בדיקות ראשונות לכפולי הליבה של AMD לדסקטופ ולשרתים : - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקות ראשונות לכפולי הליבה של AMD לדסקטופ ולשרתים :

iCe_bLaSt

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על מה אתה מדבר לכל הרוחות?

אמרת AAMD מחברת את המספרים כדי להשיג את הPR ,

אבל הם לא מכפילים PR הם מוסיפים בערך 20% בין כפולה לליבה יחידה. כמובן שזה עדיין בעייתי כי אמורים לצאת גם יחידי במהירות שעון גבוהה ואז יהיה A64 4200 ו A64X2 4200 וזה טיפה בלאגן, אבל מצד שני יש גם Sempron 3000 שיותר חלש מAthlon 64 2800 אז זה כבר מבלבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפולי הליבה בעלי 1mb קאש הם הכפולה של תדירויות השעון שלהם. אני לא ממש רואה מה יבלבל אנשים אם יהיה מעבד x2 בדרוג של 3800 למשל ומעבד רגיל בדרוג של 3800. ואם לא רוצה לעבור לכפולות של 50 לא ממש יש לה ברירה, שום מעבד בדרוג 4800 לא יהיה main stream בשנה הקרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונה הממוצע של מעבד לא ממש יודע מה מהירות השעון שלו , אבל זה ממש לא משנה אנחנו מתווכחים כאן על זוטות.

מה שאני אומר זה שפשוט אין כאן שום הטעיה מצד - הם לא כופלים פי 2 את הPR שזה מה שאתה קונה בAMD (בתור קונה שלא מבין) אלא רק מוסיפים לו 20%.

אם הם היו קוראים ל4800 הכפול 8000+ אז זה כבר באמת היה לא בסדר , למרות שבמקומות מסויימים הוא אכן היה מראה ביצועים יותר טובים מA64 חד ב4.8 גה"ז (תאורטית 8000 למרות שזה לא ממש נכון כי על כל 200 מה"ז הם מוסיפים 200 PR אז זה היה 8800 או משהוא כזה בכל מקרה אני בספק אם נראה פטישים בכזאת מהירות שעון לפני סוף 2007).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...