אז כנסו.. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתוכנת המערכת החזקה ביותר בפורום רק צריך את העצה של המבינים בינינו!! אז כנסו..

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשששששששששששששששששששששששששששש

יפה לעללעעעע זה הפרסקוט לא?.

חחחחחחחחחח חברהה שתהיו בריאים.. אתם ממש ממש לא מבינים אהה.. טוב אז כך מי שלא יודע יש לי דותן!!! לא פרסקוט!!

דבר שני בקומה העליונה יש קרור גז!! כמו שאתם רואים יש שם עוד בלגן עם החורים וכו כוו הכול יסודר בקרוב!! (אולי אפילו היום)

דבר שני בקומה התחתונה (הריקה בתמונה) הולך להיות את כול המערכת קרור מיים!! יגיעו עוד היום בערב מקווה!..

המערכת כוללת:

רדיאטור של 3 מאווררים של 120!! דנגר דאן

רדיאטור של מאוורר 120 אחד

משאבה!..

מיכל מיים!!

מאווררים

צג טמפרטורה של המיים!! מקדימה.

וזהו!..

יחיאל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והינה הקרור מיים ברובו!! רק חסר 2 או 3 מאווררים של 120 ניראה מה אני יחליט!! ו2 קטודות כחולות!! ועד 2 קטודות כחולות בקופסא של הקרור גז ואז זהו!!!

בכול מקרה הינה המערכת קרור מיים החדשה שלי.. התמונה קצת לא ברורה אז נא להבין..

יחיאל :yelclap: :yelclap: :yelclap:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשימחה!..

בכול מקרה נכון המשאבה היא של החברה הזאת!! הדגם הוא החזק מהסוג!! יש להם שני סוגים ולקחתי את החזקה (לא זוכר את הדגם!)

בוכל מקרה רעש היא עושה קצת!! (עדין על תשכח שדיי קשה להעביר מיים בצינור באורך 2 מטר שבדרך יש 2 רדיאטורים ענקיים והמיכל מיים ושני בלוקים וכו וכו!! אבל היא עושה זאת בצורה יפה מאד)! בכול מקרה יצא יפה באמת אהה?..

חח

יחיאל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין תחדש!! :yelclap:

מחכים לטמפרטורות :jump:

איזה טמפרטורות חברה?? אני לא יחבר את זה ללוח שלי עכשיו! מכיוון שהקרור המדהים הזה מחכה ללוח ולכרטיס מסך שיגיעו (עם אני ימכור את הכול!) דבר אחד אני כן יכול להגיד זה שעם תיראה מקדימה יש צג טמפרטורה.. בכול קומה יש חח ובקומה של הקרור מיים הצג טמפרטורה מחובר למיכל מיים והוא מראה את הטמפרטורה של המיים!! ועכשיו תוצאה פשוט מדהימה!! טמפרטורת החדר היא 27 מעלות בערך!!  טמפרטורת המיים עם מאוורר אחד של 120 (כי עוד לא הגיעו ה3 הנוספים) ועם הצינורות של asetek !! (מי שלא יודע אלה צינורות עם חיבור שלילי או מה שזה לא יהיה חח אמרו שזה הכי טוב!!) בקיצור הצג מראה לי 24 מעלות!!!! פשוט מדהיםם חח אומנם זה בלי ששום בלוק מחובר אבל עדיין זה רק עם מאורר 1!! מתוך 4!! והצינורות האלה עושים פלאים חח לא יודע איך הטמפרטורה מתחת לטמפרטורת החדר אבל מה שזה לא יהיה זה טוב.. חח

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...