2005 Rally McRae Colin מה אתם אומרים על המשחק? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2005 Rally McRae Colin מה אתם אומרים על המשחק?

888

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי דעתי שלי זה סימולטור הראלי הטוב שיצא אי פעם לפיסי אני אישית עוד לא שיחקתי בזה הרבה

כי צריך לשבת על משחק כזה כמה שעות טובות כדיי באמת להנות ממנו

מבחינת גרפיקה קודמאסטר דואגים לשפר בכל פעם ולא תיהיה הפתעה אם ה2006 ייצא בקרוב

למכורי הראלי בשילוב של הגה מתקדם זו ממש הרפתקאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי שלי זה סימולטור הראלי הטוב שיצא אי פעם לפיסי אני אישית עוד לא שיחקתי בזה הרבה

כי צריך לשבת על משחק כזה כמה שעות טובות כדיי באמת להנות ממנו

מבחינת גרפיקה קודמאסטר דואגים לשפר בכל פעם ולא תיהיה הפתעה אם ה2006 ייצא בקרוב

למכורי הראלי בשילוב של הגה מתקדם זו ממש הרפתקאה

בתכלס בתור 1 שאוהב את המישחקים של NFSU 1,2

יואהב את המשחק? לדעתך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה הכל מתחיל ונגמר בטכניקה של המשחק

בוא תקשיב ,בNFS אין לך הרבה השפעה על הרכב אתה עדיין יכול להכנס בקירות ובאופן די

מוזר אתה ממשיך לנסוע (בגלל זה סיימתי אותו ביומיים) .

אבל כל הקטע בקולין שהוא יוצר ומיועד לאלו שכן מבינים שבכדי לפנות ימינה או שמאלה צריך יותר מלהזיז את

הקונטרולר אלא זה דורש ריכוז וטכניקה ברמה דיי גבוהה

עכשיו הכל תלוי ברמת ההנאה שאתה סופג מנהיגה וירטואלית - שוב פעם

קולין בא להמחיש לגיימר את חווית הנהיגה כפי שהיא במציאות ( עד שכזה דבר יכול להיות נכון ).

אם אתה אוהב לנהוג ויש לך רישיון סביר להניח שתאהב מאוד את המשחק

אבל ! אם אתה אחד ששורף משחקים וכל הדאגות שלך זה להיות ראשון בקו הסיום אז נראה לי שתסיר את המשחק

באותה מהירות שהתקנת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה הכל מתחיל ונגמר בטכניקה של המשחק

בוא תקשיב ,בNFS אין לך הרבה השפעה על הרכב אתה עדיין יכול להכנס בקירות ובאופן די

מוזר אתה ממשיך לנסוע (בגלל זה סיימתי אותו ביומיים) .

אבל כל הקטע בקולין שהוא יוצר ומיועד לאלו שכן מבינים שבכדי לפנות ימינה או שמאלה צריך יותר מלהזיז את

הקונטרולר אלא זה דורש ריכוז וטכניקה ברמה דיי גבוהה

עכשיו הכל תלוי ברמת ההנאה שאתה סופג מנהיגה וירטואלית - שוב פעם

קולין בא להמחיש לגיימר את חווית הנהיגה כפי שהיא במציאות ( עד שכזה דבר יכול להיות נכון ).

אם אתה אוהב לנהוג ויש לך רישיון סביר להניח שתאהב מאוד את המשחק

אבל ! אם אתה אחד ששורף משחקים וכל הדאגות שלך זה להיות ראשון בקו הסיום אז נראה לי שתסיר את המשחק

באותה מהירות שהתקנת ...

יש דמו?

נשמע אחלה משחק

שאני שומע את המילה סימולטור

עולה לי בראש את הFLIGHT SIMLATOR 2004

שממש לא אהבתי

בקיצור צריך לנהוג בזהירות?

המשחק קשה?

והאם הנהיגה שיתיארת כיפית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי זהו משחק הראלי הכי טוב שיצא עד כה לכל קונסולה כלשהי.

יש לי את כולם - מקוריים - מהראשון ב- 1998

אח"כ את קולין 2.0

אח"כ קולין 2003 שהיה נורא ואיום, הנהיגה הרגישה כאילו תקעו לרכב ציר במרכזו דרך הגג, והאוטו מסתובב סביבו,

התחושה הייתה גרועה ולא ריאליסטית ממש כמו במייקרוסופט ראלי צ'אלנג' שנראה בזמנו כמו מליון דולר, אבל התנהג כמו 1 סנט.

אחריו בא 4.0 - שהיה מצויין והכל תוקן בו, אבל הוא לא היה מוצר שלם. היו חסרים בו הרבה דברים, בעיקר בממשק וקצת בגרפיקה (לה מצפים בשנת 2004)

ועכשיו (בהפרש זמן קטן מאוד) יש את 2005 ב- -ROM:

הגרפיקה הכי טובה בסידרה,

השליטה הכי טובה בסידרה (למרות שאני עדיין אוהב מאוד את השליטה של הראשון...)

מסלולים מגוונים ומאוד מיוחדים בחלקם.

טונות של מכוניות חדשות, ישנות, נדירות ומפלצתיות.

ממשק משתמש מעולה!

Damage Modeling - מעולה

הילוכים חוזרים מעולים!

מבחינתי, הוא ה- TOCA - Pro Race Driver של השטח (למרות שאין בו עלילה וקטעי מעבר...).

השליטה, הפיזיקה של המכונית, ההבדלים בין מכונית ומכונית (הנעה אחורית, קידמית, כפולה, משקלים שונים וכו')  ובין משטח למשטח (קרח, בוץ, עפר, אספלט, אספלט רטוב וכו'...) וגם הבדלים בכיוונון (רמת קושי של מתלים, בחירת צמיגים וכו') פשוט מעולים.

חרשתי וטחנתי משחקי ראלי אחרים בחיפוש אחר גביע קדוש אחר. קולין מקראלי - הוא הוא הגביע הקדוש.

בקשר לשאלת ההשוואה שלך:

אני חולה משחקי NFS, וגם אותם יש לי מקוריים החל מהראשון, כשעוד קראו לזה The (חוץ ממוטור סיטי און ליין, שלא נמכר כאן מעולם).

אני מ-א-ו-ד אוהב את הסידרה, למרות שבהשוואה, הם יותר ארקייד מקולין מקראלי, אבל עדיין מספקים את הסחורה.

תקרא שוב את מה שהאחרים כתבו (כביקורת טובה) אני לא רוצה להפוך את זה לתגובת ציטוט (גם ככה זה נהייה מאמר... ::)) אבל אני מסכים עם הרבה מאוד ממה שכתבו לפני.

בקיצור - תקנה. לא תצטער. זו הגירסה הכי בשלה עד היום.

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי זהו משחק הראלי הכי טוב שיצא עד כה לכל קונסולה כלשהי.

יש לי את כולם - מקוריים - מהראשון ב- 1998

אח"כ את קולין 2.0

אח"כ קולין 2003 שהיה נורא ואיום, הנהיגה הרגישה כאילו תקעו לרכב ציר במרכזו דרך הגג, והאוטו מסתובב סביבו,

התחושה הייתה גרועה ולא ריאליסטית ממש כמו במייקרוסופט ראלי צ'אלנג' שנראה בזמנו כמו מליון דולר, אבל התנהג כמו 1 סנט.

אחריו בא 4.0 - שהיה מצויין והכל תוקן בו, אבל הוא לא היה מוצר שלם. היו חסרים בו הרבה דברים, בעיקר בממשק וקצת בגרפיקה (לה מצפים בשנת 2004)

ועכשיו (בהפרש זמן קטן מאוד) יש את 2005 ב- -ROM:

הגרפיקה הכי טובה בסידרה,

השליטה הכי טובה בסידרה (למרות שאני עדיין אוהב מאוד את השליטה של הראשון...)

מסלולים מגוונים ומאוד מיוחדים בחלקם.

טונות של מכוניות חדשות, ישנות, נדירות ומפלצתיות.

ממשק משתמש מעולה!

Damage Modeling - מעולה

הילוכים חוזרים מעולים!

מבחינתי, הוא ה- TOCA - Pro Race Driver של השטח (למרות שאין בו עלילה וקטעי מעבר...).

השליטה, הפיזיקה של המכונית, ההבדלים בין מכונית ומכונית (הנעה אחורית, קידמית, כפולה, משקלים שונים וכו')  ובין משטח למשטח (קרח, בוץ, עפר, אספלט, אספלט רטוב וכו'...) וגם הבדלים בכיוונון (רמת קושי של מתלים, בחירת צמיגים וכו') פשוט מעולים.

חרשתי וטחנתי משחקי ראלי אחרים בחיפוש אחר גביע קדוש אחר. קולין מקראלי - הוא הוא הגביע הקדוש.

בקשר לשאלת ההשוואה שלך:

אני חולה משחקי NFS, וגם אותם יש לי מקוריים החל מהראשון, כשעוד קראו לזה The (חוץ ממוטור סיטי און ליין, שלא נמכר כאן מעולם).

אני מ-א-ו-ד אוהב את הסידרה, למרות שבהשוואה, הם יותר ארקייד מקולין מקראלי, אבל עדיין מספקים את הסחורה.

תקרא שוב את מה שהאחרים כתבו (כביקורת טובה) אני לא רוצה להפוך את זה לתגובת ציטוט (גם ככה זה נהייה מאמר... ::)) אבל אני מסכים עם הרבה מאוד ממה שכתבו לפני.

בקיצור - תיקנה. לא תצטער. זו הגירסה הכי בשלה עד היום.

HF

אם אתה חושב שזה המשחק הכי טוב אז כנראה לא ראיתה את gt4

ל-gt4 ציון בגפיקה (מ-1 עד 10)הייתי נותן 100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אחרי ככככלללל מה שכתבתי זה מה שיש לך להגיב, אז בכלל לא הבנת את מה שכתבתי...

גרפיקה זה לא הכל.

את GT4 שיחקתי וטחנתי, כמו את כל שאר המשחקים בסידרה.

GT4 נולד לקונסולה וככה הוא גם נראה.

עם המחשב שלי עם מסך 19 אינץ' ב- 1280X1024 עם פילטרים AA4 ו- AF8 קולין מקריי נראה כמו מיליון דולר ו GT4 אפילו לא מתקרב לאיכויות שלו.

אבל שוב - גרפיקה זה לא הכל  (ואתה מדבר מתכתב עם מישהו שחולה על Eye Candy ולכן גם המפרט המושקע שלי במחשב).

השליטה בשטח (ואני מדבר רק על השטח) ב GT4 ממש לא מלוטשת, לא מהנה, לא "מציאותית" ולא מתקרבת לקולין.

לעומת זאת, במקראלי אתה לא משנה על איזה משטח אתה מתחרה, אתה מרגיש כל באמפ וכל גרגיר בין אם זה משטחי כורכר גסים או אספלט חלק עם אבק עליו.

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה בדיוק אתה מדבר? איזה סאונד?

תנסה פעם להשתמש ב- Sound Blaster Audigy 2 ZS כשהוא מחובר למערכת 5.1 , תפעיל את ה- EAX3.0 "ותיכנס" לתוך הרכב (ולא במבט מעל או מאחורי הרכב)

ותבחר במסלול כורכר (Gravel) כלשהו תתחיל לפרפר בפול גז מהמקום, תשמע את האבנים הקטנות עפות לך מאחורי הראש ונחבטות בחלקן בפלסטיקב של הרכב, תרביץ איזה Power Slide שמאלה, ותצליח לשמוע את האבנים הקטנות עפות ימינה ופוגעות בעץ\גדר אבנים מימינך ואז תגיד לי אם הסאונד גרוע או לא...

(לי אישית יש Soundstorm II שמחובר ל- 5.1 אחרי שהאודיג'י שלי שבק חיים...וזה עדיין מרגיש פצצה)

עריכה:  קבלו תיקון מדובר כמובן ב- EAX 4.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...