בדיקות ראשונות לכפולי הליבה של AMD לדסקטופ ולשרתים : - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקות ראשונות לכפולי הליבה של AMD לדסקטופ ולשרתים :

iCe_bLaSt

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מה שיקרה במצב הטוב, טכנאי ה"קבר" יחברו את שני תדרי השעון של הליבות (לדוג', 2.4GHz + 2.4GHz) ויגידו שהם מוכרים מעבד בתדר 4.4GHz.

זה מה שבדיוק עשתה עם הדרוג שלה  ;)

ודרך 2.4+2.4 זה 4.8 :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתם כבר את המחירים של האת'לון 64 כשהוא רק יצא?

בזמנו זה היה מעבד רק בשביל חולי נפש עשירים זה היה ברור לכולם שהמעבד הזה יתפוס חזק אבל זה עניין של זמן

אותו הדבר עם ה X2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אנשים שלא מבינים במחשבים לא קונים כאלה מעבדים.

זאת בדיוק הנקודה שלי, שAMD לא ימכרו את אות הכמות מעבדים כמו (מעבר לפער שיש כבר היום).

כמה באמת הA64 עלו בהתחלה? מישהו זוכר (אני שואל ברצינות)?

יש מצב שעד יוני המחירים ירדו (למרות שהX2 יצא רק אז יש מצב שAMD יורידו מחירים עד אז)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הנקודה שלי, שAMD לא ימכרו את אות הכמות מעבדים כמו (מעבר לפער שיש כבר היום).

כמה באמת הA64 עלו בהתחלה? מישהו זוכר (אני שואל ברצינות)?

יש מצב שעד יוני המחירים ירדו (למרות שהX2 יצא רק אז יש מצב שAMD יורידו מחירים עד אז)?

של הדגמים האלה ספציפית לא, לא ברמה שתגרום להם להפוך לכדאיים, אבל יש סיכוי שיצאו מעבדיX2 במהירויות של 1.6-2.0ghz וימכרו במחירים סבירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא את המעבדים האלו, הביצועים והדרוג שלהם לא מציבים אותם בתור מעבדי mainstream והמחיר בהתאם, עד סוף השנה(האזרחית) כנראה שאפשר יהיה למצוא מעבדי X2 במחירים שפויים, אבל אלה כבר יהיו מעבדי mainstream אמיתיים בדרוג 3600 או אפילו 3400 X2 עד 4000 נגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...