מחשב למשחקים בתקציב גבוה - עזרתכם בבקשה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים בתקציב גבוה - עזרתכם בבקשה

valorien

Recommended Posts

צהריים טובים אנשים.

אחריי קריעת תחת של כמה חודשים טובים ואגירת פרוטה לפרוטה, הגיע הרגע לו חיכיתי יותר מכל ואני מחליף את המחשב הענתיקה שלי במחשב אמיתי.

התקציב שלי למחשב הוא 13,000 - 14,000 ש"ח. לא אני לא מיליונר אלא פשוט עבדתי קשה הרבה זמן וחסכתי לזה.

במקור התקציב היה אמור לכלול מסך, אבל למזלי אמא שלי החליטה שהיא רוצה לקנות לבד מסך "19 LCD חדש בלי שום קשר, ולכן התקציב למחשב נטו עלה.

אני מבקש התייחסות רצינית, בעיקר לאור העובדה שבפורום נפוצות הודעות של כל מיני זאטוטים בסגנון "מי יכול להרכיב מחשב ב100 אלף שקל? אני קונה מחר", שכבר יצאו לכולנו מכל החורים. אני רציני לחלוטין, וקניית המחשב תתבצע כנראה לקראת סוף החודש (תלוי גם במה שתמליצו) אם לא יהיו שינויים קריטיים.

אז אחריי הקדמה כזאת ארוכה בואו נתחיל:

1. מה התקציב? בין 13-14 אלף ש"ח כאשר לא ניתן לחרוג מהגבול העליון. יש כסף אבל יש גבול.

2. מטרות המחשב? משחקים כבדים בעיקר, כאשר מן הסתם תתבצע בו גם עבודה משרדית קלה. הדגש הוא על ביצועים נטו ללא התייחסות לפוטנציאל כרגע. אני לא רואה את עצמי מקודד בעתיד, אז נשאר עם AMD

3. ציוד היקפי? אין ממש צורך. המסך הנלווה הוא 1980Q, כאשר הציוד ההיקפי של המחשב הישן (עכבר , , וכו') ישרת גם את החדש.

4. במה אין צורך? אין צורך בכרטיס קול יעודי מפני שהתכנון הוא לקחת עם כרטיס מובנה איכותי. כמו כן אין צורך בUPS, או בציוד חיצוני כלשהו.

5. האם ישנן העדפות ? כן במידה מסויימת. ההעדפות שלי במפרט שהרכבתי מתבססות על דעות והשוואות פה בפורום ובאתרים מקצועיים אחרים בעולם. חלק מהרכיבים שבחרתי מציעים פיצ'רים שאני מאוד רוצה, גם אם הם לא נחשבים לטובים ביותר שיש.

6. האם הקירור והעיצוב חשובים? העיצוב חשוב ולכן אני לא ממש רוצה להתפשר על המארז שלקחתי, אך לגביי הקירור אודה ואתוודה שרמת הידע שלי בתחום לא טובה לכן כל המלצה או עזרה תתקבל בברכה. בינתייים המפרט לא כולל ממש , ואם יש צורך בכך בנקודה מסויימת (אף על פי שאני לא בטוח שיתבצע אוברקלוקינג) אודה לכם אם תעירו לי על כך.

7. ו/או הרכבה? אין צורך במערכת הפעלה אך המחיר צריך לכלול הרכבה.

8. צרכים מיוחדים? לא ממש.

אז הנה המפרט שהרכבתי - לשיפוטכם:

מעבד: 64 3700 Box San-Diego

ש"ח 2,175

לוח אם: K8N Diamond nForce4 Socket 939

1,590 ש"ח

זיכרון: OCZ 1GB (2x512MB) EL PC3200 DualChannel Platinum Rev 2

1,360 ש"ח

כונן קשיח : שני WD SATA 74GB 10000 RPM

2,190 ש"ח

כרטיס מסך: X850XT TD256E 256Mb PCI-Ex

3,132 ש"ח

צורב אחד: NEC ND-3520A Dual Layer DVD±R/W/DL 16X Black Bulk

385 ש"ח

צורב שתיים: GSA-4163B DVDRW

315 ש"ח

פלופי: Mitsumi Floppy Drive 1.44 Black

65 ש"ח

מארז: CoolerMaster Stacker

1,024 ש"ח

ספק כוח:

ENERMAX 550W PS 24P

1,040 ש"ח

סה"כ 13,276 ש"ח

וזהו. ההרדיסקים ישולבו כמובן במערך RAID 0 והסיבה שלקחתי כלוח-אם ולא DFI היא בגלל התמיכה המובנית של הNEO בבלוטות' ו- שיש לי צורך בהם. חוצמזה שלא מתוכנן רציני אם בכלל.

הדברים שאני לא בטוח לחלוטין לגביהם הם בעיקר ספק הכוח, כרטיס המסך, והמעבד - כל הממליץ הרי זה משובח.

אני רוצה להודות מראש לכל העונים והעוזרים באשר הם. תודה רבה לכל מי שטרח לקרוא את ההודעה הארוכה הזאת ועוד נשאר לו כוח להגיב. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1) אין צורך בלוח אם SLI ועוד כשאתה לוקח כ.מסך ATI שלא תומך בטכנולוגיה זו

2) בעקרון כ.מסך X850XT זה בזבוז כסף שלא יתן שיפור משמעותי בביצועים על X800XL (רק ברזולוציות ממש גבוהות - אבל אז גם המסך צריך לתמוך ברזולוציות האלו)

3) ספק כוח תחליף לOCZ POWERSTREAM

4) תקח צורב שני גם NEC

5) הייתי שוקל לקחת זולים יותר אם לא מתוכנן OC רציני.

6) אולי עדיף לקחת דיסק קשיח אחד 10000RPM ואחד SATA2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD 64 3700 (939-pin) Box San Diego - 2,175

DFI LANPARTY UT nF4 SLI-D - 1,190

A-DATA 512MB PC 3200 400 - 598

WinFast PX6800 GT 256Mb TDH x2 SLI Premium Pack - 4,683

WD SATA 36.7GB 10000RPM - 635

Hitachi 160Gb 7.2K 8Mb Buffer SATA II - 646

NEC ND-3540A Dual Layer DVD±R/W/DL 16X White Bulk - 375

Sony Floppy Drive 1.44 Black - 65

CoolerMaster Stacker - 1,024

OCZ PowerStream Power Supply 600W - 1,235

Total - 12,626

מעבד - לפי דעתי אתה יכול להסתדר יופי עם 3200 Venice או אפילו 3000 Venice ואתה לא צריך 3700 שהליבה שלו היא בראש ובראשונה אוברקלוק

לוח אם - יותר זול מה MSi Diamond וה MSi Neo4 SLi, גם לו יש כרטיס קול שנחשב איכותי Karajan, אבל לא ברמה של ה Live 24Bit ב Diamond

זכרון - מספיק הכי פשוטים

כרטיסי מסך - מערך SLI, רק תדאג לעשות פרופילים לכל המשחקים שלך כדי לקבל שיפור ביצועים

דיסק קשיח 1 - מספיק 36GB בשביל מערכת הפעלה וכאלה

דיסק קשיח 2 - 160GB בשביל כל מה שתרצה מסביב, ה SATA II נותן שיפור מהירות זניח, אבל תכונות טובות מסביב

צורב - לא יודע למה שמת 2, אם אתה לא מעבדת צריבת סרטים אין לך סיבה לשים 2, מתקלקל אחד מחליפים, המחירים שלהם רק יורדים והם רק מתקדמים

פלופי - צריך להגיד משהו?

מארז - בהחלט אחד האיכותיים שיש בארץ, תבקש גם לקנות Cross Flow Fan בתוספת של כ-200 שקל, הוא מוריד את הטמפ' של כל הלוח אם

ספק כוח - משהו מספיק חזק לסחוב מערך SLI כזה, אני מאמין שעם 2 ספקים יותר "רגילים" כמו ModStream 450W שאפשר להכניס ב Stacker, גם כן יסחבו את המערכת, אבל הם יוצאים כמעט אותו מחיר, ו Better Safe Than Sorry

באופן כללי אפשר היה להוזיל את העסק בכ-1300 שקל כמעט בלי להרגיש אם לוקחים מעבד 3000 Venice

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אין צורך בלוח אם SLI ועוד כשאתה לוקח כ.מסך ATI שלא תומך בטכנולוגיה זו

2) בעקרון כ.מסך X850XT זה בזבוז כסף שלא יתן שיפור משמעותי בביצועים על X800XL (רק ברזולוציות ממש גבוהות - אבל אז גם המסך צריך לתמוך ברזולוציות האלו)

3) ספק כוח תחליף לOCZ POWERSTREAM

4) תקח צורב שני DVD גם NEC

5) הייתי שוקל לקחת זכרונות זולים יותר אם לא מתוכנן OC רציני.

6) אולי עדיף לקחת דיסק קשיח אחד 10000RPM ואחד SATA2

תודה רבה על התשובה - יש לי כמה השגות:

1. העובדה שלוח האם הוא SLI היא משנית לדעתי, מפני שהדבר לא יפגום בביצועי כרטיס המסך, ודבר שני שאר התכונות של הלוח מוסיפות לו מאוד.

חוצמזה שמדובר בלוח עם ביקורות מצויינות, שכמו שכתבתי כולל בתוכו WI-Fו-BLUETOOTH שדי מוסיפים לכל העסק.

2. לגביי הכרטיס מסך - אני מבין שזה בזבוז, אז אם תוכל להמליץ לי על הדגם הטוב ביותר לדעתך אני אודה לך מאוד.

3. למה להחליף ספק כוח? מה היתרונות/חסרונות של OCZ מול ENERMAX?

4. מה עם DVD-RAM? ה-NEC לא תומך בו. יש איזשהו גם שעומד לצאת בקרוב שיכלול גם DVD-RAM וגם LIGHTSCRIBE שאתה ממליץ עליו?

5. אילו זיכרונות לקחת? אני מאמין שאני אעשה לבסוף אוברקלוקינג, אבל עוד לא ידוע באיזו רמה.

6. למה? דווקא הנקודה הזאת נראית לי קצת משונה. האם ישנם ביצועים טובים יותר משני ראפטורים במערך RAID 0?

אודה לך אם תוכל להסביר לי.

AMD 64 3700 (939-pin) Box San Diego - 2,175

DFI LANPARTY UT nF4 SLI-D - 1,190

A-DATA 512MB PC 3200 400 - 598

WinFast PX6800 GT 256Mb TDH x2 SLI Premium Pack - 4,683

WD SATA 36.7GB 10000RPM - 635

Hitachi 160Gb 7.2K 8Mb Buffer SATA II - 646

NEC ND-3540A Dual Layer DVD±R/W/DL 16X White Bulk - 375

Sony Floppy Drive 1.44 Black - 65

CoolerMaster Stacker - 1,024

OCZ PowerStream Power Supply 600W - 1,235

Total - 12,626

מעבד - לפי דעתי אתה יכול להסתדר יופי עם 3200 Venice או אפילו 3000 Venice ואתה לא צריך 3700 שהליבה שלו היא בראש ובראשונה אוברקלוק

לוח אם - יותר זול מה MSi Diamond וה MSi Neo4 SLi, גם לו יש כרטיס קול שנחשב איכותי Karajan, אבל לא ברמה של ה Live 24Bit ב Diamond

זכרון - מספיק הכי פשוטים

כרטיסי מסך - מערך SLI, רק תדאג לעשות פרופילים לכל המשחקים שלך כדי לקבל שיפור ביצועים

דיסק קשיח 1 - מספיק 36GB בשביל מערכת הפעלה וכאלה

דיסק קשיח 2 - 160GB בשביל כל מה שתרצה מסביב, ה SATA II נותן שיפור מהירות זניח, אבל תכונות טובות מסביב

צורב - לא יודע למה שמת 2, אם אתה לא מעבדת צריבת סרטים אין לך סיבה לשים 2, מתקלקל אחד מחליפים, המחירים שלהם רק יורדים והם רק מתקדמים

פלופי - צריך להגיד משהו?

מארז - בהחלט אחד האיכותיים שיש בארץ, תבקש גם לקנות Cross Flow Fan בתוספת של כ-200 שקל, הוא מוריד את הטמפ' של כל הלוח אם

ספק כוח - משהו מספיק חזק לסחוב מערך SLI כזה, אני מאמין שעם 2 ספקים יותר "רגילים" כמו OCZ ModStream 450W שאפשר להכניס ב Stacker, גם כן יסחבו את המערכת, אבל הם יוצאים כמעט אותו מחיר, ו Better Safe Than Sorry

באופן כללי אפשר היה להוזיל את העסק בכ-1300 שקל כמעט בלי להרגיש אם לוקחים מעבד 3000 Venice

קודם כל תודה על התשובה.

לגבי המעבד - אתה לא חושב שקיים הבדל נראה לעין בין ה3000 VENICE ל3700 SAN-DIEGO ? אני לא ארגיש בהבדלים גם בעתיד במשחקים וביישומים יותר "כבדים"?

לוח אם - לא ממש מתאים לי הDFI (אף על פי שהוא מצויין) כי אני פחות אוברקלוקר ויותר רוצה לוח עם הרבה פיצ'רים שניתן לעשות בו גם אוברקלוקינג כשצריך.

ה-DIAMOND לדעתי מתאים לדרישה הזאת מכל הבחינות.

כרטיס מסך - זאת הבעיה הרצינית שלי. אני באמת לא יודע אם שווה להשקיע במערך SLI כרגע, בזמן שעומדים לצאת כרטיסים חדשים של שני היצרנים ולטרוף את כל הקלפים. האם באמת משתלם להשקיע במערך כזה עכשיו? ממש ממש קשה להחליט.

דיסקים קשיחים - אני אשאל גם אותך כי זה לא ממש ברור לי: יש משהו עם ביצועים טובים יותר משני ראפטורים ב-RAID 0? לא ממש חשוב לי הנפח ויספיק לי ה148 GB שהכוננים האלה ייתנו לי. כדאי לקחת כונן אחר רק בגלל שהוא SATA 2 או NCQ? מה זה ייתן בדיוק?

צורבי - אני רוצה להתנסות גם עם -RAM. לגביי הנושא הזה נראה לי שאני אצטרך לחקור אילו צורבים מגיעים בזמן הקרוב. לא סופי הקטע הזה.

מארז - אני גם מאמין שהוא בחירה מצויינת. אני מתכנן לקנות אצל הדובים (אלא אם יצוץ משהו אחר) ובאתר שלהם כתוב שהדגם מגיע עם ה-CROSS FLOW.

כמה חבל רק שהמארז לא שחור כולו אלא כסוף בצדדים.

ספק כוח - מה מיוחד כ"כ ב- הזה שהוא כדאי יותר מה-ENERMAX ? אין לי בעיה לקחת אותו רק רציתי לדעת למה הוא העדיף מביניהם.

תודה מראש על התשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם במעבד כזה.

זה לדעתי יהיה מעל ומעבר:

שם מוצר כמות מחיר סופי

Coolermaster STC-T01 Stacker P/S Not Included Case 1 999 ¤

NEC ND-3520AB 16/4/24//48/16/48 Bulk Black DVD±R/RW 1 309 ¤

AMD 64 3500 Venice Socket 939 Tray 1 1629 ¤

Zalman CNPS7700-AlCu Cooler for PIV/AMD 1 239 ¤

Liteon 16/48 Black Bulk DVD-ROM 1 149 ¤

Citizen/Sony/Mitsumi Black 1.44MB 3,5" FDD 1 55 ¤

Seagate 250GB 7200 rpm 8MB Buffer NCQ Serial ATA HDD 1 899 ¤

Western Digital Raptor 74GB 10000 rpm Serial ATA HDD 1 1029 ¤

MSI K8N NEO4 Platinium Soket 939 Motherboard 1 939 ¤

Twinmos Speed Premium 512MB 3200 Memory 2 818 ¤

Enermax 420W EG425P-VE FMA 20/24Pin Power Supply 1 429 ¤

Computer Assembly 1 160 ¤

PowerColor Radeon X800 XL PCX 256Mb Video Card 1 2147 ¤

סה''כ: 14 9801 ¤

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובה.

לגבי המעבד - אתה לא חושב שקיים הבדל נראה לעין בין ה3000 VENICE ל3700 SAN-DIEGO ? אני לא ארגיש בהבדלים גם בעתיד במשחקים וביישומים יותר "כבדים"?

לוח אם - לא ממש מתאים לי הDFI (אף על פי שהוא מצויין) כי אני פחות אוברקלוקר ויותר רוצה לוח עם הרבה פיצ'רים שניתן לעשות בו גם אוברקלוקינג כשצריך.

ה-DIAMOND לדעתי מתאים לדרישה הזאת מכל הבחינות.

כרטיס מסך - זאת הבעיה הרצינית שלי. אני באמת לא יודע אם שווה להשקיע במערך SLI כרגע, בזמן שעומדים לצאת כרטיסים חדשים של שני היצרנים ולטרוף את כל הקלפים. האם באמת משתלם להשקיע במערך כזה עכשיו? ממש ממש קשה להחליט.

דיסקים קשיחים - אני אשאל גם אותך כי זה לא ממש ברור לי: יש משהו עם ביצועים טובים יותר משני ראפטורים ב-RAID 0? לא ממש חשוב לי הנפח ויספיק לי ה148 GB שהכוננים האלה ייתנו לי. כדאי לקחת כונן אחר רק בגלל שהוא SATA 2 או NCQ? מה זה ייתן בדיוק?

צורבי - אני רוצה להתנסות גם עם -RAM. לגביי הנושא הזה נראה לי שאני אצטרך לחקור אילו צורבים מגיעים בזמן הקרוב. לא סופי הקטע הזה.

מארז - אני גם מאמין שהוא בחירה מצויינת. אני מתכנן לקנות אצל הדובים (אלא אם יצוץ משהו אחר) ובאתר שלהם כתוב שהדגם מגיע עם ה-CROSS FLOW.

כמה חבל רק שהמארז לא שחור כולו אלא כסוף בצדדים.

ספק כוח - מה מיוחד כ"כ ב- OCZ הזה שהוא כדאי יותר מה-ENERMAX ? אין לי בעיה לקחת אותו רק רציתי לדעת למה הוא העדיף מביניהם.

תודה מראש על התשובות.

יש הבדל מסוים בין 3700 סן דייגו לבין 3000 וניס

הבעיה היא שלפי דעתי ולפי דעת כל אחד שמבין, במפרט שיש לו תקציב ההבדל בין ה 3700 ל 3000 פשוט לא שווה את ההפרש הכספי של 1300 שקל כי אפשר להשקיע את הכסף הזה במקום שבו תקבל תמורה הרבה יותר טובה

אם ה Diamond מתאים לך מבחינת כל הדרישות למרות שדונגל של WiFi ודוגנגל של BT יעלו כל אחד כמאה ש"ח, ככה שאתה מקבל בסופו של דבר לוח יותר טוב עם אפשרויות אוברקלוק וגם את הדונגלים שאתה צריך

כרטיס מסך - גם ה G70 למיניהם יתמכו ב SLI, כנראה שה 7800GT יהיה פחות או יותר במחיר ה 6800GT כרגע אולי קצת יותר ככה שעדיף לך לחכות בערך חודש עד שהם יוצגו ויגיעו למלאי בארץ

דיסקים קשיחים - ה RAID 0 של ראפטורים הוא בהחלט חזק, אבל הוא יקר ולא משתלם, ביצועים מספיק טובים אתה תראה מראפטור בודד של 36GB למערכת + 160GB SATA II עם כל התכונות הנלוות שלו (שאחת מהן היא NCQ שבעצמה משפרת ביצועים)

צורב - היום מדיה בודדת של -RAM עולה בין 50 ל 70 ש"ח, זה לא פורמט משתלם אלא אם כן אתה צריך גיבויים מסודרים כל יום

מארז - אני מקווה שאתה יודע שיש לו משקל עצום, בכל מקרה אני לא הבנתי מהאתר שלהם שה Cross Flow Fan נמכר כחלק מהעסקה אלא הם מפרסמים אופציה שלו

ספק כוח - ה הזה הוא כנראה בין הספקים היחידים שקיימים בארץ ויכולים לטפל במערך של 6800GT לבד

כמו שאמרתי אין מניעה לקחת למשל שני Enermax EG425P-VE, יכול להיות שזה עדיף כי זה פחות עומס על ספק אחד, ויש לך אפשרות ל2 ספקים במארז

אבל אני מעדיף ללכת על בטוח עם ספק שבטוח יחזיק מערך כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hey all

Just trow in my 2cents-

About mobo-I think if u gonna OC in future DFI-its bets choise-u dont need SLI-cause if u gonna upgrade in year or so,its gonna be much mre bets mobo's around

About-CPU-3700 San Diego-just fine for cpl years,then its gonna be dual CPU all around(and well tested by then)

About memory-if u gonna OC on AMD64 platform-take memory with higher GHz-timings its not so important onfor ,cause they have build in mem. controller.-i suggest-OCZ P500 or Ballistix memory for that matter

About Video Card-most important-ALWAYS-check that your GPU mutch with monitor-If u got LG 1980Q-its not a point 2 buy X850XT or 6800U for that matter,cause u ain't gonna c any differense bitwin X850XT and X800XL

Needless 2 say that u don't need SLI with ANY LCD setup-total waist of money

I suggest getting good X800XL brand-MSI X800XL VIVO(just chainge fun on that one on Cooling) or Gigabyte X800XL-passive cooling,that if u gonna get good cooling case,cause this think get hot.

About-LCD,if allready got LG1980Q-its fine -if not get ViewsonicVP191b-got this myself-only word-he just kicks LG's ass-and any other LCD in that matter.

Regards

My rig

Lian-Li v2000

Thermaltake 680W act.PFS Silent Power

SanDiego3700

2Gb OCZ 4000 Gold VX

DFI Lanparty nf4 Ultra D

74Gb Raptor

160Gb Seagate

NEC 3520 -RW x2

MSI X800XL 256Mb

Creative Audigy 2

2x Viewsonic VP191b 8ms.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זה אתה מנסה להמליץ על ספק שעולה 1000 שקל ולא שווה 10 שקלים?

4 בשביל שיעבוד ב 2T?

מעבד שלא ינוצל?

ושני מסכים? למה לעזאזל?

עם כל הכבוד המערכת שלי תקרע את המערכת הזאת בלי שום בעיה, במיוחד ברזולוציות ש LCD 19 אינץ' ירגיש ועם המון פילטרים

הדבר הטוב היחיד ששמת במערכת הזאת זה המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Its only me -or i c alot smoke in the room?loooooool

First of all-READ CAREFULY-IM NOT SUGGEST THIS THINGS-THIS IS MY PC,LOL

Second-I c alot ppl bragging about TT PSU-maybe its true -BUT PurePOwer SilentPower its great PSU-3 rails and such

I run VX's on 1T

Two monitors its for my work,if u dont mind

And yes u may got bigger ePenis-good for you ,lol

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o :o :o

איזה בזבוז כסף טוטאלייייייי אלוהים!

למה עדין קיימים אנשים בלי שכל בעולם!!!

:s07:

בקרוב אני יביא מפרט

כדי שלא תגידו שאני סתם זורק דברים לאוויר וינסה להסביר למה עדיף מה שאני מציע.

( החנות שאני יקח ממה את המפרט , היא קצת יקרה אבל פשוט מאוד נוחה לבניית מפרטים)

OKY עכשיו ככה - לכל הגאונים בבקשה לקרא לפני שאתם מגיבים!!!!!!!! <<<<<<<<<<<<<<<<<<<

הנה המפרט תגובה למה הוא ככה למטה

דגם מחיר כמות

AMD 64 3200+ Venice 512KB L2 Cache Socket 939 Processor - BOX 1250 ¤ 1

DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D 920 ¤ 1

TWINMOS SPEED PREMIUM 433MHZ 512MB 460 ¤ 2

SEAGATE 250GB 7200RPM SATA 8MB NCQ 970 ¤ 1

GIGABYTE 6200 TURBOCACHE 128MB 128 BIT TV/DVI BULK PCI-EXPRESS 385 ¤ 1

LG GSA-4163B BULK 320 ¤ 1

כונן דיסקטים 1.44 50 ¤ 1

COMPUCASE CI-6A21 370 ¤ 1

ENERMAX EG425P-VE Ver.2.0 Noisetaker P Series 470 ¤ 1

סה"כ: ¤ 5655

נכון שהרבה יצעקו הוא ביקש מפרט לגיימרים אבל בתכלס כמו שאתם רואים המפרט מפוצץ בכל טוב

חלקים ברמות הכי גבוהות .

אבל מה שמוזר הכרטיס מסך כל כל נחות , אתה בטח שואלים למה זה,

התשובה

בחודש הזה ממש וATI עומדים להשיק את הדור החדש

נכון שלא לא יכנס ישר ויקח קצת זמן אבל אני חושב שעדיף לבן אדם לחכות קצת

ובנתים להסתפק ב 6200 ( שגם הוא כרטיס מצויין לכל דבר)

עד שנכנס הדור החדש.

תראה כמה כסף הוא חוסך , אחר כך הוא רק יצטער שלא חיכה קצת וקנה את ה דור החדש.

אז לפותח התרד , זה הטיפ הכי גדול שאני יכול להביא לך

לחכות קצת , נכון ביינתים יהיה לך כרטיס דיי חלש ( שמריץ כל משחק עכשיו חלק כלל דום 3 ו HL2)

ובקרוב מאוד אם ה 9000 שקל שאתה חוסך :o :o שזה הרבה כסף

תוכל לקנות איזה R520 או G70 . :xyxthumbs:

שיהיו פי 2 בביצועים על הכרטיסים הכי מהירים עכשיו בשוק.

אז מה יותר משתלם ? לקחת עכשיו 6200 חמוד שנותן אחלה ביצועים

ובעוד חודשיים להתחדש בכרטיס מפלצתי שיאכל כל X850XT PE DUPER בלי מלח. :xyxthumbs:

או לקחת עכשיו איזה X850 XT מעפן

:nixweiss:

מקווה שהבנתם את הראש שלי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...