הדיון הרשמי - Grand Theft Auto San Andreas - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הרשמי - Grand Theft Auto San Andreas

888

Recommended Posts

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי, לכל אלו שמחכים לפריצה, בזמן הקרוב לא תיהיה, הדיסק מוגן בהגנה חדשה שגם עושים בה שימוש במשחק Splinter Cell Chaos Theory שגם הוא לא נפרץ.

הנה לינק שקיבלתי מחבר שמסביר על ההגנה http://www.callofterror.com/forum/viewtopic.php?p=391#391 אני מקווה שלא עברתי על חוק או משהו פשוט רציתי להגיד שהגיע הזמן לקנות את המשחק. אני כבר חוסך (לא להאמין, 300 שקל :nixweiss:) מזל טוב לחברות שמפיצות, כנראה שהן עלו על דרך חדשה.

שוב, אם עברתי על איזה חוק, אני אשנה

שטויות .. אם תסתכל בלינק תראה שהבחור שפירסם את זה תיקן את עצמו שמה שהוא רשם זה בולשיט.

חבל סתם להקפיץ אנשים על דברים לא נכונים ולא מאומתים. ולדבר על הגנות של משחקים זה חוקי בריבוע.

ועוד דבר המולטיפלייר של המשחק הוא מפותח על ידי גורם חיצוני , זה יותר כמו מוד למשחק אז חבל שוב סתם להלהיב אנשים על דברים לא נכונים. הייתי מציע שתבדוק פעמיים לפני שאתה מפרסם דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמת פירוט מודלים,אפשר להשוות את זה למשחקים של היום,אבל הסביבה.בסדר לא משהו מיוחד לפחות לא ביחס לגרפיקה שיש היום.

ולא זכור לי שהיו בכלל טעינות במשחק מאפיה..אני זוכר רק שאתה עובר משימה זה הכל :-\

אתה צוחק?

מאפיה יצא לפני איזה 4-5 שנים.

הקטע הוא שהוא נראה טוב פי כמה מGTA שיצא היום.

וגם, הגרפיקה של מאפיה מצוינת גם היום המשחק נראה טוב מאוד בעיקר בגלל ההשקעה בעיצוב של המשחק ולא המנוע (שגם הוא בסדר יחסית להיום והגודל של המשחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני מת לקנות אותו!!

אבל אני חייב לחסוך כסף :'(

יש עוד כמה דברים שאני רוצה לקנות.. אבל.. guess what?

יש לי יומולדת שישי הבא!!

אבל אין לי כח לחכות עד אז :-\

אולי באמת אני צריך לחכות כי יש לי מתכונת בהיסטוריה יום חמישי הזה, בגרות ביום שישי הבא בלשון ובגרות בהיסטוריה ב26.6

אז לא נראה לי שאני אשחק הרבה.. אז אולי באמת שווה לחכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מאוד מאוד מינימליות (אפילו GF 2 מתאים לפי מה שהבנתי) .

זה בדיוק המנוע של V Cעם שינויים קטנים בקוד בשביל להציג יותר מידע + כמה אפקטים.

אז אם VC פעל אצלך גם זה יפעל אבל טיפה יותר לאט ( בגלל שיש יותר מידע במפות, יותר אנשים בינינים ושטח) אז אולי זה יהיה קצת יותר כבד למעבד (CPU) ממה שVC היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דרישות המערכת המינימליות בשביל להריץ את המשחק??? :nixweiss:

* 1GHz Intel Pentium III or Processor

* 256MB of RAM

* 8x -ROM Drive

* 3.6 GB of free space for a minimal install

* 64MB Video Card with 9 compatible drivers

* 9 compatible Stereo Sound Card

* Keyboard & Mouse

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות .. אם תסתכל בלינק תראה שהבחור שפירסם את זה תיקן את עצמו שמה שהוא רשם זה בולשיט.

חבל סתם להקפיץ אנשים על דברים לא נכונים ולא מאומתים. ולדבר על הגנות של משחקים זה חוקי בריבוע.

ועוד דבר המולטיפלייר של המשחק הוא מפותח על ידי גורם חיצוני , זה יותר כמו מוד למשחק אז חבל שוב סתם להלהיב אנשים על דברים לא נכונים. הייתי מציע שתבדוק פעמיים לפני שאתה מפרסם דברים

לפני שאתה נכנס בי, הוא ערך את זה לפני כמה זמן, כשאני פרסמתי זה היה משהו אחר. ואם אפשר להפסיק לדבר על ווארז, למען כולנו, שנוכל להספים בעוד דיון שמטרתו טובה :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי רוקסטאר הדרישות דווקא גבוהות מהרגיל, לא תומך בכרטיסי MX!

מה?!

יכל להיות בגלל האפקטים שהכניסו.

אתה יכל להראות איפה זה כתוב ???

ד"א הורדתי עכשיו קובץ שנקרא

Grand_Theft_Auto_San_Andreas_Map_Pack -5MB

תחפשו אותו אני לא חושב שזה WAREZ

רואים את כל המפה של המשחק ברזולוצייה עצומה של 6333X6600 פיקסלים.

זה מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...