בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!! - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!!

sandra

Recommended Posts

לא עדיף איוו 8 FQ340 אם מוכרים בארץ או אפילו איוו 8 רגילה אם 265 כ"ס...  :nixweiss:

חח יש גם את הגרסא המוגבלת של האיווי  8 (בבריטניה ויפן בלבד)  FQ400 מ 0-ל 100 ב 3.5 שניות

ד"א אתה יודע מה הפירוש FQ?   

FUCKING QUICK ! בירצינות! ותנחשו לבד מה אומר ה 400 ;)

http://www.exoticcarsite.com/pages/mitsubishi_evo8_fq400.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

אהה דרך אגב לא קשר אבל חזרתי מאילת אני עובד שם ואני חוזר שוב ב-25 עד ה-9 עד שאני יקבל משוכרת וחוזר כי נמאס לי לעבוד שם... עבודה חרא בהילטון בתור חדרן חחח...

ועכשיו חזרה לנושא כן כן אחי אני מכיר את ה-FQ400 ראיתי כבר במגזין אוטו ובלייזר את הכתבה עליו זה חייה של אוטו! רק מה מוזר בבלייזר רשום שהוא מגיע ל-100 תוך 3.9 שניות ובכל השאר תוך 3.5 הכוונה (אוטו ושאר המגזינים).

קראתי את הכתבה עליו בבלייזר ונישפכתי מצחוק איך האוטו הזה פשוט זיין אימפרזה טורבו עם כל השיפורים... חחחחחח

ראיתי שהגירסה הרגילה חח גם כן רגילה 265 כ"ס אבל עדיין לעומת FQ היא רגילה חח עולה "רק" 280 אלף ש"ח מחיר לא רע בהשוואה לאימפרזה VERSION 9 STI שעולה 5 אלף יותר אבל לפי הנתנוים טיפה יותר גרוע מהאיוו

וואלה אתמול ראיתי כמה מכוניות מדהימות לפי דעתי אפשר לחסוך ולקנות איזה VW VR6 נחמדה שנת 96-97 אם שיפורים אם מנוע 2800 טורבו (280 כ"ס אם אני לא טועה) :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מאוד אוהב את הS2000 של HONDA ורציתי להיות הראשון! שקונה אותה בארץ.

מה אתם אומרים שווהה?..... למרות שאני לא כזה עשיר אבל בכל זאת 300 אלף שקל+ הרבה כסף!!!

בכל זאת מכונית ספורט! מאוד יפה! אם שם גדול!  HONDA S2000 באמת מכונית שווה!!!!

אז מה אתם אומרים?.

שווה לקנות?....

s2000_image.gif

s2000_name.GIF

קישור:http://www.honda.co.il/content/carmodels/s2000_main.asp

למבינים בלבד!!!

לבריאות שיהיה'ך, לבריאות. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בו אני יספר לך הפורשה תורבו 911 כופלת תS2000 הזאתי זה סתם עונדה ! וחוצמיזא לאבא שלי יש וולוו משו פ33ות לריסים והיא סוגרת איזה 350 קמ"ש והיא פותחת יותר מהר מהאופנואים המעירים האלא שעושים ורום ורום ברמזור !!! אה ועני בן 13 ככה שעוד כמה שנים אני יוכל לנהוג אליה !!!!!!!!! קיצר תיקנה את הTT היא עושה רעש מה זה יפה"

מה נסגר עם אנשים פה תגידו ? כל אחד נהיה נהג מירוצים שנהג על כל סוגי המכוניות. אם הבנאדם הזה אי פעם יקנה S2000, ואם רבע ממה שאנשים כתבו פה זה מאיזשהו ניסיון אישי אני נעל בית שנעלו אותה בתוך צנצנת. כל כך מרגיז לראות אנשים מדברים שטויות בקצב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו חזרה לנושא כן כן אחי אני מכיר את ה-FQ400 ראיתי כבר במגזין אוטו ובלייזר את  הכתבה עליו זה חייה של אוטו! רק מה מוזר בבלייזר רשום שהוא מגיע ל-100 תוך 3.9 שניות ובכל השאר תוך 3.5 הכוונה (אוטו ושאר המגזינים).

וואלה אתמול ראיתי כמה מכוניות מדהימות לפי דעתי אפשר לחסוך ולקנות איזה VW VR6 נחמדה שנת 96-97 אם שיפורים אם מנוע 2800 טורבו (280 כ"ס אם אני לא טועה)  :hat:

לא יודע אולי בגלל ש 60mph זה לא בדיוק 100kph זה 96

אולי שאולי זה הזמן שלקח להם למדוד את התאוצה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הVR6 ללא טורבו.. ("רק" V6 צר זווית שנדחס לתוך תא המנוע ואני עדיין לא מבין איך..)

אני לא מאמין שאנשי בלייזר עשו סיבוב על הFQ400

והיא מכונית על לכל דבר.. (לדעתי) - או מלכת מרוצי הרחוב - רק נדרש לעבוד על היופי החיצוני, מכנית אין מה לשפר הכל חלקי קצה..

ואם כבר אתה הולך על ההודנה - כדאי שתעבור קורס קטן בנהיגה מתקדמת (הנאה אחורית אחרי הכל..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הVR6 ללא טורבו.. ("רק" V6 צר זווית שנדחס לתוך תא המנוע ואני עדיין לא מבין איך..)

אני לא מאמין שאנשי בלייזר עשו סיבוב על הFQ400

והיא מכונית על לכל דבר.. (לדעתי) - או מלכת מרוצי הרחוב - רק נדרש לעבוד על היופי החיצוני, מכנית אין מה לשפר הכל חלקי קצה..

ואם כבר אתה הולך על ההודנה - כדאי שתעבור קורס קטן בנהיגה מתקדמת (הנאה אחורית אחרי הכל..)

תראה זה ידוע שבהשקות מזמינים עיתונעים ואנשי ומגזינים מכל העולם, עכשיו אם באמת הם נהגו בה אני לא יודע אבל הכותב כתב בגוף ראשון וסיפר על חוויותיו מהנהיגה, יכול להיות הכתבה פשוט מתורגמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן..

זה קורה הרבה

אפילו ב"הגה" ו"אוטו"

מציינים אם הם לקחו את הכתבה

לדוג' "הכותב הוא ..)

או משהו בסגנון

אני לא מאמין שהייתה נציגות כזו גדולה מישראל

ואם כבר - בלייזר לא יהיו בין הראשונים לשם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...