הדיון הרשמי - Grand Theft Auto San Andreas - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הרשמי - Grand Theft Auto San Andreas

888

Recommended Posts

לא יגביל, מאוד יגביל, 256 זה המינימום בשביל XP, אז בשביל בכלל, זה ממש יחנוק לו את המחשב ה-256 האלה. אצלי יש 512 ולא נראה לי שזה יפעל כ"כ טוב...

אני מפעיל את HL 2 על 1280X1024 הכול על HIGH פילרטים כפול 2 ועובד על 40-100 FPS קבוע.

את Silent Hunter III [משחק מאוד כבד] על HIGH פילטרים רק על המים כפול 2 20-60 FPS קבוע.

אז ניראה לי שאני יצליח להפעיל את SA דיי בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מפעיל את HL 2 על 1280X1024 הכול על HIGH פילרטים כפול 2 ועובד על 40-100 FPS קבוע.

את Silent Hunter III [משחק מאוד כבד] על HIGH פילטרים רק על המים כפול 2 20-60 FPS קבוע.

אז ניראה לי שאני יצליח להפעיל את SA דיי בקלות.

בHL2 יש טעינה כל 10 מטר...בגלל זה הוא לא דורש כמות זיכרון גדולה לאומת זאת כן דורש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצב הזה יהיה לי את המשחק עוד יותר משבוע :bash:...

על איזה קצב אתה מדבר ???

האמת אני לא מתלהב עד כדי כך מהמשחק הזה, זה די copy של ה הקודמים.

נכון שהמשחק הוא על בסיס VC אבל, זה המשחק הכי תותח שיצא השנה והוא הרבה יותר מהנה מהקודמים בסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ישחק בו עוד פחות מ שעה :P

אני יגיד לכם עם הוא שווה קניה ועד כמה באמת הם שינו אותו בגירסת ה מכווה לטוב :)

ואי אפשר בכלל להשוות אותו לVC בגודל, בעליליה ובכל בכל החידושים שיש ב SA :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ישחק בו עוד פחות מ שעה :P

אני יגיד לכם עם הוא שווה קניה ועד כמה באמת הם שינו אותו בגירסת ה מכווה לטוב :)

ואי אפשר בכלל להשוות אותו לVC בגודל, בעליליה ובכל בכל החידושים שיש ב SA :xyxthumbs:

מה יש לך נל"ן ?! לדעתי יהיה משחק שווה מאד.. רק חבל שלא שמו מולטיפלייר ! היה אפשר אפילו להפוך את עולם לMMO ! מירוצי מכוניות, קרבת אגרופים וכו... נשמע מגניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לך נל"ן ?! לדעתי יהיה משחק שווה מאד.. רק חבל שלא שמו מולטיפלייר ! היה אפשר אפילו להפוך את עולם לMMO ! מירוצי מכוניות, קרבת אגרופים וכו... נשמע מגניב

ומה זה נל"ן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט קרה משהו גדול לפני חצי שעה

אבל זה ווארז אז שתקו

ונראה לי שגם אסור להגיד לך שם של חנות כי זה פירסום אבל ממזמן אין אכיפת חוקים בפורום אז למה להיות פראייר www.arcadia.co.il

קצת הבנת הנקרא -

חל איסור על פרסום הודעות הדנות בחנות זו או אחרת! אין להביע דעה על חנויות, לפרסם סיפורים הקשורים לחנות כלשהי, או לדון בכל צורה שהיא בחנות מסויימת. מותר לנקוב בשמות של חנויות רק לצורך השוואת מחירים של מוצר מסויים, ולא לשום מטרה אחרת.

זה אומר שאסור לדון בחנויות אבל כן מותר לשאול (ולענות) איפה אפשר לקנות מוצרים (ושום דבר מעבר לזה).

בנושא האכיפה, לא נתקלתי במשהו מיוחד שלא טופל במשך השנה ויותר האחרונות - אבל אתה מוזמן להמשיך להדיח משתמשים "לנסות אותנו" - כרגע רק אופס מונה ההודעות שלך כאזהרה, אבל המשך בכיוון הזה יגמר אחרת.

אין הבדל בין רמזים לווארז ושיחות על ווארז - אם אתם לא מסוגלים להיות מספיק בוגרים ולדון במשחק בלי זה, לא תדונו בו בכלל.

הדיון ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...