הטמפ' סבירה אבל הכרטיס מסך רותך - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטמפ' סבירה אבל הכרטיס מסך רותך

anubis

Recommended Posts

שלום, לא מזמן קניתי כרטיס מסך של gigabyte- Gerorce 6600 gt.

התקנתי משחק חדש (GTA) ובאמצע המשחק המחשב עשה ריסט לעצמו (כנראה שיש לו איזה הגנה עצמית). בהתחלה לא הבנתי מה קרה ופתחתי את המכסה מנוע של המחשב שלי ולהפתעתי הכרטיס מסך היה ממש רותח (שנגעתי זה היה כמו לגוע בכוס עם מים רותחים- אני מאמין שזה היה בסביבות ה80 מעלות ומעלה)

לכרטיס שלי אין מאוורר אלא גוף קירור יחסית ענק.

חשוב לי לציין כי עקבתי אחרי המדריך הזה:

http://www.hwzone.co.il/guides.php?file=casecool

ובאמת יש לי שינוי של כמעט 20 מעלות במעבד, ו12 מעלות בחלל המארז ובלוח האם (הלכתי לפי מצב ארבע--> ראו בתמונה).

אבל עדיין הכרטיס מסך רותח.

אודה לכם אם תיתנו לי פיתרון או רעיון.

ועוד שאלה קטנה.. אני רוצה לקנות משחה תרמית אם יש לכם המלצות ומשחה זולה יחסית וטובה, ומדריך שימוש במשחה אני ישמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה להגיד לך כנראה שהכרטיס שלך מתחמם יותר מידי.

יש לי ATI 9600XT 128MB

ויש עליו מאורר אבל הוא כבר הפסיק לפעול לי והטמפ ככה 50 מעלות במנוחה ו60 ככה במאמץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להשוות בין שני כרטיסים שונים לגמרי..

לשואל: תקנה כמו סיילנסר ומשחה תרמית MX1 או AS5.

כשאתה אומר תקנה למה אתה מתכוון? לאיזה מוצר? ואת המשחה אני מורח מתחת לגוף של המעבד (מסביב לו)?

כפי שאתה רואה אני די חדש בקטע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך להסים מאורר על הקירור הפסיבי ולגבי משכה תרמית אני ממליץ על MX 1 וסמים אותה מתחת לקירור הפסיבי אתה צריך להוציא את הקירור ואז אתה רואה את הליבה שעל הליבה אתה סם את המשחה אווו על הקירור מתחת בהצלחה :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאפשר טמפ' בעזרת עריכת ביוס קלה, עניין של 2 דקות ותראה מה אם זה באמת בעיה בכרטיס מסך...או שזה בעיה במעבד אולי...

מה זאת אומרת לאשר את הטמפ'? אתה מתכוון שיהיה פיקוח על הטמפ'? כי אם אני לא טועה יש לי את האופציה הזו.

ובקשר למעבד יש מצב שזה הוא. יש לי מעבד פנטיום 4 3.2 והוא חם.. בסביבות ה72 מעלות מינימום 65 במנוחה.

אבל יכול להיות שככה הוא כי לפי מה שקראתי יש שיכולים לעבוד גם בטמפ' גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב יש לי מעבד P4 3000 ועשיתי לו ל3227 (אפילו עברתי את המעבד שלך בכמה מגה הרצים) אבל עדיין הטמפ שלי נמוכה בהרבה משלך...

המעבד שלי בזמן מנוחה הוא 50-55 טמפ במאמץ של משחקים הוא מגיע ל61 ובמאמץ של פריים 95 הוא מגיע ל68....!

אני יודע שיש לי של זלמן..... אבל לפני שקניתי את הזלמן הטמפ היו אותו דבר ככה שהזלמן בכלל לא שינה לי שום טמפ ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SHEEP אתה מדבר שטויות ומנסה לדחוף מה יש לך ומה עשית בכל תגובה, הטמפ' שלו גבוהות מאוד! וצריך לטפל בזה יש לי פרסקוט 2.4 באוברל3.2 לא עובר 45 מעלות במאמץ, אז מה! לו יש ככה לי ככה ולך ככה לפותח התראש תנקה גופי דאג לסיקרולציית אויר במארז רענן משחות טרמיות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GigaBoT תודה רבה, אני חושב שזה בגלל שאין לי משחה..

אני יקנה אחת טובה (דרך אגב בסביבות כמה זה עולה? אחת פשוטה וטובה יחסית) ונראה מה יהיה הלאה..

המחשב שלי נקי מאבק, ויש לי סירקולציה זורמת (5 מאווררים 3 מהם 120 מ"מ לא של חברה ידועה אבל 2 עושים עבודה טובה מאד), כנראה שזה באמת עניין של משחה בליבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...