הדיון הרשמי - Grand Theft Auto San Andreas - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הרשמי - Grand Theft Auto San Andreas

888

Recommended Posts

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה באסה!!!!.....בשביל גרפיקה טובה חייבים להפעיל פילטרים...ואם אני אפעיל פילטרים הכרטיס מסך שלי היתפוצץ!!!(5700le)

ומישהו יודע מתי הוא יגיע לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה!!!!.....בשביל גרפיקה טובה חייבים להפעיל פילטרים...ואם אני אפעיל פילטרים הכרטיס מסך שלי היתפוצץ!!!(5700le)

ומישהו יודע מתי הוא יגיע לארץ?

10.6 יוצא באירופה ובעזרת השם גם אצלנו.

לחנויות באמריקה הוא יצא היום.

ROCKSTAR תמיד עשו עבודה טובה ה-PORTING למחשב, תראה את VC,GTA3 ו MANHUNT כולם עבדו מצויין על המחשב בלי באגים (לפחות בלי כאלו שפגעו בהנאה מהמשחק) ודיי להתלונן על הגראפיקה !!

FFS IT ALL ABOUT GAMEPLAY!!

ההעברה של כל סדרת למחשב מעולה, Manhunt דווקא פחות.. במחשב הוא איבד את כל הקסם שלו.

מה הבעיה שלי?

שאנשים פשוט לא יכול לחקות יום בשביל לעשות שטויות.

אאא וגם,

ועוד 1000 הודעות שיגיעו בהמשך והעובדה שהת'רד הזה נפתח כביכול לפריצתו של המשחק ולא ליציאתו החוקית מחזקת את ההודעות האלה אז הנה, זה למה יש לי בעיה עם הת'רד הזה.

אא וגם מה עוד? המשחק עוד אפילו לא יצא ככה שבנתיים הדיון יתמלא בהודעות כמו "וואי זה יהיה משחק טוב", בשביל מה צריך 1000 הודעות מאותו סוג ב5 עמודים הראשונים של הדיון?

ובגלל זה אני מבקש לנעול (ועדיף למחוק) את הדיון הזה, כי הוא נותן חיזוק לווארז וספאם.

תוציא תוציא את המקל מתחת. או שאתה דווקא במחזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה בסדר גמור, קצת A.A ויהיה לא רע בכלל.

לא ציפיתם למנוע הגרפי של דום 3, בשעה שיש צורך ברינדור דינאמי ועצבני של כלל העיר. :bash:

-1

המפה במאפיה היתה גדולה יותר מVC, והיו רק אזור טעינה אחד כשיוצאים מהעיר.

והגרפיקה שם היתה מדהימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-1

המפה במאפיה היתה גדולה יותר מVC, והיו רק אזור טעינה אחד כשיוצאים מהעיר.

והגרפיקה שם היתה מדהימה.

ראבק מה יש לאנשים מהגראפיקה של GTA?

עם הR9500PRO שלי, AA ו-AF עד הסוף היה בנזונה של גרפיקה.. נהנתי מכל רגע :smile1:

חוץ מזה, כמו שאמרו פה, it's all about the game play! ארר!

הגראפיקה מעולה ביחס לגודל ולעלילה ולמשחקיות פה.

המשחק כבר יצא,והוא אצל מלא אנשים במחשב!

lucky american bastards.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא תוציא את המקל מתחת. או שאתה דווקא במחזור?

מה בדיוק ניסית לקבל מהתגובה הזאת? כי אם זה להראות לכולם עד כמה אתה אידיוט אז כל הכבוד...

ולא, אני רק מנסה למנוע ווארז וספאם, מה שאתה דווקא מוסיף לפורום בשלב זה... ( :kopfpatsch:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק ניסית לקבל מהתגובה הזאת? כי אם זה להראות לכולם עד כמה אתה אידיוט אז כל הכבוד...

ולא, אני רק מנסה למנוע ווארז וספאם, מה שאתה דווקא מוסיף לפורום בשלב זה... ( :kopfpatsch:)

היכן בידיוק ראית אותי מוסיף לפורום הזה ווארז? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלים , מי שמדבר על ספאם , בינתיים אתה מתמודד על ההובלה עם ארבע הודעות בדיון .

לגבי המשחק ,גם אני מחכה לו בקוצר רוח , הגרפיקה שלו לא נראית משהו , אבל זה די מובן כשמתחשבים בגודל הענקי שלו ,

אני קצת פחות מתלהב מהתכונות ה"סימיות" שלו ( להתעמל , לאכול , וכו... ) אבל שיהיה , העיקר שאפשרות לירות באנשים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...