אלברט אינשטיין...מדהים... - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלברט אינשטיין...מדהים...

airborn-i

Recommended Posts

לפותח הת'ראד: לא נמאס לך?

מדוע נרשמת לפורום חומרה זה? כדי להעלות דיונים על עצם קיומו של האל? כאן?! לא מצאת מקום טוב יותר - נניח פורום "בני ברק" בהייד-פארק? כל ההודעות שלך (למי שיציץ בפרופיל) עוסקות בויכוחים החוזרים ונשנים - מכבסת מילים ות'ראדים זוללי bandwidth (גם ככה הגלישה כאן איטית). אני עדיין מתקשה להבין מה יוצא לך מכל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 429
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וז שהתנך הוא ספר שנמצא המון זמן מוכיח משהו? גם הברית החדשה נמצאת פה הרבה זמן זה מוכיח משהו? גם הספר הקדוש לסינים נמצא הרבה זמן זה מוכיח משהו? כל ספר שקדוש לאיזשהי דת נמצא פה הרבה זמן זה מוכיח משהו? זה מוכיח שיש אנשים שתקועים בספר שנכתב לפני אלפי שנים....

זה היתה יכולה להיות טענה מאוד יפה אם היא לא היתה שגויה מיסודה... אם היא היתה נכונה אז למה לעזעזל מדינת צריכה לממן שני רבנים ראשיים אחד אשכנזי ואחד ספרדי (וזה בלי להתייחס לשאלה למה היא בכלל צריכה לממן רב..)?

והמון השתנה בתנך ולא רק פסיקים... פרקים שלמים נעלמו מהתנך...

תנ"ך= תורה, נביאים, כתובים.

התורה ניתנה לנו מפי הגבורה , את ספרי הנביאים אפשר להבין שהשם הראה להם בנבואה את הנבואה עצמה ואמר להם אם לכתוב אותה או לא.

יש עוד ספרים שלא צורפו לספר התנ"ך, אינני יודע מאיזה סיבות, אך קבעו אבותינו מלפני הרבה שנים שזה קדוש לנו, אני אברר את הסיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנ"ך, ספר הספרים מוכח כספר נצחי, אחרת היה נכחד מן העולם, כנ"ל לגבי העם היהודי, אלוקים עשה חסד שהשאיר אותנו קיימים עם כל העוונות שבהם אנו שקועים.

אם תבדקי בספרי התנ"ך בכל מקום לאורך כל התקופות תגלי שבכולם דאגו לשמר כל אותו ואות, כל פסיק קטן לא העיזו לשנות כי התורה היא נצחית וניתנה ע"י יישות עליונה במעמד שבו היו בני נוכחים וראו הכל, עם הזמן התורה השתכחה מישראל והם החלו ללכת בעקבות חוקות הגויים, אלו נענשו והחכמים נשארו עם תורת השם התמימה, משיבת הנפש.

תחשבי על זה בהיגיון, אם יישות עליונה בראה את כל מה שאת רואה אז איך ייתכן שהיא לא תיתן לאדם "ספר יצרן" ספר שבו ינתנו לאדם הוראות כיצד להשתמש בכל דבר ודבר כדי לא להרוס אותו, צריך להבין שמנקודת מבט עליונה של יישות שבראה אותנו לא ניתן להבין אפילו טיפה, כי אנחנו רואים את התמונה כל אחד מהכיוון שלו(בדיוק כמו , את יכולה לצלם את הצד הנלחם, אבל ייתכן שיתברר שאותו צד הנלחם עושה פשעי מלחמה בנקודה שהמצלמה לא תופסת) לכן אי אפשר לנסות להבין את הכל, אבל את החלק שאנחנו צריכים להבין, "הוראות היצרן" אנחנו צריכים להבין כדי לדעת כיצד לפעול(בדיוק כמו מיקרוגל חדש, יש "הוראות יצרן" אך אם את לא בעלת מקצוע, לא יודעת להרכיב מיקרוגלים ולא מבינה בחלקים אז את לא תוכלי להבין איך הכל פועל).

"אלוקים עשה חסד שהשאיר אותנו קיימים" עש חסד ?! היחידה שהשאירה אותי בחיים זאת אמא שלי ועל זה אני מודה לה מאד !

ומי טמר שהתנך הקדוש הזה הוא הספר הנכון והיהודים הם העם הנבחר ? גם המוסלמים והנוצרים מאמינים שאלוהים אוהב אותם יותר מהשאר.. אהה נכון הילדים בני ה3 שדרך אגב היו דתיים בדיוק כמו אבותיהם והאמהות שלהם\ן שמתו יחד איתם וגם הם האמינו באל שלך... ואיך יכול להיות שלכמה אנשים תהיה נשמה אחת ?! הרי בתנך רשום שלכל בנאדם הנשמה היחידה והיחודית שלו ! זה נראה לך אופר (לא יודע איך לרשום) שנשמה של רוצח סדרתי תעבור לעובר ? תאמין לי.. עדיף להיות עובד אדמה מאשר להאמין ביהדות\נצרות\איסלאם

ודרך אגב לא ממש צריך להיות גאון כדי להפעיל מיקרו.. רק תחבר אותו לשקע ויהיה בסדר בעזרת השם :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'ראד: לא נמאס לך?

מדוע נרשמת לפורום חומרה זה? כדי להעלות דיונים על עצם קיומו של האל? כאן?! לא מצאת מקום טוב יותר - נניח פורום "בני ברק" בהייד-פארק? כל ההודעות שלך (למי שיציץ בפרופיל) עוסקות בויכוחים החוזרים ונשנים - מכבסת מילים ות'ראדים זוללי bandwidth (גם ככה הגלישה כאן איטית). אני עדיין מתקשה להבין מה יוצא לך מכל זה.

שם זה יהיה משעמם כי כולם מאמינים, אז באתי לפה לעמוד באתגר. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסגרת עבודתי במגן דוד אדום, יצא לי לפנות לבתי חולים

מספר דיי גדול של אנשים במוות קליני,

לפני שבועיים הייתה לנו החייאה, כשהגענו האדם היה במוות קליני. (החייאה מוצלחת ד"א, הסיכוי להצלחה אחד למאה אולי פחות).

במוות קליני, כפי שציינתי, המוח ממשיך לחיות. לכן אדם עדיין מסוגל לחשוב, ואם למשל

אני מגיעה ומצילה אותו בזמן  ;) אז הוא יהיה (אולי) מסוגל לספר על התחושות שהיו לו...

לכן זה לא הנשמה, זה המוח, שממשיך לתפקד זמן מסויים....מה לא ברור?

דווקא שיחה חביבה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hidabroot.org/Media/Movies/life.asx

בסרטון הבא תקבלי דוגמאות לאינספור אנשים שעברו 'מוות קליני', הם מתארים מה הם ראו והרגישו.

עכשיו אני אצא מנקודת הנחה שלא תראי את הסרט ואני אספר 2 מקרים:

-חבר שלי אמר לי שהוא שמע את סבתא שלו מספרת לו שעבר מוות קליני כשהיהי קטן והוא לא הבין מה זה, אך כשסיפרתי לו את הסיפור והוא ראה את הסרט הוא רעד כמו אישה זקנה בליל חורף סוער, הוא אמר לי שהיא מספרת שהיא ראתה את קרובי המשפחה שלה אומרים לה שעדיין לא הגיע זמנה, היא ראתה אור בהיר ש'עטף' אותה בתחושת אהבה ושמחה(ניתן לסמוך על העדות שלה, היא רופאה מוסמכת בעברה הלא רחוק).

-בסרט הנ"ל מספרים על כימאי שעבר תאונת עבודה וכתוצאה ממנה התעוור, לאחר שהחלים החליט לחזור למעבדה שלו ושוב קרה לו אסון, הוא עבר 'מוות קליני'

אך ניצל בנס, כשקם מהתרדמת הוא עדיין היה עיוור כמובן, אך הוא תיאר את האחות בפירוט, את הרופאים שבאו לטפל בו, את הסביבה של החדר שבו נמצא, מי בא לבקר אותו וכו' , עכשיו השאלה היא איך הוא ראה?! הוא מספר שהוא פשוט ריחף מעל הגוף וראה את הרופאים עושים מאמצים להחיות אותו, והנה לך הוכחה להישארות הנפש

ושהשגוף הוא רק 'לבוש' ואם אדם נכה כלשהו, או סומא, גידם וכו' כאשר הנשמה יוצאת מהגוף היא רגילה כי היא כלואה בתוך גוף פגום, אך הנשמה משתמרת לנצח.

HUH ?!!!

אתה מבסס את הקביעות שלך על בסיס סרט מבוים ?! חח חביבי אנחנו פה לא פראיירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם זה יהיה משעמם כי כולם מאמינים, אז באתי לפה לעמוד באתגר. :hat:

אתה הולך לחטוף כזה באן על המפשט הזה!

לפני שבועיים הייתה לנו החייאה, כשהגענו האדם היה במוות קליני. (החייאה מוצלחת ד"א, הסיכוי להצלחה אחד למאה אולי פחות).

אני מגיעה ומצילה אותו בזמן ;) אז הוא יהיה (אולי) מסוגל לספר על התחושות שהיו לו...

ליבי, אין מילים! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אלוקים עשה חסד שהשאיר אותנו קיימים" עש חסד ?! היחידה שהשאירה אותי בחיים זאת אמא שלי ועל זה אני מודה לה מאד !

ומי טמר שהתנך הקדוש הזה הוא הספר הנכון והיהודים הם העם הנבחר ? גם המוסלמים והנוצרים מאמינים שאלוהים אוהב אותם יותר מהשאר..  אהה נכון הילדים בני ה3 שדרך אגב היו דתיים בדיוק כמו אבותיהם והאמהות שלהם\ן שמתו יחד איתם וגם הם האמינו באל שלך... ואיך יכול להיות שלכמה אנשים תהיה נשמה אחת ?! הרי בתנך רשום שלכל בנאדם הנשמה היחידה והיחודית שלו ! זה נראה לך אופר (לא יודע איך לרשום) שנשמה של רוצח סדרתי תעבור לעובר ? תאמין לי.. עדיף להיות עובד אדמה מאשר להאמין ביהדות\נצרות\איסלאם

ודרך אגב לא ממש צריך להיות גאון כדי להפעיל מיקרו.. רק תחבר אותו לשקע ויהיה בסדר בעזרת השם :-)

אלוקים בחר בנו, הנוצרים והמוסלמים יודעים את זה, הבעיה שאנחנו, היהודים, לא כולנו יודעים ומבינים את זה, למה הוא בחר בנו? פשוט, העמים האחרים עשו 'חושבים' ושאלו מה יש בתורה, ראו שזה יותר מדי 'מחייב' ולכן לא רצו, עם קיבל את התורה בשמחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מגיעה ומצילה אותו בזמן  ;) אז הוא יהיה (אולי) מסוגל לספר על התחושות שהיו לו...

המוח יכול להמשיך לתפקד כשבנאדם עיוור, אבל האם הוא יכול להתעלות לרמה שבה הוא יוכל לראות?

או שאת פשוט שוללת את זה בינד יד ובבוז גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוקים בחר בנו, הנוצרים והמוסלמים יודעים את זה, הבעיה שאנחנו, היהודים, לא כולנו יודעים ומבינים את זה, למה הוא בחר בנו? פשוט, העמים האחרים עשו 'חושבים' ושאלו מה יש בתורה, ראו שזה יותר מדי 'מחייב' ולכן לא רצו, עם קיבל את התורה בשמחה.

לא נראה לי שאם אנחנו היינו העם הנבחר המוסלמים היו כל כך רוצים להרוג אותנו... ולא נראה לי שאלוהים ירוץ לישו ולמוחמד ויתחיל להציע להם דיל על התנ"ך.

ומה דמפליא אותי זה שאתה פשוט יודע מה עשו עמים אחרים ואיך העולם מסתובב ואיך הכל עובד.. אולי אתה אלוהים ?

תן לי להשתחוות לך ולאתר HIDABRUT.ORG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוח יכול להמשיך לתפקד כשבנאדם עיוור, אבל האם הוא יכול להתעלות לרמה שבה הוא יוכל לראות?

או שאת פשוט שוללת את זה בינד יד ובבוז גדול.

אתה מדבר שטיות זה כמו יכולה לצלם עם עדשה סגורה?! אותו דבר !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטיות זה כמו יכולה לצלם עם עדשה סגורה?! אותו דבר !!

אם תצלם עם עדשה סגורה תקבל תמונה שחורה, פה אתה מקבל תמונה ברורה וצלולה, וזה לא חלום או חזון, זאת מציאות, ואני לא מדבר רק על העיוור, על כל אדם שעבר 'מוות קליני' איך הוא רואה מה מתרחש סביב אם העיניים סגורות?! הרי הוא אמור לקבל תמונה שחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני לא יודעת עד כמה זה חכם מצידך לבסס את העמדה שלך על סירטון שמופץ באינטרנט...

עם כל הכבוד, הרי ברור לך שאנשים מספרים שראו חייזרים שלקחו אותם לחללית וחקרו אותם

ואח"כ החזירו אותם למיטה...זה לא מזיז לך....אני מקווה....וכאשר מדובר בסוגיה אלוהית זה נהיה אמת לאמיתה פתאום?

אותו מדען ד"א כנראה עשה מזה לא מעט כסף, בזכות מאמינים הדוקים כמוך...

דבר שני, אתה באמת חושב שמשהו "מדהים" כזה לא היה מעלה הד תקשורתי רחב אופקים,

מחקרים מתקדמים, וכו'?....מוזר שאת הסירטון הזה אתה מראה לנו בפעם הראשונה...

אם תצלם עם עדשה סגורה תקבל תמונה שחורה, פה אתה מקבל תמונה ברורה וצלולה, וזה לא חלום או חזון, זאת מציאות, ואני לא מדבר רק על העיוור, על כל אדם שעבר 'מוות קליני' איך הוא רואה מה מתרחש סביב אם העיניים סגורות?! הרי הוא אמור לקבל תמונה שחורה.

אתה בכלל חושב על מה שאתה כותב?

וכשאתה ישן וחולם על משהו? איזו תמונה שחורה? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים איך כל פעם שמישהו מעלה את הנושא, ויכוחים על דת יכולים להפוך לויכוחים הכי ארוכים ומייגעים, בלי שום מסקנה ובלי שום שכנוע של אחד את השני, ועם הדמגוגיה הכי זולה ומסוכנת.

הסיפור המקורי שהובא הוא נחמד אולי אם אתם בני 12. אגב, מה שאומרים שם לגבי חושך (אין כזה דבר, זה רק העדר אור, אי אפשר למדוד אותו), אפשר להגיד גם על אלהים.

אחת ההשקפות שהכי מגעילות אותי היא ההשקפה הדתית שאומרת שכל החילונים הם אנשים תועים שפשוט בגלל שהם לא יודעים ומכירים את נפלאות הדת וה- so-called תשובות שהיא מציעה, הם חילונים. לבוא ולהגיד "אתה לא יודע מספיק, בגלל זה אתה לא מאמין" זה בולשיט, ואני יכול להשתמש בשטות הזאת נגדך - אתה לא יודע מספיק על דתות אחרות, על אתאיזם ועל למה אנשים חושבים שאין אלהים, בגלל זה אתה מאמין.

הדת היא פשוט דרך נוחה לאנשים לנחם את עצמם על דברים שהם לא יודעים, על דברים שהם לא מבינים למה הם קורים ועל אסונות בחיים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שאנשים ראו זה חלום חזיון , העיוור לא ראה כאשר החיו אותו הוא יכל לנחש לפי אנרגיות וכל מיני דברים בסיגנון... יכול להיות שיש חלק של כוחות על בזה אבל זה מזה לא קשור לתנך!@@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...