מישהו הצליח לפתור את זה? - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו הצליח לפתור את זה?

omri_ro

Recommended Posts

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימתי את זה לפני כמה שעות...

אתם מה זה הולכים להתחרפן כשתגיעו לשלבים 28 (יש כמה), ואז כשתראו את הפתרון הנכון, אתם תרצו לשבור את המחשב.

בכל זאת, זה היה ענק, באמת כמה חידות קשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משחק מטומטם הגעתי לשלב 11 של ה Go Back לא ידעתי מה רוצים ממני אז חשבתי "אולי אני צריך לכתוב continue וזה מה שרשמתי וקפצתי בטעות לשלב 15, פוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 17

דיאטה זה נראה קל מדי

אין לי עוד רעיון אבל זה פשוט נראה קל מדי :nono:

ובקשר לפוליש polish זה 6 אותיות ואומרים לך שם מילה עם 5

בקודם עם השני פחי זבל שנתנו לך X Y ואחרי חידה נוספת ביקשו ממך למצוא את Z

זה לא נראה לכם פשוט מדי???? כאילו היו חידות קודמות יותר קשות מלחבר 2 מספרים ולחסר את התוצאה ממספר שלישי

אני חושב שש פה איזה קאצ' אין לי מושג מה הוא אבל שוב..... זה נראה קל מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו זה באמת מתחיל להיות מעצבן !!

אני בשלב 21 ויש שם כביבול סדרה פשוטה שהתוצאה שלה מחזירה אותך לשלב 3.

בעעע למישהו יש רעיון ?

ד"א ה 2-3 האחרונים היו נחמדים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב 17 זה ממש קל.

הצלחתי אותו רק מלדעת מה עשו לאנשים שגנבו סוסים, תלו אותם, ואז זה Hang ואז ישר ראיתי שזה afghanistan באמת ! ניצוץ של גאונות.

18 זה קוד מורס, יש כל מיני אתרים באינטרנט שנותנים לך להכניס קוד מורס והם מתרגמים את זה לאנגלית, אבל הם לא עבדו טוב עם מה שהיה רשום שם.

אז עשיתי את זה בעצמי באופן ידני, בסוף רשום the lightest element, ואני שברתי את הראש למה זה לא עובד, חשבתי שזה טריק לחידה הבאה.

ואז בסוף רשמתי Hydrogen וזה עבד ! גאוני ! למי שלא יודע מימן זה היסוד הכי קל בעולם.

19 זה אחד הטובים ! באמת.

הם רוצים שם את המילה האחרונה בפרק 7 של עליזה בארץ הפלאות, ניסתי קצת וזה לא עבד, אז ישר הלכתי ל Emule והורדתי את הספר ב PDF, חחח.

המילה היא fountains... אהבתי מאד את זה, הם גרמו לי להוריד משהו מהאימיול בשביל לפתור את זה.

אחרי זה 20 זה היה ממש קל, רשום שם אותיות קטנות וגדולות ברץ עכשיו רואים בקלות שזה ACID ואז Digestion וזה היה מטעה, כי זה קרוב מאד לתשובה אבל זה לא עובד, אז נכנסתי לאתר של החברה שמוצגת בתמונה ואז היה רשום שם שזה משקה שהוא נגד acid indigestion, וה עבד :-)

זהו תסתכלו מה יש ב 21, ושנעבור אותו כבר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לפי דעתי יוצא 385

יש שם שתי סדרות

אולי זה קשור איכשהו לפלורידה או קליפורניה(אולי מיקוד או משהו כזה)

או שכל זה היה מבוי סתום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שהסדרה הזאת יותר מסובכת ממה שאנחנו חושבים או שהם בכוונה שמו סדרה פשוטה שהמספר הבא שלה הוא ללא בהכרח הפתרון לחידה אלה רק רמז או קצה חוט אליו, הבעיה זה שבחידות האחרונות הם משנים סוג של חידה כבר בכל פעם, אז כבר אי אפר לדעת.

בכל מקרה אני כרגע הולך על האופציה שזה כנראה איכשהוא קשור לחידה על פלורידה וקליפורניה, אני לא חושב שזה יצא "בטעות" ככה. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...