הדיון הרשמי - Grand Theft Auto San Andreas - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הרשמי - Grand Theft Auto San Andreas

888

Recommended Posts

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שניה...המשחק יוצא עוד 7 שעות??

או שעוד 7 שעות הוא יהיה בחנויות?? (ואז גם באינטרנט)....

7 שעות הוא בחנויות בארה"ב למרות שאומרים שכבר עכשיו חלק מהחנויות מוכרים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי אני כל כך מצפה למחשק הזה, מזל שעכשיו החופש הגדול, להחמיץ כ"כ הרבה ימים של בצפר זה לא ממש טוב.

תאמת, הגראפיקה בסדר גמור, אפילו זה טוב שהיא כזאת, עכשיו אני אוכל להפעיל את כל הפילטרים ולשחק כמו בנאדם ;D מה שגם טוב שיש מלא אפשרויות חדשות AKA אופנים, רכבת (?) ויש אפשרות "לאכול" והכי חשוב, הוא סוף סוף למד לשחות!!! מזל טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהגרפיקה נראת גרועה? :nixweiss:

אה הא..נראה ממש גועל נפש ..אבל קצת פילטרים ו AA נראה שהכול יסתדר :xyxthumbs:

ודרך אגב אני לא מבין את הבעיות של האנשים פה עם התראד הזה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שיהיה לך על מה לבכות

המשחק יוצר מחר, והוא כבר הרבה זמן בחוץ לPS2

זה לא שאף אחד לא יודע מה הולך להיות שם.. אפשר להתחיל לדבר כבר עכשיו, יש לך בעיה עם זה? אתה מוזמן לא להכנס לתראד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיות שלך קיבינימאט?

המשחק יצא כבר מזמן ל PS2 והיום הצטרפו אליו גרסאות ל ו-. מה אתה רוצה בידיוק? :s07::bash:

מה הבעיה שלי?

שאנשים פשוט לא יכול לחקות יום בשביל לעשות שטויות.

אאא וגם,

(ואז גם באינטרנט)....

מה זה משנה... נסגור על כך שבעוד 15 שעות לכל היותר, כבר ניתן יהיה להוריד אותו. 8)

ועוד 1000 הודעות שיגיעו בהמשך והעובדה שהת'רד הזה נפתח כביכול לפריצתו של המשחק ולא ליציאתו החוקית מחזקת את ההודעות האלה אז הנה, זה למה יש לי בעיה עם הת'רד הזה.

אא וגם מה עוד? המשחק עוד אפילו לא יצא ככה שבנתיים הדיון יתמלא בהודעות כמו "וואי זה יהיה משחק טוב", בשביל מה צריך 1000 הודעות מאותו סוג ב5 עמודים הראשונים של הדיון?

ובגלל זה אני מבקש לנעול (ועדיף למחוק) את הדיון הזה, כי הוא נותן חיזוק לווארז וספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במשחק הזה בפיאס אבל כבר חודש שלא נגעתי בו, למרות שהגרפיקה מרשימה מאוד, העלילה יותר עשירה ומעניינת והמשחק עצמו הרבה יותר טוב, אני עדיין מעדיף לשחק במחשב את המשחקים הבאמת טובים והמעניינים, אני לא רוצה להרוס לחלק מכם ולספר איך המשחק מתחיל אבל הפעם הוא הרבה יותר עשיר כזה ואמיתי ומעניין, יש בהחלט למה לחכות ב-7 שעות הקרובות או אפילו קצת יותר  ;).

במחשב הוא אמור להיות פי 10 יותר יפה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שמדובר במשחק שעבר porting ל-PC, מה שמסביר את הגראפיקה החלשה ושאר באגים המתלווים לכל העסק.

ROCKSTAR תמיד עשו עבודה טובה ה-PORTING למחשב, תראה את VC,GTA3 ו MANHUNT כולם עבדו מצויין על המחשב בלי באגים (לפחות בלי כאלו שפגעו בהנאה מהמשחק) ודיי להתלונן על הגראפיקה !!

FFS IT ALL ABOUT GAMEPLAY!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...