מחשב למשחקים בתקציב גבוה - עזרתכם בבקשה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים בתקציב גבוה - עזרתכם בבקשה

valorien

Recommended Posts

If u wanna play waiting game u may wait 18months or so then Next generation of Video Cards

gonna be out R600-or whatever u wanna call it

But if u need now and wanna good GPU NOw then not point 2 waist any $$ on sub GPU and wait month,2 month,3 months-who knows this is just rummors,officialy not proven-ITS NOT OFFICIAL RELEASE DATE.

And 2 end this thing-he gonna 12-13K budget,if it was 6K your rig"maybe"-OK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראו נכון שלבן אדם יש 14 אף שקל

אבל למה סתם לדפוק אותו אם טונות חרא שהוא ממש ממש משש לא צריך.

בכסף הזה הוא קונה עכשיו מחשב חדש ב 7000

ועוד שנתיים יקנה עוד מחשב חדש בעוד 7000 שיהיה פי 2 על זה שיש לו עכשיו

מה הקטע לזרוק עכשיו 14 אלף שקל על מחשב שעוד שנה יחשב נחות?

:nixweiss:

אז זורקים עכשיו 5000 ( אם 6200 ובתקווה לעבור ל R520 או G70)

ויש לו מערכת שתרציץ את המשחקים הכי טובעניים שיצאו לשוק.

ונשאר לו בכיס 9000 שקל שאיתם הוא יכול לטוס לחופשה

או לקנות לעצמו איזה נגן , או איזה מערכת בייתית

או לבנות מחשב נוסף

תאמינו לי ב 9000 שקל שהוא חוסך הוא יכול לעשות הרבה דברים

אני פשוט ממליץ לו לחשוב בהגיון ולא לזרוק כסף סתם על מחשב

שעוד חצי שנה יחשב ממוצע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסתייג ואומר שאני קצת לא מעודכן בעולם הרכיבים לאחרונה, אבל אני עדיין מעודכן מספיק בשביל לדעת את הדבר הבא - 13 אלף שקל זה הרבה יותר מדי

בשביל להשקיע. אולי כי אתה טוען שאתה משתמש כרגע במחשב עתיק, זה נראה לך כאילו שאתה רוצה את הכי טוב, אבל אתה סתם זורק כסף.

מתי כן משתלם להוציא 13K? כשזה כסף של ההורים, ואתה יודע שאבא שלך לא יתן לך עוד אגורה בשביל מחשב לשלוש שנים הבאות (אלא אם הוא האבא החורג שלך, ואתה בכלל נערה נאה בת 16).

כשאתה קונה את המחשב מכספך, לחסכון יש משמעות, ולו רק בגלל שה3000 ש"ח שחסכת עכשיו יקנו לך כרטיס מסך טוב בהרבה בעוד שנה. לכן מומלץ להסתפק ברכיבי mid-end או לפחות hi-end "עממי", ולא לחפש כלמיני גרסאות XT PE של שגם כך יהיו מיושנים בעוד שנה.

אני מציע שתרד רמה או שתיים במחשב עצמו, ואת היתר תשקיע בציוד היקפי משובח - זה ישנה לך הרבה יותר מעוד 10FPS.

ככה:

1. שני ראפטורים 74 ג'יגה זה מיותר למדי, זה הוכח בbenchmarks מכאן ועד הודעה חדשה. מצד שני, אל תקח את ה36 - ה74 מתקדם (שקט, מהיר, קריר) בהרבה.

אבל זה עוד מילא. עם כמויות הזכרון שיש כיום, כדאי לך לקחת איזה דיסק 7200 קונבציונלי ומוצלח. כבר הורדנו 1200 ש"ח.

2. לגבי כרטיס המסך - קח בחשבון שהLCD שלך גם ככה לא מסוגל לעלות מעל 1280x1024, ובשביל זה מספיק גם הX800XL כנראה.

ואם כבר אתה מגיע לרמות המחיר של 3K+, לך על .

3. המארז והספק הם זריקת כסף מכוונת (ברור שבשלב הזה רצית להשלים את המפרט מעלה ל13K). אין סיבה שמארז מעולה וספק מעולה אף הוא יחצו - ביחד - את קו ה1200 ש"ח.

4. כפי שנאמר כאן, אין לך צורך בלוח אם אתה לא בוחר כרטיסי .

את הכסף שחסכת - 3000-4000 ש"ח, תשקיע ב:

1. עכבר - MX1000 - יש לי, שווה כל אגורה

2. מקלדת חדשה ;D

3. בעיקר מסך, כי זה הגורם שמשפיע בצורה הרבה ביותר על ההנאה מהמחשב, לרוב האנשים.

אני ממליץ לך לקחת משהושמגיע לרזולוציה של 1600x1200 לפחות, כלומר 20 אינץ'. ה19 הם פשרה רעה, אותה רזולוציה של 17 רק עם פיקסלים גדולים יותר ::)

אם תוסיף 3000 לתקציב של שאתה מעוניין לקנות, אני בטוח שתוכל למצוא הרבה מסכים טובים.

אישית, אני ממליץ לך ללכת על הDell 2005FPW כמו זה שלי, מסך רחב, 20 אינץ', 12ms, איכות מהשורה הראשונה ומחיר נמוך (750 דולר).

אל תפסול עבודה עם מסך רחב עד שניסית - אלא אם אתה משחק הרבה משחקי אסטרטגיה, ואז זה מיותר. למשחקים רבים אחרים יש כיום תמיכה טבעית במצב תצוגה רחב.

אבל אם אתה לא מעוניין במסך רחב, אולי אפשר למצוא עוד איפשהו את הDell 2001FP, הוא 20 אינץ' שנחשב לאחד הטובים בשוק אף הוא. ראיתי אותו בזאפ ב6000 ש"ח (ואני הייתי מעדיף את הרחב בכל יום, אבל יש כאלו שאולי לא).

ואם לא שני אלו, יש מסכי 20 אינץ' מעולים רבים אחרים.

בקיצור, מסך 20 אינץ', עכבר איכותי, ועדיין אתה מסוגל לקנות מחשב מהשורה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זה אתה מנסה להמליץ על ספק שעולה 1000 שקל ולא שווה 10 שקלים?

4 בשביל שיעבוד ב 2T?

סאן דייגו ווניס ינצלו 4 זכרונות

מעבד שלא ינוצל?

ושני מסכים? למה לעזאזל?

עם כל הכבוד המערכת שלי תקרע את המערכת הזאת בלי שום בעיה, במיוחד ברזולוציות ש LCD 19 אינץ' ירגיש ועם המון פילטרים

הדבר הטוב היחיד ששמת במערכת הזאת זה המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

giri71

זה שאתה טעית עם ספק שעולה לא פחות מ 915 ש"ח

ואפילו ModStream 450W הכי פשוט שעולה חצי ממנו לוקח אותו בגדול

מצידי שיהיה לו 3 ריילים של 12 וולט, במחיר שלו יש PowerStream 600W שעם כל הכבוד ל TT שלך, ו TT לא יודעים לייצר ספקים כמו שצריך, לוקח את ה TT הזה בלי להסתכל בכלל

Nokturnal_Mortum

שים לב שאתה לא קראת את ההסבר שלי לחכות עוד חודש עד ל 7800GT

ואפילו לא חייב מערך של 7800GT, אבל כדאי להשאיר את האופציות פתוחות

x0d

למה לקחת ראפטור 74GB כשלא צריך? מספיק 36GB למערכת ולתפקוד שוטף, ה 74GB מאוד מיותר ובהפרש אתה קונה עוד 160GB בשביל הדברים האחרים

עכבר לגיימר? ממש לא

מסך ב 6000 ש"ח? טיפה מוגזם

Bose

עוד לא ראיתי בנצ' שבו הצליחו להפעיל 4 ב 1T עם ווניס או סן דייגו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך ב6000 שקל?!

WTF?

בפחות מ2000 אתה לוקח LCD מצויין.

ראפטור לוקחים אחד של 36

כרטיס מסך X800XL או 6800GT יספיקו

מעבד-3500 לא יותר.

זכרונות- TWINMOS וכאלה יספיקו בהחלט אם לא עושים OC.

בקיצור-ב10000 אפשר להרכיב מערכת מעולה כולל הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הזמן בכלל לקנות כרטיס High-End

גם אם ה 7800 7800GT ו 7800GTX יהיו יקרים

הם ייצרו מצב אחר, שבו אנחנו נראה אולי 6800GT מתחת ל 2000 שקל

מעבד אני לא רואה סיבה לקחת אפילו 3200, 3000 וניס יספיק בהחלט ואמרתי את זה כבר בהתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אבל אתה לא יודע בוודאות מתי יצאו הכרטיסים החדשים ולכן אי אפשר לחכות על סמך שמועות בלבד.וגם אם המחיר של ה6800GT ירד ל2000 שקל והוא יקנה אותו עכשיו ב2300 זה הפסד מינימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שיש כאן חוסר הבנה מסויים.

בואו ננסה שוב:

1. איזה LCD "מצויין" יש בפחות מ2000 שקל? הLCD "המצויין" האחרון שבדקתי היה הVP912S, שעלה 3300. וגם הוא לא ממש "מצויין" כמשווים אותו לשני הDell-ים, למשל. ומדוע להוציא 3500 על כרטיס מסך זה לא מוגזם, אבל מסך ב6000 ש"ח - רכיב שאורך חייו והשפעתו היומיומית על ההנאה מהמחשב, גדולים בהרבה - זה מוגזם? שנדבר על מארז וספק ב2500 ש"ח?  :screwy:

אמנם 6000 ש"ח זה הרבה, אבל רחוק מלהיות מוגזם בהתחשב בתקציב. מצד שני, ה20 אינץ' הרחב טוב יותר ועולה הרבה פחות, כך שזה גם עניין לשקול.

2. מה לא היה ברור במה שאמרתי על הרפטור? האם זה עוד אחד ממקרי הlost in translation המצערים? הראפטור 36 ג'יגה הוא כונן שונה מה74. ה74 שקט יותר, מהיר יותר וקר יותר. זה לא הבדל נפח בלבד. ה36 מיושן. ומה בדיוק תשים על 36 ג'יגה? מערכת הפעלה? הרי התקנה של 10 משחקים כבר די תגמור את הנפח שלו, ועם ג'יגה-שניים של קבצי מערכת ההפעלה הם cached במילא.

כפי שאמרתי, אני לא הייתי בוחר לא בזה, ולא בהוא - הייתי מסתפק בכונן רגיל 7200RPM (כמובן שאחד מהמוצלחים שבהם).

3. אולי תוכל לספר לי בבקשה, כיצד הMX1000 שלי לא מתאים לגיימרים? אני לא מבין, האם יש לך משקעים מכך שבזמן שיריבך המר בCS היה כבר על הכוונת שלך, ניצל העכבר את היותו ללא חוט ורץ לעשות את צרכיו בשדה? WTF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה מסכים מצויינים בפחות מ2000 שקל.17 אינץ כמובן.

6000 על מסך לא משנה מה תגיד זה בזבוז טהור של כסף ,והרבה כסף{אולי לך ההורים קנו אותו ,יש אנשים שקורעים את התחת בשביל זה}.

בדיסק ראפטור אין טעם לשים כלום חות מאשר תוכנות ו .בשביל כל השאר לוקחים עוד כונן 160 גיגה.

יש עכברים לגיימרים טובים יותר מהMX 1000 כמו MX510 או MX518.

ואף אחד לא המליץ לו על כרטיס מסך ב3500 שקל.הX800XL שהומלץ עולה בסביבות 2200 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חבל להפסיד כסף ככה כשאתה יודע שמשהו עומד לצאת

לדעתי גם ההשקה עצמה תוריד את המחירים של הכרטיסים הגבוהים

ואם ה 7800GT יהיה קצת יותר יקר מה 6800GT עדיין יהיה שווה ללכת עליו

x0d אף אחד לא המליץ על כרטיס מסך ב 3500 ש"ח

מה שיש אצלי במפרט שם זה בכלל מערך ואמרתי לחכות לדור החדש, ויספיק כרטיס אחד בינתיים

אני בינתיים לא ראיתי שהראפטור 74GB יותר שקט מה 36GB יותר מהיר או יותר קר, מה גם שלפי הנתונים הטכניים אין סיבה לכך

מה שמים על 36GB? מערכת הפעלה, אתה לא צריך לשים עליו משחקים מהסיבה הפשוטה שאתה לא צריך זמן טעינה קצר יותר בכמה שניות ולבזבז פי 2 כסף

עכבר הוא לא למשחקים, אני לא קבעתי את זה, והסיבה הפשוטה היא ה Delay הקטן שנוצר בעכברים אלחוטיים לעומת חוטיים

לא לדבר על המשקל העצום שלו יחסית לעכברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה בואו נעשה מעט סדר אחד אחד.

ל-GIRI71: אני לוקח לוח SLI מהסיבה שאולי בעתיד אני ארצה להשתמש באופציה הזאת, גם אם לא כרגע. הסיבה שכרגע אני לא רוצה מערך SLI היא באמת מכיון שאנחנו עומדים לפני יציאה של כרטיסים חדשים לשוק. חוצמזה שהלוח הספציפי הזה של MSI לא כ"כ רחוק בביצועים מDFI.

המעבד - אני גם סבור שהSAN-DIEGO הוא השקעה טובה לשנים הבאות. אני לא מעוניין לקנות כרגע מעבד שבעוד 3 שנים לא יהיה מספיק.

הזיכרון - האוברקלוקינג שאני מתכנן כרגע יהיה קל, ונראה לי שהOCZ שבחרתי יספיקו גם לזה וגם לאוברקלוקינג רציני יותר בעתיד.

כרטיס מסך - אני מבין שX850 הוא בזבוז כסף כרגע ובאמת ירדתי מהנושא אבל לא הבנתי את הקשר בין מסך LCD לכרטיס מסך חזק. מדוע שהLCD יהווה בעיה כלשהי?

לגביי מסך: שקלתי רבות אם לקחת את הVIEWSONIC המדובר במקום הLG (שעוד לא נקנה, אגב) אבל אין לי מושג איך הביצועים שלו במשחקים ואם הוא באמת יותר טוב מהLG. אני צריך לראות אותו בעיניים.

וחוצמזה תודה רבה על התשובה.

למי שלא הבין מפרט המחשב בסוף הוא החתימה של GIRI71 ולא הצעה למפרט.

לNOKTURNAL: תודה רבה על ההצעה ובאמת הבנתי את הטעות שלי בנוגע לקניית הכרטיס הכי חזק, אבל נראה לי שיש צורך במפרט יותר חזק משמעותית.

את ההמלצה שלך לחכות ליציאת הכרטיסים החדשים אני איישם וכנראה אקח X800XL.

לדעתך המחשב שבניתי בהודעה הראשונה ייחשב נחות בעוד שנה? אני לא בטוח.

לx0d: לגביי הכרטיס מסך הבנתי את הנקודה. אני לא אקנה את הXTPE אז לא לדאוג. ציוד היקפי משובח כבר יש תודה לאל.

1. תביא את הבנצ'מרק ושיכנעת אותי. אם אני אראה שבמבחן שני ראפטורים בRAID 0 לא יצאו הכי מהירים, אני מוריד את הכובע וקונה מה שתגיד.

שוב אני אזכיר שאין לי צורך בכלל בנפחים גדולים ו-140 GB זה די והותר בשבילי. אני רוצה ביצועים נטו.

2. כרטיס מסך - הבנתי, הפנמתי.

3. נעלבתי. למה אתה אומר את זה? אני בונה מפרט למישהו אחר? מישהו אחר משלם? הרי ברור שאין לי שום אינטרס ל"זריקת כסך מכוונת" אלא פשוט רצון לקחת רכיבים איכותיים. ההמלצות פה על ספק הכוח עזרו לי מאוד ובאמת אני אלך על הOCZ ולא על הENERMAX, אבל לגביי המארז אני חושב שבחרתי בחירה מצויינת. מארז גדול, הרבה מקום לעבוד, קירור מצויין, הרבה הרחבות, ביקורות מעולות, מה רע? אני לא מבין.

4. SLI יכול להיות נחמד בעתיד, גם אם כרגע זה לא משתלם. חוצמזה ניתן להשתמש גם הכרטיס אחד והעובדה שזה לוח SLI לא תפגום בביצועים כמדומני.

ציוד היקפי - אין צורך להשקיע בציוד היקפי. יש כבר את הDINOVO של אז אין בעיה מהבחינה הזאת.

שינוי במסך דווקא יכול להיות נחמד אבל באמת שלא בסביבות ה6000 ש"ח. או הVIEWSONIC VP191 או הLG1980Q - עוד לא סגור.

ראיתי עכשיו כמה תגובות בזמן שכתבתי את ההודעה:

חבר'ה אני מבקש שתראו לי את מה שאתם טוענים. מי שטוען שראפטור לא ייספק ביצועים מעולים וזה בזבוז שיביא בבקשה הוכחות.

אם המעבד לא שווה את הכסף או לא משתלם לקחת כרגע אז נא להראות איפה אומרים את זה ועל מה זה מתבסס.

אני לא רוצה סתם לבזבז כסף באמת שלא, אבל אני מעוניין בביצועים הטובים ביותר בסכום שאני מוציא או בפחות ממנו אם צריך לדעתכם.

אל תסתכלו רק על מה משתלם כרגע אלא גם מה יהיה בעתיד כי אני לא בהכרח אחליף רכיבים או מחשב שלם כל כמה שנים.

ושוב תודה לכל מי שעוזר, אין לכם מושג כמה אני מעריך את מה שאני לומד פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LiorP23 :xyxthumbs:

אני רואה שאתה מסכים איתי בקשר לעניין אם הכרטיס מסך

ואני כמובן איתך .

עדיף לחכות את החודשיים האלו ליציאת ה דורות החדשים מאשר לקנות עכשיו כרטיס high end שעוד חודשיים שלוש יחשב ל mid-low או מיינסטרים

כמה כבר יעלה כרטיס ה"GT" של הדור הבא

3000 נגיד

400 דולר? 500 ?

והוא נותן פי 2 ביצועים על ה הכרטיס הכי חזק בשוק?

לדעתי כן שווה לחסוך לכזה כסף .

"ל-GIRI71: אני לוקח לוח SLI מהסיבה שאולי בעתיד אני ארצה להשתמש באופציה הזאת, גם אם לא כרגע. הססיבה שכרגע אני לא רוצה מערך SLI היא באמת מכיון שאנחנו עומדים לפני יציאה של כרטיסים חדשים לשוק. חוצמזה שהלוח הספציפי הזה של לא כ"כ רחוק בביצועים מDFI.

"

ומה אם תקח כרטיס של ATI ? איך בדיוק תממש את ה הזה?

:kopfpatsch:

או אם ה crossfire יהיה הרבה יותר טוב מה מה אז?

אתה נדפק ,

חבל לזרוק כסף על .

קח לוח ultra רגיל.

ביינתים חכה אם ה הזה גם ככה הוא לא נותן לך שיט , אפילו תוספת ביצועים לא נותן לפעמים מוריד בביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...