בדיחה רוסית משובחה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיחה רוסית משובחה

R0ck

Recommended Posts

יורי, הרוסי הסטלן שלנו, הביא לי אותה באחת הבדיחות היותר טובות ששמעתי בחיי, אחרי שהוא התקשה לתרגם אותה לעברית...

"מה ההבדל בין טראקטור לעגבניה?"

כולנו בציפיה דרוכה שואלים - "נו, מה?!"

"עגבניה אדומה ובטראקטור הדלת נפתחת הצידה".

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

למי יש עוד בדיחות רוסיות משובחות שכאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדיחה מהחיים: הרוסיות שעוד לא ממש למדו הטייה נכונה של הפועל ובאוטובוס צועקות לנהג: "נהג, פתח אותי מאחורה!". :lol:

בדיחה רוסית נוספת:

אישה אחת החזיקה בבית 3 מאהבים בזמן שבעלה היה במילואים. הבעל חוזר באמצע האורגיה התוססת והיא ממהרת להחביא המאהבים. מצאה שלושה שקים גדולים כאלו ושמה אותם כל אחד בשק אחר וקשרה למעלה. הבעל נכנס ושואל: "מה זה השקים האלו?" ובועט באחד. מהשק נשמע קול "בההההה!" הבעל אומר:"היית בשוק היום אני מבין, קנית כבש..." ובועט בשק השני -"מוווווו!", "נחמד", אומר, "קנית עגל" ובועט בשלישי. דממה. בועט עוד פעם. ועוד פעם. לא נשמע קול. אז בכל הכוח הוא מכניס בשק בעיטה ואז נשמעת צרחה וקול אומר מבפנים "נו אתה לא קולט? אני התפ"א!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיחה מהחיים: הרוסיות שעוד לא ממש למדו הטייה נכונה של הפועל ובאוטובוס צועקות לנהג: "נהג, פתח אותי מאחורה!". :lol:

בדיחה רוסית נוספת:

אישה אחת החזיקה בבית 3 מאהבים בזמן שבעלה היה במילואים. הבעל חוזר באמצע האורגיה התוססת והיא ממהרת להחביא המאהבים. מצאה שלושה שקים גדולים כאלו ושמה אותם כל אחד בשק אחר וקשרה למעלה. הבעל נכנס ושואל: "מה זה השקים האלו?" ובועט באחד. מהשק נשמע קול "בההההה!" הבעל אומר:"היית בשוק היום אני מבין, קנית כבש..." ובועט בשק השני -"מוווווו!", "נחמד", אומר, "קנית עגל" ובועט בשלישי. דממה. בועט עוד פעם. ועוד פעם. לא נשמע קול. אז בכל הכוח הוא מכניס בשק בעיטה ואז נשמעת צרחה וקול אומר מבפנים "נו אתה לא קולט? אני התפ"א!".

חחחחחחחחחחחחחחחח :lol:

זה היה טוב

אהבתי מותק אהבתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיחה רוסית נוספת:

אני לא בטוח שזה בדיחה רוסית, כי כבר שמעתי אותה כבר מזמן.

אבל הבדיחה עם העגבניה והטרקטור פשוט ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יורי, הרוסי הסטלן שלנו, הביא לי אותה באחת הבדיחות היותר טובות ששמעתי בחיי, אחרי שהוא התקשה לתרגם אותה לעברית...

"מה ההבדל בין טראקטור לעגבניה?"

כולנו בציפיה דרוכה שואלים - "נו, מה?!"

"עגבניה אדומה ובטראקטור הדלת נפתחת הצידה".

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

למי יש עוד בדיחות רוסיות משובחות שכאלה?

HUH ????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור למוצא שלך, זה פשוט בדיחת קרש, יש כאלה שצוחקים ויש כאלה שלא...

אהה כן, והבדיחה לא ממש רוסית, יש עוד המון בדיחות בסגנון הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד בדיחות רוסיות? קבלו.

איש אחד מחפש את המשור שלו ושואל את אישתו "ראית את המשור הישן (גם זקן ובנקבה) שלנו?"

אז החמות עונה מהמטבח: "גם אם אני משור, אני עוד לא זקנה!".

איש אחד אומר לאחר - חמותי, היא חמות לדוגמא.

למה? שואל החבר.

- כי אין בדיחה על החמות בעולם שלא תתאים לה...

בבית המרקחת הרוקח מסביר ללקוח:"בשביל לקנות ארסן יש להחזיק ברשיון לכך. תמונה של חמותך פשוט אין דיי בה."

בצבא המפקד אומר לחייליו במסדר:"הבא שיקרא שוב לטבח "חזיר" יצתרך לגשת לדיר ולנקות את הגללים שלו!".

גנרל אחד קורא לתת-אלוף שלו ושואל: "יש לך כמה סגנים חכמים?"

"-כן" עונה הקצין. -"אז תביא אותם לפה, אני צרייך שהם יזיזו לי את הרהיטים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...