Windows XP - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP

Fighting Falcon

מה הייתם אומרים על הווינדווס הזה ??? הייתם רוצים אותו ? ואיך לדעתכם הוא?  

49 הצבעות

1. 1. מה הייתם אומרים על הווינדווס הזה ??? הייתם רוצים אותו ? ואיך לדעתכם הוא?

• אחלה ווינדווס
    • לא משהו
    • חרא, בכלל לא טוב
    • עדיף משהו אחר!

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יחסית לשאר גירסאות הווינדוס win הוא מצוין, אבל ביחס למערכות הפעלה אחרות הוא חרא, פשוט זבל...

אילו מערכות הפעלה אתה מכיר ? למה אתה משווה בצורה כל כך שטחית בין מערכות הפעלה וקובע בנחרצות כי WINXP חרא ? נראה לי אתה סתם מתלהב, ולא ממש יודע על מה אתה מדבר. אם מומחים בכל העולם אומרים שמערכת ההפעלה הזו היא מעולה, ויש בה יתרונות אפילו על המתחרים (קח לדוגמה את קלות ההתקנה, ממשק נוח, התקנה פשוטה ומהירה, תאימות ל 99.9% מההתקנים הקיימים בשוק, נתח שוק עצום) - אני במקומך הייתי בודק עובדות בשטח לפני שאתה שוב פולט שטות כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים במאה אחוז!!!

Windows XP הוא ההצלחה הגדולה ביותר של .

הרבה אנשים אומרים שהוא ניתקע, משחקים לא עובדים ועוד המון שטויות.

אני אומר שזה תלוי בנסיבות.

כל העניין הזה הוא בגלל גרסאות, ויש המון! לי הייתה את הגרסה הראשונה של Pro ונכון היו איתה בעיות.

אבל היום החלפתי, וזה אני ממליץ לעשות לכול אחד שיש לו בעיות עם ה . עכשיו כשיש לי את החדשה זה פשוט מושלם, שום קריסה, נוחות עבודה, מתוך 100 משחקים 99 עובדים. ויש לו את התאימות הטובה בעולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווינדואוס כזה טוב!! ותיראו משהו.. קיבלו מלא תלונות על הווינדואוס הזה.. אז ניראה לי שהם הולכים להביא אותה בהפוכה עם ווינדואוס חדש פי אלך על האקס פי ה"מהולל"!! ;D

נקווה לטוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...