איך מרכיבים מחשב? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מרכיבים מחשב?

888

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש רק דרך אחת להרכיב מחשב. לתת למישהו שיודע לעשות את זה. כל מי שחושב שאפשר ללמוד להרכיב מחשב מסרטון טפשי, או ממש לא מבין במחשבים, או כבר יודע להרכיב מחשב ולכן זה נראה לו מובן מאליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך ידע בסיסי וראית איך מחשב צריך להיות מורכב זה לא צריך להיות מסובך

זה דיי פשוט..

ריאתי איך המחשב ניראה בתוך המארז אף פעם לא הרכבתי...

אבל אני רוצה להרכיב נשמע ממש כיף להרכיב מחשב

וזה חוסך 200 שח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, בפעם הראשונה שאתה מרכיב, זה ממש מומלץ שיהיה איתך מישהו שיוכל לוודא שהכל בסדר. זה ממש לא תורה מסיני להרכיב מחשב, אבל יש כל מיני דקויות קטנות שיכולות אחר כך לגרום למחשב לא לעבוד, או אפילו לנזק, וזה ממש חבל לפי דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צפה בסרטון שהביאו פה שב כמה דקות עם עצמך תפנים אותו וזהו זה לא כזה סיפור גדול....

אם יש לך מחשב ישן בבית שאתה יכול לתת לאבא לפרק ולהרכיב בעצמך זה יהיה הכי טוב ..(אין חכם כבעל ניסיון) ואז זה יתן לך יותר ניסייון למחשבים הבאים שתרצה להרכיב.ככה גם אני עשיתי שרציתי להרכיב את המחשב הראשון של אמא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להרכיב מחשב

נשמע ס22ה אבל אני מפחד

ומה שנאי הולך להרכיב זה המחשב הבא שלי

ואני לא רוצה שהוא יהרס ואני לא מכיר מישהו שמומחה חוץ מטכנאי

אבל זה כבר עולה כסף!!

איך אתם הרכבתם לבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא הרכבתי אבל תמיד ראיתי מישהו מרכיב ואני שואל שאלות אבל לפי מה שאני רואה זה ממש לא בעיה יש לך את החובורת הדרכה

לפי דעתי אתה צריך להסתכל רק פעם פעמיים בחוברת הדרכה כדי לראות איפה לשים את הג'מפרים של הRESET והSHUTDOWN

ולבדוק שהכל מחובר והדוק טוב כל השאר שטויות אני וחבר שלי הרכבו ב10 דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה...

רכשתי את כל חלקי המחשב כעת אני יושב עם עצמי ומתלבט קשות האם להרכיב אותו בעצמי או לתת לטכנאי להרכיב. אני מאוד רוצה להתנסות בענין "הרכבת המחשב" אך חושש מנזקים לדוגמא קצר בלוח,שריפת מעבד וכו'ולבסוף יתקיים בי הניב "יצא שכרו בהפסדו".

אלו "אמצעי- זהירות" עליי לנקוט במהלך הרכבת הרכיבים?

מה לגביי "החשמל סטטי"?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...