מה קורה למי שלא השלים מחוייבות אישית??? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה למי שלא השלים מחוייבות אישית???

Electric Boom

Recommended Posts

שלום,

יום שני נגמרים הלימודים,והמחוייבות האישית שלי בקושי התחילה :-X,שתים עשרה שעות בלבד...

כתלמידי אל"צ,אפשרו לנו לעשות "רק" 40 שעות,והייתי רוצה לדעת מה קורה למי שלא השלים את מכסת השעות שלו,מניסיון או ידע אישי.

האם לא יתנו לי את ציוני הבגרות :s05:שעליהם שקדתי ימים כלילות :s07:?...

:'( - לחוץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה לא ב-י"ב אז תמיד תוכל להשלים את זה בשנה הבאה

בלי מחויבות אישית לא תקבל תעודת בגרות בסוף כיתה י"ב

ציוני בגרות תקבל כל שנה בלי שום קשר למחויבות אישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו נתנו אופציה להתנדב להדרכה בקייטנה. ההגיון זה שהקייטנה תעלה פחות להורים אם המדריכים לא מקבלים כסף. במציאות בעלי הקייטנה הרויחו ולא ההורים.

אני לא עשיתי מחויבות אישית. התנדבתי למשמר אזרחי אבל הם קראו לי בערך פעמיים, ואחת מהן בכלל לא היה שם אף אחד. אמרתי למורה אז קיבלתי פטור, למרות שכבר היה לי כי הייתי בגדנ"ע אוויר. אם העניין שלך עם השעות זה לא אשמתך, תגיד למי שאחראי על זה אצלכם ויכול להיות שיוותרו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קורה לו כלום, הוא אמור לבד להתהלך חפוי ראש בהרגשה מנ?כ?רת מהעולם

לנו מחויבות אישית היתה סתם משהו של כיתה ט' ולא היית חייב ממש לעשות אותה אבל היה לחץ כבד מאד לעשות אותה

שחקתי שחמט בשביל הבצפר וזכיתי במדלייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שהילדון לא ביצע מחוייבות אישית כנדרש,

סביר להניח שהוא לא יגוייס לצה"ל, יהיה לו קשה למצוא מקומות עבודה והוא יהיה חייב להינשא אך ורק באמצעות חתונה אזרחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכרת ששנה שעברה אנשים שלא עשו מחוייבות אישית או שלא סיימו אותה

לא קיבלו תעודה, והיו צריכים להגיע בקיץ לסיים אותה ע"י התנדבות בסיפריה או משהו כזה...

בכל אופן, ידיד שלי, אחד הבחורים היותר חפיפניקים, ומהאלה שמזלזלים במערכת הזאת,

ודואגים להפגין את זה תמיד,

בכה לי בטלפון שהוא נאלץ להגיע לבית הספר בחופש בזמן שאני עשיתי חיים...

מה שאני באה להגיד זה שכנראה אי אפשר להמנע מזה...

אלה אם כן יש לך סיבה ממש טובה / יחסים ממש טובים עם האחראית על נושא מחוייבות אישית בבית הספר שלכם... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסיים י"ב, ופשוט לא קורה לך כלום.

לא עשיתי אפילו שעה אחת, הלכתי בסוף השנה למחנכת ויללתי לה שלא מצאתי מקום הגון להתנדב איליו ;D

דיברה איתי בקשר לזה, ופה זה נגמר.. אני רוצה לראות אותם לא מביאים לי תעודת בגרות..פשוט לא יקרה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמנם כבר בן 23, אבל כשהייתי ב"יב, אחד אצלנו בשכבה עשה מחוייבות אישית כמתנדב במשמר האזרחי

הוא גנב משם טפסים , החתים אותן ומכר לחצי שכבה טפסים חתומים עם אישורים על זה שהם עשו מחוייבות אישית

15 שקל לטופס.

סתם הצחיק אותי שוב לחשוב על זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

40 שעות

וזה פשוט ביזיון שיש אנשים שאפילו את זה לא יכולים לתרום לקהילה ומוצאים דריכים לרמות את המערכת

ביזיון

תתביישו בעצמכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז סיכמנו שלא מקבלים תעודת בגרות או שלא קורה כלום,אחד מהשנים... :silly:

זה לא שאני לא רוצה לתרום לקהילה,פשוט אין לי זמן!כשהיה לי זמן(חופשת פסח *COUGH*)הלכתי לעזור להכין חבילות לנזקקים ועבדתי כמו חמור אבל נהניתי מכל רגע...

נראה לי שאני אנסה לעשות משהו בחופש,הייתי רוצה לעבוד עם חיות..קייטנה זה בסדר אבל בטח צריך לעשות קורס הכנה או משהו לפני..

בקיצור,אני וכמה חברים או אוכלים אותה חזק,או עושים משהו מהר...

עדיין מבולבל :jump::yelclap::hi::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...