ליבת הוניס צורכת פחות מאשר הוינצ'סטר לפי ביקורת נוספת - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליבת הוניס צורכת פחות מאשר הוינצ'סטר לפי ביקורת נוספת

Nemesis

Recommended Posts

אני לא ראיתי שום השוואה של צריכת מתח של טוריון מול דותן , רק של צריכת מערכת שלמה שמכילה את המעבדים האלו שהיא לא מדד מכיוון שיכול להיות הבדלים בצריכות של חלקים שונים במערכת , אני אשמח אם תוכל להפנות אותה לאחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני מקבל ש- טובים יותר

אבל העניין של "חום" במעבדים של נראה לי שולי

בהגזמה , אין לי בעייה לעבוד עם מעבד שעובד ב-500 מעלות , בלבד שיעבוד (ולא יישרף)

אני לא בוחר כרטיס מסך לפי התחממות של של חברה X או Y

אני וכולנו , לא בוחרים מוצרי חשמל לפי טמפרטורת העבודה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ראיתי שום השוואה של צריכת מתח של טוריון מול דותן , רק של צריכת מערכת שלמה שמכילה את המעבדים האלו שהיא לא מדד מכיוון שיכול להיות הבדלים בצריכות של חלקים שונים במערכת , אני אשמח אם תוכל להפנות אותה לאחת.

פה זה של כל המערכת, אבל טרחו לשים בדיוק את אותם הרכיבים חוץ מהמעבדים:

http://www.gamepc.com/labs/view_content.asp?id=turion64&page=4

פה זה נייד מול נייד

javascript:OpenImageWindow('http://www.pcmag.com/image_popup/0,1735,s=1565&iid=102736,00.asp', '640', '354')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלך אין בעיה בהבנת הנקרא. הבעיה שלך היא שכרגיל אינך קורא מה שכותבים.

הבעיה שם זה ש AMD העמידה מחשב עם כרטיס גרפי הרבה יותר חזק מהכרטיס של אינטל והשוותה מעבד שלה שצורך פי 1.5 וואט מהמעבד של אינטל וכל זאת כדי להראות ביצועים עדיפים. אז אם זו לא רמאות אז מה זה רמאות? את זה לא אני אומר אלא כותב הכתבה וסוקר חיצוני.

ושוב, הבבל"ט הרגיל על פליטת החום של אינטל....בלה בלה בומסטרה בלה...נהיה חם לידך. אתה גם לא קורא מה שעומרי כתב על הספקים ומה שכתבו רבים אחרים לפניו. ספק סביר יחזיק כל פרסקוט.

"כרטיס גרפי הרבה יותר חזק מהכרטיס של אינטל" - מדובר במעבדים גראפים מוכללים בערכת המעבדים,

בתצורה של הפנטיום M היה מעבד גרפי מוטמע 915G ובתצורה של הטיוריון היה מעבד גרפי מוטמע ATI 200

שהוא חלק מערכת מעבדי מערכת לניידים בשקע 754.

המפרטים נמצאים במקור שציינת:

http://www.channelregister.co.uk/2005/03/15/amdturionsys.pdf

http://www.channelregister.co.uk/2005/03/15/intelcentrinosys.pdf

נכון לעכשיו אין לאינטל מוצר שכדאי אפילו לשקול לשוק השולחני ולשוק השרתים  - זה כל הסיפור

וכל מי שמנסה לטייח זאת הוא נוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כרטיס גרפי הרבה יותר חזק מהכרטיס של אינטל" - מדובר במעבדים גראפים מוכללים בערכת המעבדים,

בתצורה של הפנטיום M היה מעבד גרפי מוטמע 915G ובתצורה של הטיוריון היה מעבד גרפי מוטמע ATI 200

שהוא חלק מערכת מעבדי מערכת לניידים בשקע 754.

מה באמת כמו ב ?

SiS M760GX integrated graphic

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטגרל , הוכחה לוגית פשוטה :

בסקירה בדף הראשון נכתב שמעבד ונציה 2.4 גה"ז לוקח 8.4W במנוחה, סביר להניח שטוריון 2 גה"ז לוקח בסביבות ה4-7 W

בגרפים מהביקורת הראשונה נראה הבדל של 21W במנוחה לטובת הדותן , אם הצריכה של המערכות היתה שווה בשני המקרים וכל ההבדל היה בצריכת המעבדים פירוש הדבר היה שהדותן מיצר בכל רגע קצת יותר מ15W של חשמל , זה בהחלט הישג מרשים בשביל , לא חושב ? ;)

ואם נניח שאינטל לא פיתחה חדשנית ומהפכנית ליצור חשמל על ידי שבבי סיליקון נייחים לא ישאר לנו אלה להסביר את ההבדל בכח שהמדידות נעשו על שמבוסס על ערכת שבבים שנועדה למחשבים אישיים שבה חסכון בחשמל אף פעם לא היווה שיקול לעומת הלוח של הדותן שמבוסס על ערכת שבבים שנבנתה למחשבים שם ביצועים פחות חשובים מצריכת חשמל נמוכה.

בקשר להשוואה בין הACER לדל , נראה לי שהACER פשוט מחשב מעפן או שהאשמה היא במסך הגדול יותר שלו , באמת שאי אפשר להשוות שני שיש בינהם כל כך הרבה הבדלים בחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מי זה מעניין ממשתמשי הלפטופ ש לא פיתחה ערכת שבבים מתאימה. מהדליפות שיש עד עכשיו זמן בטריה לא ממש הצד החזק של הטוריון. (וכמובן מהביקורות המעטות).

בינתיים החדשה המרעישה ביותר היא שכפולי הליבה של הטוריון (מתחרי היונה) יהיו על 939 ולא 754.

נחכה ונראה ואני מקווה ש יביאו לאינטל FIGHT רציני בניידים ואז נראה יונות וטוריונים כפולי במחירים שפויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני יחצן?

X200 שווה ערך ל 915G?

אלה מוצרים מאותו סוג, מעבדים גראפיים מוכללים במעבד המערכת.

אני אלך לקראתך, מנוולים, מרוצה? זה לא העניין, לא מעניין אותי

איזה תרגילים כל חברה עושה, מעניין אותי איזה מוצר יש להם.

כרגע לאינטל אין אף מוצר חוץ ממעבד לניידים, וזאת האמת הפשוטה,

והמצב הזה צפוי להימשך לפחות עד תחילת 2006.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדליפות היחידות שיש זה כתבה של הרג'יסטר שלא נכתבה ביתר מקצועיות

וקיימת ביקורת אחת על מוצר אחד , אי אפשר מזה להסיק מסקנות על הכל , בקשר לערכות שבבים זה גם לא לגמרי ברור - אני משער שלוחות NF3\4 לניידים צורכים הרבה פחות חשמל אבל יתכן שיש כאן בעיה , קשה מאוד לבדוק את זה.

בכל מקרה אני לא אומר שלא יכול להיות שהמערכת של הטוריון הי כשלון בסוף (סביר להניח בכעקבות צ'יפסטים ולא בעקבות המעבד) , פשוט אני אומר שאתה ממההר מדי להסיק מסקנות , חכה שבוע שבועיים שיצאו ביקורות על עוד והתתמונה תתבהר יותר .

וד"א מה חדשה כל כך מרעישה בהחלפת סוקט למחשבים ? אני בספק אם יש מישהוא ששדרג את המעבד שלו במחשב הנייד אי פעם.

בקשר ליונים\יונות , יש להתחשב בכך שזה רבים של ליבה(נקבה) שנקראת יונה לכן יונות זה די הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יונות מלשון *ונות. בני יונות של מעבדים.

לגבי הטוריון, נחכה ונראה. אני מקווה שהם יצליחו כמו שאמרתי קודם כי אז אני מאמין שנראה ירידות משמעותיות במחירי הניידים.

לגבי החדשה המרעישה - זה היה בציניות.

מנוולים

למה אתה משמיץ את AMD? אחלה חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...