אני צריך המלצה למזגן - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך המלצה למזגן

borg

Recommended Posts

אני לא בטוח שהת'רד הזה מתאים לפורום וקירור או לפורום כללי.

הקירור של המערכת שלי מתבסס על אוויר באמצעות שני מאווררי 36 ס"מ בימים חמים, מים פאסיבי באמצעות מעבר פאזות בימים מאוד חמים, וקירור מים אקטיבי באמצעות סילונים של מים קרים בימים חמים במיוחד. אולם בימים של שרב כאשר הטמפרטורה עולה מעל 30 מעלות צלזיוס, וכאשר הלחות עולה מעל 90%, אמצעי הקירור הנ"ל לא מספיקים, והתפוקה של המערכת יורדת בעשרות אחוזים ולעתים אף מחייבת מעבר ל-Sleep Mode, כך שאני מעוניין לעבור לשימוש בקירור גז.

בקיצור, אני מעוניין בהמלצות למזגן טוב (בשבילי, לא בשביל המחשב שלי). :P

אני מעוניין במזגן 1.25 כ"ס של חברה אמינה ומוכרת, שמקרר היטב ביעילות ובחסכוניות, בתקציב שווה לכל נפש, והכי חשוב שיהיה מאוד מאוד שקט. 8)

יש חיה כזו? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח בדיוק באתי להגיב לזה

הוא התכוון למזגן לחדר לא למחשב :\

בכל מקרה לא מומלץ לקנות דבר כזה דרך האינטרנט פשוט תלך לחברות הגדולות ותבדוק מחירים

כמו Elektra וכאלה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די מצחיק לפתוח כזה ת'רד באוברקלוקינג וקירור

זה בערך כמו לפתוח ת'רד: "אני כל הזמן שוכח דברים, הזיכרון שלי לא כמו פעם"

בפורום "מעבדים, לוחות אם וזכרונות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח בהבנת הנקרא אתה לא טוב אה...

הבנתי שבסופו של דבר הוא רוצה מזגן לעצמו

אבל...

אני לא בטוח שהת'רד הזה מתאים לפורום וקירור או לפורום כללי.

הקירור של המערכת שלי מתבסס על אוויר באמצעות שני מאווררי 36 ס"מ בימים חמים, מים פאסיבי באמצעות מעבר פאזות בימים מאוד חמים, וקירור מים אקטיבי באמצעות סילונים של מים קרים בימים חמים במיוחד. אולם בימים של שרב כאשר הטמפרטורה עולה מעל 30 מעלות צלזיוס, וכאשר הלחות עולה מעל 90%, אמצעי הקירור הנ"ל לא מספיקים, והתפוקה של המערכת יורדת בעשרות אחוזים ולעתים אף מחייבת מעבר ל-Sleep Mode, כך שאני מעוניין לעבור לשימוש בקירור גז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די מצחיק לפתוח כזה ת'רד באוברקלוקינג וקירור

זה בערך כמו לפתוח ת'רד: "אני כל הזמן שוכח דברים, הזיכרון שלי לא כמו פעם"

בפורום "מעבדים, לוחות אם וזכרונות"

:lol: :lol: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, במחשבה שנייה נראה לי שהת'רד באמת מתאים יותר לפורום כללי. אפשר להעביר?

המזגן אמנם מיועד בשבילי, אבל גם המחשב שלי אמור להינות ממנו, מכיוון שהוא אמור לשפר את הקירור אוויר של המחשב.

בחורף הדיסקים הקשיחים שלי מגיעים לטמפרטורות של 26-32 מעלות צלזיוס. אבל, בקיץ ממש חם להם והם מגיעים לפעמים לטמפרטורה של 40 מעלות צלזיוס, וזה עוד כשיש להם מאוורר 80mm שעומד מולם ועושה כל הזמן PHOO.

בעניין המזגן, שמעתי שמזגנים מאוד רועשים. מישהו מכיר אולי מזגנים מנסיון אישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין המזגן, שמעתי שמזגנים ניידים מאוד רועשים. מישהו מכיר אולי מזגנים ניידים מנסיון אישי?

כמי שהתנסה עם מזגן אני אומר לך בפה מלא תתרחק מהם מכמה סיבות:

1. הם רועשים מאוד.

2. הם נוטים להתקלקל הרבה יותר ממזגנים רגילים.

3. הצנרת נוטה להקרע, ועם כל קרע מיקרוסקופי הגז בורח.

4. כשהם מתקלקלים (ראה 2,3) אין כמעט בכלל טכנאי מזגנים שמוכנים לגעת במזגן כזה (תתקשר לכמה טכנאי מזגנים פרטיים [אני לא מדבר על החברה עצמה, שאז תיקון יעלה לך פי 3] ותשאל אותם אם הם מוכנים לבוא ולתקן מזגן נייד).

5. אם כבר מצאת מישהו אז החלקים (והעבודה) עולים הרבה יותר מאותם החלקים במזגן רגיל.

ולסיום הם גם עולים פי 2 ממזגן רגיל באותו הגודל.

בקיצור, מזגן זה פיתרון למי שאין ברירה אלא להשתמש בו, תמיד תעדיף מזגן רגיל על-פני , תאמין לי, אתה תחסוך לעצמך הרבה כאב ראש.

נ.ב

ולעתים אף מחייבת מעבר ל-Sleep Mode

אני לא רואה בעייה ב-Sleep Mode הבעייה היא שלפעמים מרוב החום הממשק לא נותן לעשות את זה ואז המערכת נשארת תקועה על WAKE-UP MODE.

וכמובן אני לא צריך להסביר לך שאחרי כמה ימים רצופים ב-WAKE-UP MODE מתחילים כל מיני בעיות וארטיפקטים על התצוגה הראשית של המערכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב כמו SHUY שלא כדאי להשקיע במזגן .

בקיץ (שנה שעברה) קניתי מזגן 0.75 כ"ס של אלקטרה, מזגן בן זזז...מקפיא את החדר תוך20 דק' ולא שומעים אותו . (הוא גם חסכוני בחשמל)

הוא עלה לי 2000 ש"ח כולל התקנה. (רק חבל שהוא לא בחדר שלי :bash:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה בעייה ב-Sleep Mode הבעייה היא שלפעמים מרוב החום הממשק לא נותן לעשות את זה ואז המערכת נשארת תקועה על WAKE-UP MOD.

וכמובן אני לא צריך להסביר לך שאחרי כמה ימים רצופים ב-WAKE-UP MODE מתחילים כל מיני בעיות וארטיפקטים על התצוגה הראשית של המערכת...

אני לא ממש הבנתי למה התכוונת. בכל אופן, ב-Sleep Mode התכוונתי שטמפרטורות גבוהות גורמות לי להיות מנומנם (זאת הייתה בדיחה).  :P

טוב, אז אני מבין שהטכנולוגיה של המזגנים הניידים לא השתפרה בשנים האחרונות, והם לא מומלצים.

בסנסור אמרו לי שאני צריך מזגן 1.25 כ"ס והציעו לי מזגן של אלקטרה Hawaii 14 עם 12,000BTU בקירור ו-12,800BTU בחימום במחיר של 3,100 ש"ח כולל התקנה, או מזגן Elco Hi-Tech Titanium עם 11,400BTU בקירור ו-13,500BTU בחימום ב-4,000 ש"ח כולל התקנה.

לא ממש נראה לי שיש הבדל רציני בין שני המזגנים האלה שמצדיק תוספת של 900 ש"ח למזגן של Elco (דרך אגב, Elco שייך ל-Electra).

מישהו מכיר את המזגנים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...