אבא שלי רוצה אוטו חדש פרטים בפנים.... - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבא שלי רוצה אוטו חדש פרטים בפנים....

avi2014

Recommended Posts

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמממ למי שדיבר על האוקטביה... רק רוצה להבהיר כמה דברים פה

כאחד שיש לו אוקטביה במישפחה (את האמת 2 אם סופרים את הקודמת) (למרות שעדיין לא נהגתי בה... הרבה) יש לי כמה דברים להגיד:

כאחד שנולד גבוה וכרגע הגובה הנוכחי שלו מעל מטר 85 בגיל 15 הדבר הכי חשוב הוא מושב אחורי מרווח ואף מכונית לא לוקחת את האוקטביה (חוץ מה406 של אח שלי אבל זה כבר משהו אחר)

ואני הייתי במאזדה איסוזו סיטרואן טויוטה סוזוקי ומה לא... ולאוקטביה יש מושב אחורי מרווח

2. תבין דבר אחד המישפחה שלי זה כמו ההגדה של פסח יש את מהיר, החסכן והזהיר וזאת שלא יודעת לנהוג... אז אני בערך טעמתי מכל דבר

מהירות בוא נגיד שאח שלי סגר 180 בכביש יחסית קצר והמנוע לא היתפוצץ (חד פעמי בישביל הפרוטוקול)

ואם אתה לא יודע ממש לינהוג אז היא לא הכי תתאים לך היא דיי ארוכה (אני לא יודע אם ממש יוצא דופן) אז טיפה קשה לניווט

אבל בקשר לחיסכון אין מה לדבר אבא שלי מריץ אותה טיפולים כל פעם שצריך ולא עושה לו שום בעיות באמצע או בהפתעה

והיתה צריך ליראות את המבט על הפנים של אבא שלי שנסענו לאילת היסתובבנו שישי שבת וחזרנו על חצי מיכל

בקשר למושבים אני לא מרגיש ממש קשים אולי טיפה אבל לא משהו מיוחד (חכה שתיסע על האיסוזו)

ולעיצוב הוא לא בידיוק זועק תפעילו אותי אבל שמע הוא עובד ולא נישבר (כמו שברוב המכוניות קרה לנו [הצ'ופצ'יק של המזגן ועוד...])

אה ודבר אחרון יש לי להגיד שאני אקנה מכונית למישפחה שלי אני אקח רק גלגלים 20 אינצ' עם ספינרים אחרי הכל זה הכי חשוב...

רק שתדע לך אולי הצמיגים ידפקו אותו כי שלו יהיה ג'אנטים 16 אינצ' של וולספגן והוא יהרוס את הצמיג בעזרת חתך הוא יצטרך לשלם 1200 שקל על צמיג אחד

ה 10 ס"מ האלו יחזירו לו 400 שקל על צמיג?

ואני לא יודע מה הולך איתך אבל הצמיגים שלה דיי סטנדרטים 15 אינצ' מגיע כסטנדרט אני לא יודע מה עם הרוחב אבל שאבא שלי הגיע להחליף צמיגים לא היו צריכים לעשות הזמנה מיוחדת... וזה אומר שיש לו צמיגים שלרוב המכוניות יש (אני יודע כי אני החלפתי אותם...)

ואת האמת אישית דיי אהבתי את העיצוב של המכונית הוא ממש נמוך וחלק כזה לא יודע ממש קרץ לי

החיסרון היחיד (שאני לא יודע אם זה רק לגביו) אם אתה באמת מיתעקש על ג'אנטים נחמדים זה מגיע רק עם הדגם עם ה ג'י פי אס (הכי גבוה מיספר 3)

ואני לא קראתי עיתונים ולא חקרתי באינטרנט אני מביא לך מהחיים האמיתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ למי שדיבר על האוקטביה... רק רוצה להבהיר כמה דברים פה

כאחד שיש לו אוקטביה במישפחה (את האמת 2 אם סופרים את הקודמת) (למרות שעדיין לא נהגתי בה... הרבה) יש לי כמה דברים להגיד:

כאחד שנולד גבוה וכרגע הגובה הנוכחי שלו מעל מטר 85 בגיל 15 הדבר הכי חשוב הוא מושב אחורי מרווח ואף מכונית לא לוקחת את האוקטביה (חוץ מה406 של אח שלי אבל זה כבר משהו אחר)

אף מכונית לא לוקחת את האוקטביה??? זה כולל מרצדס S-CLASS LONG?

ואני הייתי במאזדה איסוזו סיטרואן טויוטה סוזוקי ומה לא... ולאוקטביה יש מושב אחורי מרווח

באיזה דגמים של מכוניות היית?? איפון 92?, סקסו? יאריס?

2. תבין דבר אחד המישפחה שלי זה כמו ההגדה של פסח יש את מהיר, החסכן והזהיר וזאת שלא יודעת לנהוג... אז אני בערך טעמתי מכל דבר

מהירות בוא נגיד שאח שלי סגר 180 בכביש יחסית קצר והמנוע לא היתפוצץ (חד פעמי בישביל הפרוטוקול)

אה וצריך לומר לה תודה שהמנוע לא התפוצץ על 180? כי ברוב המכוניות זה כן קורה. בוא אני אגיד לך מה טעמתי לפני שעה בערך, ריינג'רובר חדש זה נקרא מהירות!!!

ואם אתה לא יודע ממש לינהוג אז היא לא הכי תתאים לך היא דיי ארוכה (אני לא יודע אם ממש יוצא דופן) אז טיפה קשה לניווט

אם 4.5 מטר זה ארוך בשבילך מי אני שיעצור אותך? ואם אתה אומר שקשה לנווט אותה זה אומר שיש לה בעיית התנהגות/היגוי.

אבל בקשר לחיסכון אין מה לדבר אבא שלי מריץ אותה טיפולים כל פעם שצריך ולא עושה לו שום בעיות באמצע או בהפתעה

והיתה צריך ליראות את המבט על הפנים של אבא שלי שנסענו לאילת היסתובבנו שישי שבת וחזרנו על חצי מיכל

אכן, מרגש מאוד. איפה אתה גר?

בקשר למושבים אני לא מרגיש ממש קשים אולי טיפה אבל לא משהו מיוחד (חכה שתיסע על האיסוזו)

יש לי (לאבא שלי) איסוזו איפון ובקרוב מאוד (שבוע) אנחנו מחליפים ל-D-MAX BLACK

ולעיצוב הוא לא בידיוק זועק תפעילו אותי אבל שמע הוא עובד ולא נישבר (כמו שברוב המכוניות קרה לנו [הצ'ופצ'יק של המזגן ועוד...])

אה?

אה ודבר אחרון יש לי להגיד שאני אקנה מכונית למישפחה שלי אני אקח רק גלגלים 20 אינצ' עם ספינרים אחרי הכל זה הכי חשוב...

כן בטח, לך תפליץ 100K על ספינרס, ואח"כ אל תבכה לביטוח שהמכונית שלך על אבנים כי גנבו לך את הצמיגים :lol:

רק שתדע לך אולי הצמיגים ידפקו אותו כי שלו יהיה ג'אנטים 16 אינצ' של וולספגן והוא יהרוס את הצמיג בעזרת חתך הוא יצטרך לשלם 1200 שקל על צמיג אחד

ה 10 ס"מ האלו יחזירו לו 400 שקל על צמיג?

ואני לא יודע מה הולך איתך אבל הצמיגים שלה דיי סטנדרטים 15 אינצ' מגיע כסטנדרט אני לא יודע מה עם הרוחב אבל שאבא שלי הגיע להחליף צמיגים לא היו צריכים לעשות הזמנה מיוחדת... וזה אומר שיש לו  צמיגים שלרוב המכוניות יש (אני יודע כי אני החלפתי אותם...)

ואת האמת אישית דיי אהבתי את העיצוב של המכונית הוא ממש נמוך וחלק כזה לא יודע ממש קרץ לי

החיסרון היחיד (שאני לא יודע אם זה רק לגביו) אם אתה באמת מיתעקש על ג'אנטים נחמדים זה מגיע רק עם הדגם עם ה ג'י פי אס (הכי גבוה מיספר 3)

ואני לא קראתי עיתונים ולא חקרתי באינטרנט אני מביא לך מהחיים האמיתיים

מפה כבר איבדתי אותך איפשהו.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jeus! על מה אתה מדבר תגיד? בן כמה אתה? על מה נסעת בחיים שלך קורקינט?

"הכי חשוב המנוע" אתה לא מבין שום דבר במכוניות נכון? כול מנוע 1600 נורמאלי עולה היום את העליות של ירושלים ב90 קמ"ש בערך, כול מנוע כזה עובר גם

את המהירות המותרת בישראל וכמעט מכפיל אותה.

ברכב משפחתי יש עוד הרבה שיקולים חוץ ממנוע, נוחות בטיחות, מרחב פנים הרבה יותר חשובים למשפחה בת 5 נפשות ממנוע 2 ליטר "חזק" לפני שכותבים צריך לחשוב.

תעשה טובה ודי לקשקש הפאסאט היא מיושן עם עיצוב פנים מיושן? חלש? מנהלים????

איפה אתה חי תגיד הפאסאט היא משפחתית גדולה לא מנהלים ולא נעליים זה שהיא עולה הרבה כסף לא הופך אותה למכונית מנהלים!

אתה מדבר על עיצוב הפנים שלה ועל המרכב רק שתידע שהיא מה שנקרא "אמת מידה" בקטגוריה שלה, כשיצרניות מייצרות מכוניות דומות הם מסתכלות על הפאסאט שתמיד הובילה את הקטגוריה של משפחתיות גדולות. אני לא מבין איך אתה אומר שלמאזדה 3 עיצוב פנים יפה ולפאסאט מיושן, אם אתה לא צוחק אתה לא מבין שום דבר במכוניות!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אתה סתם ציני

1. אני מדבר איתך על מכוניות ברמה שלה (כפי שציינתי את ה 406 אבל היא עולה טיפה יותר אם אני לא טועה)

2. איסוזו טנדר 2003, טיוטה קורולה 2004, סוזוקי בלנו 95 (יש יוצאי דופן) מאזדה 323 (אחת 2000 ואחת 1800)

3. שקל תישעים? או שאתה רוצה קופון יופי לך נסעתה על רובר!!! אני נסעתי על יגואר אס טייפ BMW סידרה 5 והונדה אקורד 2005 עם כל הפינוקים

4. כמו שאמרתי אני לא יודע אם היא יוצאת דופן אבל בוא נגיד ככה אחותי מעדיפה את הבלנו עליה שזה נוגע לחניה ברוורס...

5. כן כן שמעתה נכון היא לא מפוארת.. אוי לא מה נעשה?! אני חייב כפתורים נוצצים!

6. אם לא שמתה לב באותו רגע אני הייתי צני כי אתה מיתווכח על גלגלים כאילו זה הדבר הכי חשוב במכונית... משפחתית

7. אז כנראה יש לך קשיי ריכוז...

ואני מנחש ששאלתה איפה אני גר בישביל ליבדוק תנאי נסיעה? ובכן כל יום לעלות על ההר הכי גבוה באזור ירושליים זה לא קל... ואז לנווט בין כל הרים בעליות וירידות זה גם לא הכי קל... אז לדעתי היא מחזיקה מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אתה סתם ציני

1. אני מדבר איתך על מכוניות ברמה שלה (כפי שציינתי את ה 406 אבל היא עולה טיפה יותר אם אני לא טועה)

רוב המכוניות בסגמנט המשפחתיות יותר מרווחות ממנה כי לאוקטביה יש בסיס גלגלים פתטי של 251 ס"מ והסטנדרט היום הוא כ-261 ס"מ

2. איסוזו 2003, טיוטה קורולה 2004, סוזוקי בלנו 95 (יש יוצאי דופן) מאזדה 323 (אחת 2000 ואחת 1800)

איזה איסוזו? רודיאו, טרופר או איפון? ונפחי המנוע של המאזדה לא ישנו את המרחב

3. שקל תישעים? או שאתה רוצה קופון יופי לך נסעתה על רובר!!! אני נסעתי על יגואר אס טייפ BMW סידרה 5 והונדה אקורד 2005 עם כל הפינוקים

חמוד שלי, הריינג'רובר עולה 800 אלף שח והוא נחשב לרכב כבישטח הטוב ביותר בעולם.

4. כמו שאמרתי אני לא יודע אם היא יוצאת דופן אבל בוא נגיד ככה אחותי מעדיפה את הבלנו עליה שזה נוגע לחניה ברוורס...

כל אחד והעדפות שלו

5. כן כן שמעתה נכון היא לא מפוארת.. אוי לא מה נעשה?! אני חייב כפתורים נוצצים!

נכון היא משעממת וקודרת וסתם עולה מלא כסף כי זה כאילו פולקסווגן, באותו סכום אני מוצא מכונית הרבה יותר טובה גם חיצונית וגם פנימית.

6. אם לא שמתה לב באותו רגע אני הייתי צני כי אתה מיתווכח על גלגלים כאילו זה הדבר הכי חשוב במכונית... משפחתית

7. אז כנראה יש לך קשיי ריכוז...

לא, זה אתה עם החוסר ידע התבטאות שום בן אדם ממוצע לא יבין מה רשמת שם במיוחד בלי אף פסיק ונקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף להם 10 ס"מ שלמים?!

הטנדר.. לא זוכר שמות של איסוזו

רגע רגע אני מרגיש שזה בא.... לא זה היה נוד

כמה עולה פורשה קייאן? כי אולי עוד מעט גם עליה נעשה סיבוב דרך אגב אתה מבין את הטימטום נסעתה עליה היא אפילו לא שלך!?

אמת וחזק

אתה יכול להוריד את המילה כאילו... אותו מנוע אותו שילדה עיצוב שונה וכמו שאמרתי רוצה עיצוב? שלם

יופי לך!

טוב כאן מיסתיים רישמית הויכוח חסר הטעם הזה אתה רוצה לך תיקרא עוד 500 מגיזינים ותעשה עוד 10 סיבובים על הרובר המופלאה שלא שלך

אבל דבר אחד אני יודע כמו שאומרים ברמקולים בוחרים אותם לפי האוזניים לא העניים (נתונים למקרה שגם את זה לא הבנתה) ואני נתתי בחינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחזרה לת'רד

תוריד את הסיטרואן מהפרק

כי גם ככה הכל ייתפרק אחרי כמה זמן, (המבין יבין)

פורד פוקוס אוטו מפלצתי ויש לו סטייל.

המבין הבין........

אבל המבין לא יגרר לויכוח מטופש בגלל אחד שלא יודע להעביר הילוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^ ^ ^ ^ ^

תגיד לי אתה דפוק?

אתה בכוונה מנסה לחרחר מלחמה?

זו לא הייתה איזו עקיצה או משהו, סתם הרגשתי צורך לציין את זה, והאלים שלך בכבודם או בעצמם אמרו את זה, אז כדאי שתכבד את זה.

ועוד משהו, אולי שתגדל תבין שזה לא כזה מדליק לנסוע במכונית כלשהי, מה שבאמת סטייל זה לנהוג בה...

אבל איך מישהו כמוך אמור להבין את זה, הרי אתה רק יודע על אחיזת חצץ, התנהגות והנאה של C5...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ימליץ לך על דבר אחד.

אבא שלי מקבל מהעבודה. בהתחלה הייתה לנו מאזדה 6. אבא שלי נגרר אחרי העדר ולקח מאזדה 6. האמת? בכלל לא נהננו ממנה, אמנם היא אמינה אך חוץ מזה - שום דבר מיוחד. הביצועים שלה טובים כיאה למכונית יפנית, אך נוחות נסיעה לא מרשימה בכלל ואבזור שלוקה בחסר ביחס למחיר(למרות שלא אנחנו שילמנו).

לסבא שלי יש הונדה אקורד, היחס בכוח, באבזור והנדסת אנוש מקביל למאזדה 6.

לאחר מכן מהמעטים שקיבלו בעבודה C5 המליצו לאבא שלי על האוטו, לא ציפינו ליותר מדי. האמת, אחד המכוניות המדהימות שהייתה לנו! נוחות נסיעה אין מה לדבר, הנדסת אנוש, יציבות ואבזור ברמה אחת למעלה מכל מכונית באותה דרגה. כל הבעיות שצצו ל-C5 באותה תקופה, לא נתקלנו באף בעיה. האוטו כל 30 אלף קילומטר עבר טיפול ובזה נגמר. לאחר שנתיים אבא שלי עשה טוטאלוס עם האוטו. המכונית הצילה לו את החיים, אם הוא היה עם כל מכונית אחרת פשוט חבל.

יש לי שנתיים רישיון, ככה שאני לא מדבר באופן "עיוור" אלא חרשתי כל מכונית והתנסיתי בה בעצמי. אין ספק שה-C5 נתנה הכי הרבה.

כיום יש לנו 407, אוטו מעולה, עיצוב אחד היפים. אך ברמה, מה לעשות, לא מגיע ל-C5.

מה שאני ממליץ לכם זה ללכת על ה-C4 החדשה או על רנו מגאן 2. רנו מגאן 2 יש לחבר יצא לנהוג כמה פעמים וממה שאני יודע ממנו האוטו אמין והנדסת אנוש ובטיחות - צרפתית, ככה שלא צריך להרחיב במילים.

אני חושב ש-C4 הפשוטה(ללא PACK), נכנס בדרגת רישוי 2 ועם ה-PACK דרגת רישוי 3. ה-PACK זו חבילה של תוספות חיישנים, דברים אסטטיים וכל מיני ג'אדג'טים שונים שעושים את הרכב למושלם.

בסופו של דבר אבא שלך הוא הקובע. שילך לאולם תצוגה של כל מכונית אשר הוא מעוניין בה ויעשה נסיעת מבחן. חשוב לבדוק את הרכב בנסיעה על מנת להחליט כאשר קונים במחירים כאלה ועוד מהחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של הc5 יקר (מחיר התחלתי 148) לגבי הפורד פוקוס מאוד התרשמתי מהמרחב שהאוטו מציע. 5כוכבים במבחני ריסוק (למרות שכיום יש הרבה מכוניות עם ציון כזה) ולפי מה שאמרו לי יש לה מנוע מצויין ואחיזת כביש טובה. עכשיו המאזדה ירדה מהפרק בגלל שהיא מכונית יותר ספורטיבית מאשר משפחתית ושמעתי שיש איתה קצת בעיות. עוד אופצייה טובה זה הרנו מגאן יש לה מרחב פנים גדול מאוד האוטו בטוח מאוד הבעיה שהיא נראית כמו צוללת. הסיטרואן נראית נפלא אבל הבעיה שהיא צרפתית ואבא שלי לא יהיה רגוע אם האוטו הזה (למישהו יש נסיון אם האוטו הזה?) אני יכול להיות רגוע אם הסיטרואן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...