מחשבים ראשונים מ DELL עם DUAL CORE של אינטל - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבים ראשונים מ DELL עם DUAL CORE של אינטל

integral

Recommended Posts

מצב הזוי למי? לך כן, למישהו אחר לא, בדיקת MT לא מכוונת לקהל שאתה משוייך אליו, היא מכוונת לאנשים שעובדים על המחשב שלהם ולא הכוונה לאופיס וסוליטר.

אם עבודה על תוכנה X תקח שעתיים במקום שעה למישהו שמרוויח על זה כסף זה ישנה הרבה.

זה נכון לחלק קטן מהאנשים , אבל בשביל רוב האנשים שקונים מחשב , זה עדיין " הזוי "

זה ויכוח על מה יותר טוב באופן אבסלוטי , ולא על מה יהיה יותר טוב למשתמש ממוצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר לסכם ככה מעבדי AMD64 טובים למשחקים ומעבדי פנטיום 4 C או 775 טובים יותר לעריכת או קידוד וזהו :)

וואי כל השיגעון הזה שקראתי עכשיו בין תפוחים,אינטגרל,דוגמה שיגע אותי הולך לשתות מים או משהו  :kopfpatsch:

דוגמה בלי להעליב אני רואה אותך פאן בוי של ATI

תפוחים ואותך פאן בוי של

"דוגמה" הוא לא פאן בוי של ATI, הוא שקרן, הוא נתפס בשקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לסכם ככה מעבדי AMD64 טובים למשחקים ומעבדי פנטיום 4 C או 775 טובים יותר לעריכת או קידוד וזהו :)

וואי כל השיגעון הזה שקראתי עכשיו בין תפוחים,אינטגרל,דוגמה שיגע אותי הולך לשתות מים או משהו  :kopfpatsch:

נראה לי שאתה צריך משהו חזק יותר.

דוגמה בלי להעליב אני רואה אותך פאן בוי של ATI

מה זה קשור

זה נכון לחלק קטן מהאנשים , אבל בשביל רוב האנשים שקונים מחשב , זה עדיין " הזוי "

זה ויכוח על מה יותר טוב באופן אבסלוטי , ולא על מה יהיה יותר טוב למשתמש ממוצע

על זה כל הווכוח. אין כרגע מעבד שטוב יותר באופן אבסולוטי. אפילו אם יוציאו מחר לוח דסקטופ לדותן שיתן לו 1.6 וולט ויריץ אותו ב 3 גיגה עם BADWIDTH גבוה, מה שיהפוך אותו לחיה לא קטנה, הוא עדיין לא יהיה מושלם שכן עדיין כרגע אין לו תמיכה למשל ב SSE3 או ב EMT64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה כל הווכוח. אין כרגע מעבד שטוב יותר באופן אבסולוטי. אפילו אם יוציאו מחר לוח דסקטופ לדותן שיתן לו 1.6 וולט ויריץ אותו ב 3 גיגה עם BADWIDTH גבוה, מה שיהפוך אותו לחיה לא קטנה, הוא עדיין לא יהיה מושלם שכן עדיין כרגע אין לו תמיכה למשל ב SSE3 או ב EMT64.

אני מסכים איתך "שאין כרגע מעבד שטוב יותר באופן אבסולוטי"

כמו שכבר נאמר , לכל מעבד יש את היתרונות והחסרונות שלו

אבל בהתרשמות כללית מהויכוחים , יש לי הרגשה , שהויכוחים גולשים לכיוון המונח אבסולוטי

בעיקר ע"י פאנבוי למינהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא דווקא כן פאנבוי של ATI... לא שיש לזה קשר לדיון

ממה שהבנתי מהודעה קודמת שלך, הוא אסף והציג מבחני ביצועים באופן

מגמתי לגבי , כלומר בעיית האמינות שלו היא לא ענין חדש.

בכל מקרה מי שנתפס בשקר ולא מיתנצל ומנפק הסבר לא קיים מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אינטגרל אתם אמרתם שתפוחים פאם בוי של ואם כבר מדברים אם פאן בויוז אז אני הוספתי גם שדומגה הוא פאו בוי של ATI

די קשור חחח ;)

תעזוב שקרו שקרו תפוחים זה סתם בולשיט כל זה לכל אחד דעות אחרות אין מה לעשות יש אנשים שיכולים להסביר שוב ושוב מה שהם חושבים אבל אם אותם אנשים לא מוכנים לקבל את זה או שאתה לא מוכן לקבל את זה אתם תמשיכו לזיין אחד לשני את המוח את מחר ולקרוא אחד לשני שקרן :sleep: :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין fan boy לפסיכופט קליני, אני יעדיף חומרה של ATi כאשר למתחרה אין שום יתרון ממשי, אני לא מבזבז את החיים שלי בהסתה, מעבר לאווטר שלי והבעת דעות עינייניות באשכולות קיימים מידי פעם אני לא עושה שום דבר מיוחד. אם תעשה חיפוש על השם שלי אני מבטיח לך שמספר ההודעות "הפאן ביוית שלי הוא פחות מ2%, לעומת תפוחים well אני לא חושב שהייתה לו הודעה אחת בפורום שלא קשורה לP4=נפל @64=הדבר הטוב ביותר שקרה ל-"הכנס זיון שכל כאן"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...