לבטים אישיים: האם נשיאת סכין היא החלטה נכונה? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לבטים אישיים: האם נשיאת סכין היא החלטה נכונה?

Vega

Recommended Posts

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה עושה לכם ה"כבוד" הזה שאתם מוכנים להתאבד בשבילו , אני לא ילד כפות וכל העבריינים באזור שלי(ויש הרבה מהמובחרים) מתייחסים אלי יפה ללא שום נקיטת אמצעיים כוחניים.

מה הקשר כבוד יסתום?!

מישהו בא אליך ברחוב ומבקש כסף, פשוט תתן לו?!

אתה מה יהיה פה ברחובות אם כל אפס כמוך פשוט יתן את הכסף?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמשתמש במילה "לבטים" לא יעשה כלום עם סכין, אתה יכול להסתובב עם סכין ולהיות רגוע ששום דבר רע לא יקרה בטעות ;)

חחחחחחחחחחחחחחח אהבתי

בכל אופן לפי דעתי זה תלוי איפה אתה גר. אני גר ברמת גן וכאן אין ממש טירוף של ערסם ומכות כל הזמן(חחח סתם יש דווקא) וזה נחשב מקום רגוע.

אני מניח שבאשדוד חולון דימוניה יש דברים קצת יותר מסוכנים. אם אתה חש מאוים כל הזמן אז תיקח למה לא.... רק אל תסתבך רק במקרה צרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחפש במילון את המושג ילד כאפות אתה תראה את התמונה שלך לידו.

נראה לי כול הערסים והעבריינים עזבו אותך כי הם מרחמים עליך.

אגב מיזה ה"חברים" האלו שלך?

תביא שמות בפרטי אני מכיר את הרוב מאיזור הצפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהקטע לתת כסף אני חוזר בי .זה היה בלהט הדברים אבל מכל השאר ממש לא......

פשוט עזבו את כל המעורערים הללו אל תתיחסו אליהם ואל תתנו להם להפריע לכם בחיים.

אני כל חיי עד היום חטפתי רק סטירה ברחוב ואתם לפי הסיפורים כבר בילתם בבית חולים מספר פעמים אז תנו לחיים לעבור יפה שמרו על החוק ואל תתייחסו אליהם יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ עצה שלי פשוט תתרחקו מהם ואל תתיחסו כבוד זה סתם מושג דפוק... אל תיקחו סכין כי להידקר ע"י סכין זה די כואב... פשוט תחכו עד שתוכלו לקבל רשיון לאקדח ואף אחד לא יתעסק עמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה הבעיה? משיגים מקלע SAW... :xyxthumbs: עכשיו ברצינות, זה רק מראה שלא משנה כמה חזק תהיה - תמיד יהיה מישהו חזק יותר ממך; ואם יהיה לך רובה תמיד יהיה מישהו עם רובה גדול יותר, או מקלע גדול יותר, או טיל גדול יותר וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאשר למדריך שנראה לכאורה טיפשי זה בגלל שרמת האנשים שאני פונה אליהם לא עולה מעל הרמה הזאת.

סלח לי אדון המומחה, The master, כפי שאתה מתיימר להיות. ראשית, אודה לך אם תרשה לי לפתוח את הודעתי במילות גנאי לתפארת קהילת HWZone, על אותו משקל שאתה בחרת לעשות זאת בתגובתך רבת הבורות.

אתה, The Master:

1. בור ועם הארץ

2. מתנשא

3. צר אופקים

4. זב חוטם

5. שחצן

6. בעל ביטחון עצמי מופרז שלא מתבסס על שום דבר

7. חסר ניסיון ועם זאת מנסה ללמד אותנו

8. חסר כבוד על הזולת

9. מעצבן

10. ממש מעצבן!

כעת, כאשר חלק הפתיחה מאחורינו הגיע החלק החינוכי בתגובתי.

דיון זה נועד על מנת לדון באפשרויות ההתמודדות שלנו כבני נוער החרדים לשלום זולתם ועצמם עקב פרסומים כאלו ואחרים בתקשורת, וגם ללא קשר לתקשורת אלא למציאות המשתוללת בבתי הספר וברחובות בכללי.

ועכשיו להמשך, *למה* אתה מעצבן.

אתה מעצבן, כיוון שאתה שופט התמודדויות של אנשים במצבים שהם רחוקים מלהיות טריוויאליים וה"הצעה" שלך להתמודדות עובדת אך ורק במקרים מסוימים שאותם ניתן למנוע ללא הרכנת ראש ולהיפך, לפי שיקול דעתי ה"תוכנית עבודה" שלך כביכול אך ורק תגרום להסלמה של התוקפים שהרי רק מחכים שמישהו יפחד מהם.

אה כן, ואתה גם מדבר לאנשים באופן גס רוח וללא כבוד בסיסי לזולת - לא רק זה, שאתה עושה זאת מנקודה של בורות.

הרשה לי להדגיש, ידיד הרף שכל, דיון זה אינו מהווה במה להתנצחויות... ועכשיו נזכרתי, מה שממש עצבן אותי:

כתבת שה"מדריך" שלך מיועד לאנשים, כהגדרתך, ב"רמה נמוכה". מה לעזאזל? אתה הרגע אומר לי שהרמה *שלי* נמוכה, של Dark Respect וכל בן אדם שמשתתף בדיון הזה ומתעניין בו?

אתה ממש דפוק בן אדם.. תן לעצמך שתי סטירות וקח את עצמך בידיים. אם מישהו כאן סובל מבעיות של "רמה" זה אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...