מחשבים ראשונים מ DELL עם DUAL CORE של אינטל - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבים ראשונים מ DELL עם DUAL CORE של אינטל

integral

Recommended Posts

אתה גם מוזמן לפתח את ה "דיון" המעמיק בסגולותיו הטובות

של כפול הפרסקוטים.

איך אתה ישר הופך את זה ל-מי שלא איתי = מנשנש פרסקוטים

אין קשר בכלל. אם אתה חייב לדעת אז אני עוד מעט קונה מחשב חדש עם AMD64 בלי ספק בכלל אבל תפסיק להפוך כל דיון למלחמת חברות

נו, מתי ייפתח הדיון הרציני והמעמיק?

כשתלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש מתפלא עליך. אף אחד לא תקף אותו אישית. לא אמרו שהוא משוגע או לא נורמלי. מי שתקף אישית פה היה תפוחים שהאשים אותי ביחצנות לאינטל ברגע שאמרתי לו שבתור משתמש דסקטופ האופטרון לא ממש מעניין אותי.

אם כבר מדברים על "אישית"

אגב, מעניין למה לא מעניין אותך.

באופן שיטתי "INTEGRAL" מנסה לברוח מדיון עניני כדי להיתחמק מאמירת האמת הפשוטה,

מעבדים בעייתיים מאוד, מי שמייחצן אותו פוגע בצרכן החומרה.

ד. מי שרוצה לייחצן מוצרים כושלים שלא ייתלונן כאשר חושפים את

מעשה היחצנות שלו - לאינטל יש מספיק תקציב פרסום, היא יכולה בשקט

לקנות את כל עיתון מעריב ולפרסם שם או בכל מקום אחר, בפורום שפתוח לציבור

מותר להוציא את האוויר החם מבועות היחצנות של .

אז GIVE US A BREAK

וחוצמזה, לי יש בעיה עם הדעות של תפוחים. יש לי בעיה עם העובדה שהוא HATEBOY ויש לי בעיה עם חד הצדדיות הפנאטית שלו ועוות המציאות. אז??? מישהו הזמין אותו לדיון הזה? מישהו בכלל רצה לפתח דיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי דווקא ניראה שאתה הוא המייחצן

הדיון פה הוא בכלל לא על ואתה כל הזמן מכניס אותה לתמונה וכל הזמן מפציץ בדעות הלא ממש אובייקטיביות שלך

אנשים פה כבר בטוחים ש- משלמים לך

או שאתה לא מבין או שאתה עושה את עצמך, זה פורום חומרה אם לא שמת לב,

התגובה שלי עסקה בדיוק בנושא שפתח את האשכול, כל שאר ההודעות באשכול

הם חנטריש שנועד לפוצץ את הדיון הרציני.

אשכול השוואת צריכת החשמל בין גרסת ה E3 של לעומת הזיאון האחרון

של גרם לי להבין שמשתתפים מסוימים בפורום הם מקרה אבוד/חסרי

יכולת קיום דיון בוגר או אולי גרוע מכך, יחצנים ממש, הכוונה לאינטגרל/DOGMA

ואולי עוד אחד או שניים ששכחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או אשא הלא מבין או שאתה עושה את עצמך, זה פורום חומרה אם לא שמת לב,

התגובה שלי עסקה בדיוק בנושא שפתח את האשכול, כל שאר ההודעות באשכול

הם חנטריש שנועד לפוצץ את הדיון הרציני.

אשכול השוואת צריכת החשמל בין גרסת ה E3 של לעומת הזיאון האחרון

של אינטל גרם לי להבין שמשתתפים מסוימים בפורום הם מקרה אבוד/חסרי

יכולת קיום דיון בוגר או אולי גרוע מכך, יחצנים ממש, הכוונה לאינטגרל/DOGMA

ואולי עוד אחד שניים ששכחתי.

תפוחים האשכול המגוחך להחריד שפתחת פשוט לא קשור לשום דבר ולא רלוונטי לחלוטין. לא מדובר פה על מעבדים לשוק הביתי, גם אם היחס נשמר(שהוא לא) פרסקוט לשוק הבייתי עובד בסביבות ה100-110w בfull load בממוצע ואלה הסטפינגים היותר בעייתיים, גם אם הAthlon 64 יעבוד על 5w זה לא עקרוני, מעבד עם תצרוכת חשמל של100W זה לא דבר כלכך נורא, לP4 יש יתרונות מאוד ברורים על הAMD64 כאשר מדובר על ריבוי משימות, ההפרשים הם עצומים, בלהבדיל מיתרונות שיש למעבדי במתבטאים בהפרשים מזעריים, ולא תצרוכת חשמל נמוכה יותר לא אמורה להחשב בתור יתרון במיוחד, אם אתה פוסל מעבד שלמטרות מסויימות טוב במאות אחוזים מהמתחרה רק בשל זאת שתצרך להשקיע בספק טוב יותר או לקנות זלמן אז אתה אידיוט גמור.

היה לי P4 2.8c שדרגתי לAMD64 3200 וכן אני לא מתחרט, אבל עדיין בשביל למשל להקליט סרטונים ממשחקים אני משתמש בP4 2.0a למה? כי הAthlon64 לא מאפשר זאת בצורה סבירה, אני מעביר את הכרטיס מסך למחשב ישן עם פחות מעבד ענתיקה, אבל עדיין תחת אותם הגדרות גראפיות בWoW להקליט סרט עם Farps הרבה יותר נוח על P42.0 מאשר על הAthlon64 3200+, ההפרשים בFPS הם דיי עצומים במיוחד כאשר מדובר על 15fps מול 35.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים האשכול המגוחך להחריד שפתחת פשוט לא קשור לשום דבר ולא רלוונטי לחלוטין. לא מדובר פה על מעבדים לשוק הביתי, גם אם היחס נשמר(שהוא לא) פרסקוט לשוק הבייתי עובד בסביבות ה100-110w בfull load בממוצע ואלה הסטפינגים היותר בעייתיים, גם אם הAthlon 64 יעבוד על 5w זה לא עקרוני, מעבד עם תצרוכת חשמל של100W זה לא דבר כלכך נורא, לP4 יש יתרונות מאוד ברורים על הAMD64 כאשר מדובר על ריבוי משימות, ההפרשים הם עצומים, בלהבדיל מיתרונות שיש למעבדי במתבטאים בהפרשים מזעריים, ולא תצרוכת חשמל נמוכה יותר לא אמורה להחשב בתור יתרון במיוחד, אם אתה פוסל מעבד שלמטרות מסויימות טוב במאות אחוזים מהמתחרה רק בשל זאת שתצרך להשקיע בספק טוב יותר או לקנות זלמן אז אתה אידיוט גמור.

היה לי P4 2.8c שדרגתי לAMD64 3200 וכן אני לא מתחרט, אבל עדיין בשביל למשל להקליט סרטונים ממשחקים אני משתמש בP4 2.0a למה? כי הAthlon64 לא מאפשר זאת בצורה סבירה, אני מעביר את הכרטיס מסך למחשב ישן עם פחות מעבד ענתיקה, אבל עדיין תחת אותם הגדרות גראפיות בWoW להקליט סרט עם Farps הרבה יותר נוח על P42.0 מאשר על הAthlon64 3200+, ההפרשים בFPS הם דיי עצומים במיוחד כאשר מדובר על 15fps מול 35.

אין ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא זה נשמע לי כמו באג בFRAPS

הנורת'ווד A וB ידועים התור מולטיטסקרים זוועתיים , הA64 גם לא משהוא בל הפייפליין היותר קצר והTLB היותר יעיל אמורים למיטב זכרוני לעשות את זה יותר טוב.

הC מולטיטסקר מצויין , באמת שאין לו תחרות כיום במולטיטסקינג מצד AMD , אבל מצד שני יש לי חבר שעובד עם תוכנות הקלטה לסרטים הרבה יותר רציניים ממך על Athlon XP 2500 אבל לא מקליט אם פראפס למייטב זכרוני וזה יוצא בסדר גמור.

אתה מוזמן להוריד את הסרט המדהים שהוא עשה על המחשב שלו לקלאן ESR שהיה מקום ראשון בארץ בET.

http://www.3dv.co.il/content.php?do=View&id=842

ד"א הוא לא מרוצה מהמעבד שלו שתדע , הוא כל הזמן מנסה לגנוב לי את הA64 שלי , אבל זה כי הוא רוצה זמן רינדור קצר יותר , לא ראיתי אותו אף פעם מתלונן על בעיות FPS בזמן ההקלטה , וד"א שדתע שET זה משחק שמושפע מאוד מכוח עיבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי P4 2.8c שדרגתי לAMD64 3200 וכן אני לא מתחרט, אבל עדיין בשביל למשל להקליט סרטונים ממשחקים אני משתמש בP4 2.0a למה? כי הAthlon64 לא מאפשר זאת בצורה סבירה, אני מעביר את הכרטיס מסך למחשב ישן עם פחות זכרון מעבד ענתיקה, אבל עדיין תחת אותם הגדרות גראפיות בWoW להקליט סרט עם Farps הרבה יותר נוח על P42.0 מאשר על הAthlon64 3200+, ההפרשים בFPS הם דיי עצומים במיוחד כאשר מדובר על 15fps מול 35.

אתה מגזים ומזבל תשכל,זה לא מאות אחוזים.....קצת פרופורציות.

הAMD לא עושה בעיות....זה לא שתראה פחות טוב,אולי יקדד יותר לאט,אבל להשוות A64 לP4 2.0 זה באמת מראה שזה חוסר רמה,אין סיכוי לכאלו הפרשים,אכן האינטלים עובדים יותר טוב תחת ריבוי משימות וקידוד הוידאו.

זאת לא סיבה להגיד שמה ש"תפוחים" אומר הוא שטויות,הוא מציג פשוט רק חסרונות של אינטל ויתרונות של ,אבל אתה לא יכול לפסול שום מילה ממה שהוא אומר,כי הוא מבסס הכל על אמת ויש לו הוכחה לכל טענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב הבדיקות שעשו לריבוי משימות הAMD לא הוכנס לגראף תבין תרמז, כאשר הגראף היה בין דקה 1 ל6 ולAMD לקח יותר מ25 דק' לסיים את זה מדובר פה על פער של יותר מ400%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא זה נשמע לי כמו באג בFRAPS

הנורת'ווד A וB ידועים התור מולטיטסקרים זוועתיים , הA64 גם לא משהוא בל הפייפליין היותר קצר והTLB היותר יעיל אמורים למיטב זכרוני לעשות את זה יותר טוב.

הC מולטיטסקר מצויין , באמת שאין לו תחרות כיום במולטיטסקינג מצד AMD , אבל מצד שני יש לי חבר שעובד  עם תוכנות הקלטה לסרטים הרבה יותר רציניים ממך על Athlon XP  2500  אבל לא מקליט אם פראפס למייטב זכרוני וזה יוצא בסדר גמור.

אתה מוזמן להוריד את הסרט המדהים שהוא עשה על המחשב שלו לקלאן ESR שהיה מקום ראשון בארץ בET.

http://www.3dv.co.il/content.php?do=View&id=842

ד"א הוא לא מרוצה מהמעבד שלו שתדע , הוא כל הזמן מנסה לגנוב לי את הA64 שלי , אבל זה כי הוא רוצה זמן רינדור קצר יותר , לא ראיתי אותו אף פעם מתלונן על בעיות FPS בזמן ההקלטה , וד"א שדתע שET זה משחק שמושפע מאוד מכוח עיבוד.

אל תשווה בין WoW לET כן יש תוכנות שעובדות טוב יותר מFraps כמו Gamecam ששם אין הבדל משמעותי בין שני המעבדים, אבל איכות הלכידה שלהם נחותה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לקרוא, לא לראות:

As we discovered in our first article, the platform just can't make it under this test - the load (particularly the Flash load) makes the Athlon 64 import process take well over [glow=red,2,300]four[/glow] times as long as the import process on either of the systems

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב הבדיקות שעשו לריבוי משימות הAMD לא הוכנס לגראף תבין תרמז, כאשר הגראף היה בין דקה 1 ל6 ולAMD לקח יותר מ25 דק' לסיים את זה מדובר פה על פער של יותר מ400%.

זה היה רק בבדיקה אחת ולא רוב הבחינות במאמר של אננדטק , אני פשוט מת על הצורה שאתה מעוות עובדות ,  ואם תקרא את הטקסט יותר טוב תשים לב שהם אמרו שזה ככל הנראה בעיה ספציפית של המעבדAMD  עם FLASH.

כמו כן אני לא ממש חושב ש12 חלונות Firefox+ אימפורטינג של קובץ 130 מגה באאוטלוק + ניגון שיר מitunes + וגם Newsleecher ממש מהווים דוגמא לסיטואצית מולטיטסקינג מציאותית , דוגמה הרבה יותר הגיונית יהיה חלון מופעל ברקע ופייר וול ואנטי וירוס מופעלים ברקע ניגון שירים בWinamp ומשחק במשחק מחשב.

אל תשווה בין WoW לET כן יש תוכנות שעובדות טוב יותר מFraps כמו Gamecam ששם אין הבדל משמעותי בין שני המעבדים, אבל איכות הלכידה שלהם נחותה בהרבה.

נו אז אתה אומר שהמעבד שלך לא טוב בעקבות תוכנה אחת ספציפית שקומפלה בצורה לא יעילה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...