השוואה ראש בראש בין ZEN TUCH ל- M3L - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה ראש בראש בין ZEN TUCH ל- M3L

tal hw king

Recommended Posts

טוב, הסתכלתי בפורום בעבר, וכול פעם זה הגיע לויכוח היסטרי בין Irver ל- IPOD עכשיו אני קונה את הנגן מהארץ משמע:

לא להזכיר אותם!!

עכשיו בכול פעם שהזכירו את הזאנטאץ' לרוב הגיבו 1-2 אנשים לא יותר מזה בצורה רלונתי, ולא סיפק את המידע שחיפתי ולכן:

זאן טאץ':

מה נסגר עם העברית?

שמעתי שאמרו שיצא עידכון קשוחה שלא יצתרכו דריברים (או תוכנה, או מה שזה לא יהיה) כדיי להעביר לו קבצים וכו', האם העידכון יצא? האם הוא יצא? מתי הוא יצא?

מה נסגר עם השלט בארץ? מקבלים לא מקבלים? כי לא מצאתי מקום שאפשר לקנות אותו

M3L

מה המחיר הסופי שלו בארץ? מצאתי משהו ב-TOP100 אבל יש כאלו שפקפקו בזה, אז מה המחיר שלו?

התמיכה בעברית, לפי הביקורת היא תבא......מתי???

ובגדול, זה מול זה, מה שווה?

מה יתן את התמורה המלאה לכסף?

ועוד דברים שלא הזכרתי...

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה שכנעתה אותי!........ :bash:  :-X (למי שלא הבין אני לא רציני)

תן בשר!! מה למה איך היגעתה למסכנה הזאת משהו  ::)

וגם יש לי שם 3 חסרונות שעלו על דעתי בזמן הכתיבה ולא קבלתי אף התיחסות לגביהם (אם משהו מכין עוד חסרונות/דברים שהציקו לו אשמח לשמוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משמיעה הקריאטיב יותר טובים הם נראים יותר טוב יש להם הרבה סטייל לדעתי( גם זה דבר חשוב) אני ראיתי את זה עם שלט אבל זה לא מהארץ

ישנם דיבורים על יצאה של תמיכה רשמית בעברית

מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל הקריאטיב שמנמן כזה (מניסיון) לא רק במשקל אלא גם ברוחב- והתנסיתי באייפוד והוא היה סבבה, לעומתו הקריאטיב עבה (אני לא מדבר על הבדל בסנטימטרים, אני מדבר על הרגשה ביד). לעומתו, הM3L אמור להיות באותם מימדים כמו האייפוד, ולכן לא אמורה להיות בעיה. כפי שציינתי, הוא גם כבד טיפה ביד, אבל נסבל לא משהו רציני. מישהו מהפורום (אני זוכר מי אבל לא בטוח אם זה הוא או מישהו אחר) אמר פה נדמה לי שהקריאטיב יכול להיות אך ורק שפה אחת- כלומר או אנגלית או עברית, והוא קנה 2 ואחד הפך לעברית. לגבי העברית בM3L- אין לי מושג. שלט אתה מקבל בM3L בתוך החבילה. בM3L אתה לא צריך תוכנה בכלל, ככה שאם אתה קונה אותו אתה נקי מסיכונים לעומת "דיבורים" שיש על הקריאטיב ש"אולי" יעדכנו אותו לעברית, לעצמאי מדרייברים, וכו' פה ושם.

מבחינת מחיר- 1890 הM3L מהיבואן הרשמי, נראה לי עדיף אלא אם TOP100 עובדים דרכם, שכן מהיבואן אתה מקבל אוזניות MX500- שווה את ה40 שקל הפרש לדעתי.

הקריאטיב 1614 שקל בסטארקום http://www.starcom.co.il אני קניתי מהם של קריאטיב והם היו סבבה, אבל אין לי מושג לגבי האחריות- לא היה לי בעיות עם הרמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מדבר על ה ZEN TOUCH הישן... ובכן, בימים אלו יוצא לשוק ה ZEN TOUCH החדש, שמבוסס על ה ZEN TOUCH MICRO רק עם דיסק של 20GB.. ככה שנראה לי מעשית, מפסיקים לעבוד על עדכונים על הדור הישן של ה ZEN TOUCH (יתכן שאני טועה, אבל בהתחשב בכמות השינויים, לא נראה לי).

כיום למיטב ידיעתי, ל CREATIVE אין תמיכה בעברית, אין אפשרות לעבוד בתור דיסק נייד בלי DRIVERS, הוא עדיין לא קליל כמו ה IPOD...

מכיוון שיוצא ZEN TOUCH חדש, אני ממליץ שתחכה לו, כי כל העדכונים שאולי יהיו (אני בספק לגבי העברית), יהיו לדגמים החדשים כנראה..

הנה ה ZEN TOUCH החדש:

http://creativex.creative.com/products/viewItem.asp?idcategory=213&idsubcategory=214&idproduct=11553&nav=5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זן מיקרון רק גדול יותר אבל....

הוא לא בא בחשבון:

"Up to 11 hrs battery life"

והמחיר: 509$

האיפוד נראה יותר אטרקטיבי...... :screwy:

לא, לפי כול הנתונים הבסיסים, אני חושב שאני לא יחכה לדור החדש אפילו המסך לא ציבעוני   :bash:

נגן אחד ירד מהפרק....בשל נתונים מאכזבים מדיי...

הויכוח נשאר עדיין בין הזן הישן והטוב ל-M3L

ד"א בלי שום קשר שמתי לב שיש מגמה לקחת מוצרים טובים ופשות לגמור עליהם למשל איריבר,עכשיו קריאטיב, מה הקטע להרוס לאנשים את הכייף אני לא מבין  :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ דבר ראשון- זה דולרים סינגפוריים (או משהו אחר שS מסמל), כל האתר שמה ככה. ככה שדולרים סינגפוריים שווים הרבה פחות, ובגלל זה המחירים ה"מופרזים".

פרט לזה, לפי דעתי אכן הM3L עדיף לא רק בגלל זמן הנגינה, אלא בגלל הנוחות- כפי שאמרתי הזן טאצ' (שעכשיו הבנתי שזה ישן, נצטרך לחכות עד שנוכל לבדוק את החדש) שמנמן וכבד טיפה, את הM3L לא הרגשתי ביד אז אני לא יכול להגיד עד כמה הוא כבד- אך הבנתי שהוא במימדים של האייפוד. לזה תוסיף את השלט, שגם הוא מוסיף לנוחות הנגן.

לגבי הזן החדש, אין לי מה להגיד. אך באמת 11 שעות זה בכלל לא אטרקטיבי, ולא יתאים לחלק מהאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו שקניתי את הנגן שלי הייתה לי בדיוק אותה ההתלבטות כמוך

בהתחלה הייתי בטוח שאני יקנה את הזן טאצ' ובסוף כשגיליתי את הM3L זה טרף לי את כל הקלפים כי הבטריה הייתה מאוד חשובה לי

אתה צריך לקחת בחשבון מספר דברים:

1.לזן אין שלט

2.לM3L יש עוד 16 שעות בטריה

3.לM3L יש רדיו

4.לM3L יש הקלטה ממקרופון וממקור חיצוני

5.לM3L יש שנה וחצי אחריות

6.לM3L יש של סנהייזר

ומצד שני

1.הM3L יקר יותר (אני לא בדיוק זוכר כמה זן עולה)

2.לM3L אין מסך על הנגן עצמו

בשורה סופית

אם לא מפריעה לך העובדה שאין מסך על הנגן עצמו אין לי ספק שה M3L הוא בחירה טובה יותר (אני חושב שבהשקעה של 1600 שקל תוספת של 200 שקל היא זניחה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...