בדיחה רוסית משובחה - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיחה רוסית משובחה

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שני שכנים הלכו לים ,אחד אוהב פילפל השני אוהב תותים,שניהם הלכו לטפח גינות של נייר טואלט................ :kopfpatsch:

בדיחות לא קשורות לעולם.........אבל האחרונה עם השניצל הרגה אותי :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוב וארנב יושבים ומדברים , הדוב שואל את הארנב תגיד שאתה מחרבן מפריע לך שהחרא נידבק לך לשיערות, הארנב אומר לו, לא מפריע לי, הדוב תופס את הארנב ומנגב איתו תתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוב וארנב יושבים ומדברים , הדוב שואל את הארנב תגיד שאתה מחרבן מפריע לך שהחרא נידבק לך לשיערות, הארנב אומר לו, לא מפריע לי, הדוב תופס את הארנב ומנגב איתו תתחת.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ;D ;D ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה אחד החזקים פה בנתיים...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, אחת הדרכים הכי טובות להפיל על הרצפה מישהו במצב כפית זה פשוט להסתכל לו במבט מרוכז לעינים ולהגיד איזשהו שם של חפץ בקול כמו שמדברים לתינוקות.

כששני אנשים במצב כפית מספיק להסתכל אחד לשני בעניים ולהתחיל לצחוק

לא צריך להגיד הרבה

עשאני תופס ראש (הכל טבעי כמובן ...) מספיק שאני מנסה להתרכז במשהו במחדר כמה דקות כדי לשפוך אותי על הריצפה , אבל מצד שאני אני תמיד צוחק אז זה לא חוכמה

תנסו לעשות ישיבה ולראות ארץ נהדרת בכלל אפשר לצאת עם כאבים מרוב צחוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השניצל אכן הייתה בדיחה טובה.

עוד בדיחת מצב כפית:

איש אחד רואה ילד ברחוב עם ספרים.

ואז הוא אומר לו: "הי ילד, נפל לך ספר!"

ואז הוא עונה לו: "אני לא ילד, אני תות!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...