מחשב למשחקים בתקציב גבוה - עזרתכם בבקשה - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים בתקציב גבוה - עזרתכם בבקשה

valorien

Recommended Posts

^^

מאיפה אתה קובע שהוא יתן פי 2 ביצועים מהכי חזק שיש היום בשוק?

כמה ביצועים נותן ה X800XT PE מול ה 9800XT ? או 6800 מול ה 5900 ( פה זה בערך פי 4 בביצועים) ?

בדיוק כמו בכל דור חדש בדרך כלל זה בערך פי 2 בביצועים נכון שזה לא במדויק אבל בדרך כלל ככה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

valorien

חבל להשקיע כפול היום במעבד כשבעוד שנתיים שלוש כשזה יתיישן תקנה כבר בסיס חדש

חבל לזרוק היום 2200 שקל ובעוד חודשיים לקנות כרטיס מסך חדש

עדיף לחכות קצת שה 7800 יגיעו לארץ ולקנות ישר GT במקום לקנות בעצם כרטיס מסך פעמיים

אם אתה קונה X800XL אז אל תקנה כרטיס מסדרת 7800 כשהם ייצאו, תמשוך עם ה X800XL שנה וחצי שנתיים או עד שהוא ממש יתיישן ואז תקנה חדש

גם ה וגם האנרמקס מצוינים, פשוט אם אתה קונה מחנות שבה האנרמקס במחיר של ה אז עדיף OCZ

המארז הזה הוא בהחלט אחד הטובים בארץ

בקשר למעבד אמרתי את דעתי

הביצועים במשחקים לא מושפעים מספיק מהמעבד בשביל שאתה תשקיע 2000 שקל במעבד

Nokturnal_Mortum צודק וכדאי לחכות חודש או קצת יותר לקבל פרספקטיבה טובה על סדרת 7800, על ה Cross-Fire של ATi

עכשיו זה לא הזמן לקנות חומרה High-Endית בגלל שיש יותר מדי דברים חדשים והכל דיי מעורער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קניתי מסך ב6000 שקל. קניתי את ה20 אינץ' הרחב ב750 דולר (3800 ש"ח עם מע"מ). אין מסך יותר שווה\משתלם מזה.

עליו אני גם ממליץ. אבל למי שלא מוכן לשקול אפילו מסך רחב, מסך 20 אינץ' טוב יעלה משהו כמו 6000 ש"ח.

ואם כבר הזכרת את זה, אני עובד בשביל הצעצועים שלי (ולא חסרים כאלו  :smile1:).

עכשיו אני הייתי שמח אם היה כאן מישהו שמסוגל להסביר לי, טכנית, כיצד ולמה יש צורך בדיסק מהיר למערכת ההפעלה כשגם ככה רוב הקבצים שלה מגיעים לsystem cache כך או אחרת (מלבד זמן הטעינה שלה בהפעלת המחשב, כמובן, אבל זה טיעון מטופש).

רובכם עדיין נמצא בעולם בו למחשבים היו 128 מגה . דברים השתנו.

בכל מקרה, אין הבדלים בין ה36 וה74? טיעון מעניין.

הנה דוגמא:

http://www.storagereview.com/articles/200311/20031111WD740GD_3.html

ועוד אחת: http://www.storagereview.com/articles/200311/20031111WD740GD_6.html

טעיתי רק לגבי החום - ה74 חם יותר בשתי מעלות  :nixweiss:

ל74 יש מנוע אחר (FDB, הבדל במיסבים למיטב ידיעתי) מה שגורם להבדלים ביניהם.

כך שיש הבדל.

הMX1000 הוא עכבר מובהק ולא שמעתי בשום מקום על בעיה כלשהי שנגרמת בו כתוצאה מlag.

אני לא , אמנם, אבל לא נתקלתי במשהו כזה (וגם לא בMX700 שהיה לי לפניו).

מה שכן, הוא נוח בטירוף, והסוללה שלו מחזיקה הרבה מאוד בין טעינות. לא הייתי שוקל שומדבר אחר.

vlorien,

בשום מקום לא טענתי ששני ראפטורים בRAID אינם מהירים יותר. יש לי נסיון לא מועט עם RAID-ים (למטרות לא-ביתיות בעליל), וזה אכן יותר מהיר.

אבל לא למשתמש הביתי. RAID שכזה יספק ביצועים עדיפים בעיקר באפליקציות בהם משתמשים בקבצים גדולים מאוד, ואז sustained throughput זה עניין קריטי.

במצב כזה, RAID בהחלט יותר מהיר.

במצב בו יש צורך לטפל בהרבה מאוד קבצים קטנים, כמו אלו של , הRAID לא נותן הרבה, אם בכלל.

כל האמור לעיל נכון רק במקרה בו אין caching מסיבי מצד מערכת ההפעלה, מה שכמובן לא נכון.

נסו בהזדמנות לבדוק כמה פעמים המחשב ניגש להרד דיסק במהלך עבודה רגילה. הוא לא, כי רוב המידע שהוא צריך נטען לRAM.

הפעמים היחידות בהן יש גישות לדיסק הן בזמן הפעלה של תוכנה שלא הופעלה קודם. בפעם הראשונה שפותחים אותה, זה לוקח הרבה זמן

ויש הרבה רעש, אבל בפעמים הבאות זה מהיר, חלק ושקט. המשפט הנ"ל נכון גם לגבי נערות דתיות סוררות וגם לגבי תוכנות כמו Acrobat.

והנה מבחן שמדגים בדיוק את הנקודה שלי.

אין שום שיפור משמעותי, אם בכלל, בין RAID לדיסק בודד לאפליקציות ביתיות.

על האין-שיפור הזה, אתה משלם:

* עוד רעש

* עוד חום

* עוד כסף

* פחות אמינות (יש יותר דיסקים שעלולים לקרוס, ובמקרה של RAID0, אתה מאבד את כל המידע שהיה על הדיסקים, אם אחד קורס).

זה נחמד ומגניב, אבל לא מועיל (ואף מזיק).

ושוב, עצה ידידותית לסיום:

מאחר והבהרת שמסך וציוד היקפי כבר יש לך, אני מציע שתיקח את התקציב שלך, תוריד אותו לאיזור ה8000-9000 ש"ח (וגם זה מוגזם), ותנסה להמשיך משם.

את יתר הכסף, שמור לשדרוג הבא. אם הערנב לא יביא את כולנו לדין עד אז, אתה תגיד תודה שכך עשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

x0d מכל הבנצ'ים האלה שום דבר לא מתורגם להבדל מספיק בתפקוד השוטף של מכונת משחקים

למה ה MX1000 לא לגיימרים? ראיתי לפני כמה דקות בפורום "חומרה אחרת וציוד היקפי" תשובה מתאימה לך בדיוק

אני עדיין לא משוכנע שזה הזמן לקנות מערכת ב 8000 שקל

או מערכת High-End בכלל

צריך לראות איך ישתלבו ה 7800 (מבחינת ביצועים, מחיר, וכו')

איך ישתלב ה Cross-Fire (כנ"ל), מה יהיה יותר שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/sempron-2600_9.html

תראו איך סמפרון 2600 מומהר משפיל ברוב המבחנים P4 3.4EE, שעולה בערך פי 12 (!) ממנו...

זה ממחיש שלא ממש משתלם לקנות במחירים גבוהים, מספיק לקנות A64 3500+ ולבצע קצת OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vlorien

About Monitor<->LCD thing

difference bitwen 2day highend and midend card then first can display images in higher resolution lets say 1600x1200-

midend cant do this with same fps

And some minor twinks like AA and so

Almost all todays LCD can't do 1600x1200-except some 23inches-so whats the point 2 buy high end GPU if u ain't gonna use its potencial?

Only resone i bowt X800XL-its that i can run 2 monitors on DVI-for work

If any1 sow 6600GT-X800XL-6800Ultra SLI-running same game side by side on same monitors-i can assure u its no difference visible 2 human -only in benches

About PSU-in past year i got cpl OCZ's,Antecs-all highend-but i was not satisfied with them-so i got this TT-very happy with this-but i repit myself again-its totaly subjective-any1 can buy what he want i just saying my opinion

And murk my word on this one-no way next gen Nvidia or ATI gonna be more then 25% faster then X850XT PE or 6800U i have my sorses just remember what i say

About waiting for next gen.GPU-like i said b4-if u wanna play waiting game -its fine

But i think we ain't gonna c G70 untill September in Israel-prices-3300 and up.

And finaly-XoD-did u got your yet-do Team giving any warranty on them?

Regards

My rig

Lian-Li v2000

Thermaltake 680W act.PFS Silent Power

SanDiego3700

2Gb OCZ 4000 Gold VX

DFI Lanparty nf4 Ultra D

74Gb Raptor

160Gb Seagate

NEC 3520 -RW x2

MSI X800XL 256Mb

Creative Audigy 2

2x Viewsonic VP191b 8ms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

giri71

אם אתה מרוצה מהספק שלך זה סובייקטיבי

העובדה שהספק שלך לא משהו ועולה כמו ספקים מצוינים, למעשה

אבל אם קנית TT 680W במחיר כמעט כמו של PCP&C 510W Version כולל משלוח לישראל

זה אומר משהו עליך וזה לא משהו טוב

ואין סיבה שבספטמבר נראה G70 בארץ, בעוד 18 ימים אמורה להיות ההשקה, וזמינות קרובה בארה"ב מה שאומר שבוע מקסימום שבוע וחצי אחרי זה זמינות אצלנו

איך הגעת לספטמבר אלוהים יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sorry forgot one thing-Vlorien -if don't have LG1980 yet-i strongly suggest VP191b( just make sure u got 8ms version

I don't know if any Israel stores got both on shelf for conpression-but i have chainse to c this 2 running side by side

and Viewsonic  just dusts LG in picture quality-movies,games,office aplic.

Blacks on VP looks very true and  color saturation its best,viewing angles-much better 2

Only compitition -its dell's 2005fpw and 2405fpw but not in TFT panel quality-but rather that they are wide screen.

Regards

My rig

Lian-Li v2000

SanDiego3700

2Gb OCZ 4000 Gold VX

DFI Lanparty nf4 Ultra D

74Gb Raptor

160Gb Seagate

NEC 3520 -RW x2

MSI X800XL 256Mb

Creative Audigy 2

2x Viewsonic VP191b 8ms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LirP23 -read careful i told it "subjective"

And-do u have any expiriense with PSU im talking about-do u have chainse 2 compare this PSU to others like OCZ's and Fortrons ,Enermax'es and such-im just talking from my expiriense with all that high end PSU's

About G70-as told b4-"mark my words"

RegardsMy rig

Lian-Li v2000

SanDiego3700

2Gb OCZ 4000 Gold VX

DFI Lanparty nf4 Ultra D

74Gb Raptor

160Gb Seagate

NEC 3520 -RW x2

MSI X800XL 256Mb

Creative Audigy 2

2x Viewsonic VP191b 8ms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

And again all apologies for Hebrew

I don't have hebrew on my PC-only English and japaniMy rig

Lian-Li v2000

SanDiego3700

2Gb OCZ 4000 Gold VX

DFI Lanparty nf4 Ultra D

74Gb Raptor

160Gb Seagate

NEC 3520 -RW x2

MSI X800XL 256Mb

Creative Audigy 2

2x Viewsonic VP191b 8mses

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך אבל אם אתה אומר שמהנסיון שלך TT עדיף על , FSP, , Enermax אז אני לא סומך עליו

הבנת אותי לא נכון

הספק שלך רחוק מלהיות ג'נרי וגרוע כמו ה TT 300W

אבל במחיר שלו אפשר להשיג ספקים שמשאירים לו אבק.

אבל זה רק אם אתה לא מסנוור ע"י הדירוג וואטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...