עידכון ביוס כושל - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עידכון ביוס כושל

RoyShefy

Recommended Posts

המליצו לעדכן ביוס כדי לסדר בעיה #132 בWOW ועשיתי את זה.

מי שאמר לך אץ זה לא מבין מהחיים שלו.

אני משער שיש לך WoW לא מקורי, ואתה משתמש בשרתים פרטיים והבעיה הזאת מוכרת היטב בגרסה הפרוצה.

הבעיה נוצרת כאשר השרת לא מספיק להעביר לך את המידע הדרוש בכדי להפעיל את המשחק אז המשחק לא יכול לעבוד בלי המידע הזה ופשוט קורס.

אתה כנראה מנסה להתחבר לשרת רחוק מהארץ או לשרת חלש מדי, בכל מקרה הגרסה הזאתי מלאה בבעיות ובאמת כדאי שבמקום לנסות לתקן אותה ע"י שינוי כל מני דברים בביוס, פשוט תעזוב אותה ותקנה את המשחק.

בכל מקרה בצריבת ביוסים אין לי מושג, אז אני מאחל לך בהצלחה, ושתצא מזה בטוב! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי, אני חושש שאין לך ממש ברירה אלא לצרוב את הביוס מחדש על לוח אחר, או לחלופין להשתמש בצ'יפ אחר.

אם אתה רוצה להסתכן ולצרוב את הצ'יפ על המחשב שלך, אתה צריך להעלות אותו, לפתוח אותו (תוך כדי פעולה, כמובן), להוציא את הצ'יפ של הביוס שלך, להכניס את הצ'יפ שלו (בהנחה שזה אותו סוג ביוס - תבדוק!), ולעשות עדכון גרסה להיוס (כמובן לגרסת הלוח שלו).

אחרי זה תכבה את המחשב, תוציא את הצ'יפ שלו, תכניס בחזרה את שלך, תכניס את שלו ללוח שלו וסיימת.

שים לב שאתה לוקח סיכון רציני בלשרוף את הלוח שלך, למרות שיש לי חבר שעשה את זה ועבד לו. אגב, גם שאלתי טכנאי והוא אמר לי שאחרי ההעלאה של הביוס אפילו אין מתח (!) בסוקט, ולכן אפשר לצרוב ככה ביוסים, אבל מצד שני, אם כל כך הרבה אנשים מזהירים מהצעד הזה.. :nixweiss:

במקרה ואתה מחליט להשתמש בצ'יפ אחר, אתה תצטרך או להשיג לו צ'ים עם אותה גירסה, או שתביא ממישהו כזה צ'יפ ותעשה צריבה לביוס שלו כמו שהסברתי למעלה.

אגב, אם כבר השגת ממישהו ביוס כזה, ואני מניח שזה דבר אפשר - קשה, אבל אפשרי - אתה יכול לנסות במעבדות אלקטרוניקה.

יש להם לפעמים את המכשיר שיכול לצרוב ביוסים.

מן הסתם, הביוס שלך הוא מסוג EEPROM, וזה מה שאתה צריך לשאול אם הם יכולים לצרוב.

אם כן, הבעיה נפתרה בסיכון הכי מינימלי.

בהצלחה אח שלי.

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הWOW שלו מקורי והוא משחק בסרבר HELLSCREAM עם פינג טוב של 100MS לפעמים קופץ ל400.

שנית כל, יש מעבדה מקצועית שאני צריך לדבר איתה ואחרי זה ניקח את זה לידיים.

נגיד שאני אעשה את זה לבד, אז הלוח התורם יהיה של אח שלי שהוא NF7 רגיל עם אותו ביוס (AWARD).

עריכה:

התקשרתי לחנות והם לא מתעסקים עם זה.

#$%^&*$$%

עכשיו אני מתקשר לעוד חנות :\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחת מהחנויות שהתקשרת יודעת איך לעשו את הHOTFLASH הזה ואין להם את הכלים.

רציתי לשאול אם אני יכול לעשות את הפלאש בזמן שאני בWINDOWS מכיוון שהנסיון שלי עם DOS הוא ואני פשוט לא יודע לעשות כלום

ממה שכתוב בהוראות הHOTFLASH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אדון שוטר.

אין לך משהו אחר לעשות חוץ מלהעיר לאנשים?

עזוב שזה לא התפקיד שלך! תאר לך סבתא גוססת בבית חולים וכל מה שאתה רוצה זה לחבק אותה ולהגיד לה כמה מילים אחרונות,

פתאום הרופא בא ואומר לך תילך אנחנו סוגרים בעוד שעוד חצי שעה הסבתא הלכה לעולמה!

אתה פה כל כך הרבה זמן ואתה לא יודע לתת תגובות בעלות קצת תאקט?

אני מבקש לא להגיב על ההודעה הזאת.

בבקשה המשיכו בדיון.

רציתי לשאול אם אני יכול לעשות את הפלאש בזמן שאני בWINDOWS מכיוון שהנסיון שלי עם DOS הוא ואני פשוט לא יודע לעשות כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, את ה hotflash אתה יכול לעשות מתוך הווינדוס בדיוק כמו שהיית עושה אותו מתוך הדוס.

רק וודא שגרסת הביוס שאתה צורב היא מקורית ומתאימה ללוח שלו, אחרת אתה מסכן גם את החומרה שלו, ולא רק את שלך.

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, את ה hotflash אתה יכול לעשות מתוך הווינדוס בדיוק כמו שהיית עושה אותו מתוך הדוס.

רק וודא שגרסת הביוס שאתה צורב היא מקורית ומתאימה ללוח שלו, אחרת אתה מסכן גם את החומרה שלו, ולא רק את שלך.

נדב.

תודה רבה הצלת אותי *פיו!* :).

קדימה לעבודה!

הייתי שולח מהפלא שלי של כל התהליך אבלMOBILE-EDIT החליט לא לתת לי להסתכל בתמונות שלי

עם איזה כלי להשתמש בזמן הוצאת הביוס מהמחשב התורם בזמן אמת שהמחשב פועל?

מברג עם ראש שטוח מוליך חשמל (נכון?).

שלב1- להוציא את הביוס האנוס -=הושלם=-

שלב2- להגיע לOS ולהחליף את הצ'יפים

שלב3- להחליף בין הצ'יפים אחרי צריבת הביוס על השבב האנוס

חבר'ה עידוד!

ועוד משהו...

אם מישהו רוצה להתקשר לפלא שלי לעזור לי שאני עושה את זה.

אז שיגיד בינתיים אני מעביר את תוכנת צריבת הביוס ואת הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצאתי את הביוס של החבר.

ובגלל שזה אותו לוח אז אני אחליף בין הביוסים בזמן אמת ושהעדכון יגמר אני פשוט ישאיר את הביוס בפנים.

והביוס של אח שלי יהיה במחשב של החבר.

אני פשוט חוסך שלב אחד בתהליך.

עכשיו! באיזה כלי אני צריך להשתמש כדי להוציא את הביוס שהמחשב עובד?

מברג שטוח מעביר חשמל! אז איזה עוד אפשרויות יש לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביוס של אח שלי רופף והכל מוכן לפעולה.

השאלה שלי, מה יקרה אם הביוס יפול על הלוח? הוא ישרף?

אם כן אז אני צריך פשוט להשתמש בסלוטייפ על הצ'יפ כדי להרים אותו ואני מפחד.

יהיה קצר אם הוא יגע בלוח או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...