השוואה ראש בראש בין ZEN TUCH ל- M3L - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה ראש בראש בין ZEN TUCH ל- M3L

tal hw king

Recommended Posts

300 דולר זה פחות או יותר מחיר השוק של האייפוד.. ועדיין הזן 20 ג'יגה לעומת הM3L מציג הרבה פחות אפשרויות..

כבר אמרתי, זה לא שטעו עם ה500 דולר זה פשוט 500 דולר סינגפוריים ששוים פחות מדולרים אמריקאים USD.

בכל זאת הM3L לוקח מבחינת אפשרויות, זמן בטריה, משקל ומידות (כנראה שלא רלוונטי לזן החדש)

הטאצ' לעומתו אמור להיות בעל איכות גבוהה יותר, ומסך על היחידה הראשית- עניין של נוחות, סובייקטיבי לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע יש נגנים היום שיוצאים והם באיחור טכנולוגי ובמחיר לא אטרקטיבי למכשיר שכבר לא משיג את הטכנולוגיה וזה חבל סתם בזבוז של כסף לצרכן ולייצרן.

הזן החדש באמת לא יהיה שווה את ההשקע אבל לצערנו לקריאטיב יש עבר של הוצאת מכשירים לא כדאיים לצרכן ושוב הם מכניסים לעצמם את האגרוף בבטן.

שלכם

ליאור ברק

צוות pvmp3.biz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה ל3dvg

אתר האינטרנט אותו הזכרת בשאלתך הינו אתר מורשה מטעמנו למכירת מוצרי iAUDIO

לא מדובר ביבוא מקביל או אפור

לידיעתך

:hi:

לבנה אחת ירדה.......תודה  :xyxthumbs:

עכשיו בקשר ל-M5 ראיתי אותו פעם (בעסה עכשיו אני לא מוצא) הוא נגן דיי מכוער  :hat: אבל זה ענין של טעם אישי

מה גם שגם לנגן הזה יש חיי בטריה עלובים למדיי, אני לא זוכר כמה (משום מה עכשיו אני לא מוצא את זה באתר...) אבל זה דבר שדיי חשוב לי

גם הסתכלתי מה מקבלים יחד עם האריזה ולצערי שלט לא היה שם עכשיו גם הבנתי שהוא יכול לנגן באופן טיבעי, משמע המחיר יעלה באופן טיבעי

אם אני ימצא את הלינק אני  ידאג לעכדכן (או שאתם תתקנו אותי)

חוץ מזה יש לו תאריך שיחרור?

לא ידוע כמעט כלום על הנגן הזה מה שאני מחפש זה נגן ולא לראות בו (זה נחמד ביומים הראשונים....אבל נו באמת על מסך כזה?!?!)

ועוד דבר מה זה ה: "USB on-the-go" אומר? זה האופציה כמו ב iriver? שאתה יכול לארח מוצרי אחרים על הנגן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...