מחשבים ראשונים מ DELL עם DUAL CORE של אינטל - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבים ראשונים מ DELL עם DUAL CORE של אינטל

integral

Recommended Posts

AMD מפרסמת צריכת חשמל מקסימלית - ב 130 ננו מטר (כל סוקט 754, 3500+, 4000+ ו FX-55 בסוקט 939) צורכים 89W

Intel לעומתה מפרסמת צריכת חשמל ממוצעת - בערך 110W, לך תדע לאן הוא מסוגל להגיע במקסימום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Integrl Dogma ותפוחים כולככם צריכים טיפול פסיכולוגי דחוף

תפוחים על התיעוב המטורף שלו לפרסקוט , זה בסה"כ פיסת סיליכון חמימה , לא צריך להתרגש יותר מדי , אתה מרבה להאשים את אינטל בתחמנות לעומת הצרכן אבל כמעט כל חברמה מתנהגת כך , וכן זה כולל את ,לדוגמא הAXP 3200 שנקרא כך במודע למרות שהוא בקושי הצליח להתחרות עם 2.8C או הGEODE שלא מצליח להתקרב אפילו ל30% מהPR שלו.

Integral אתה אולי יותר טוב מדוגמה ותפוחים אבל אתה עדיין משגה כאן אנשים בין עם בכוונה או בטעות , אני משער שזה בטעות אבל אתה מבלבל כאן עובדות , A64 3000 בסוקט 754 צורך בערך 60W במאמץ מלא להשוואה פרסקוט 530 צורך בסביבות ה100 W באותו מאמץ 630 יצרוך אולי 90W , בכל מקרה המעבר בין סוקט 378 ל755 יותר שיפר את גוף הקירור מאשר את המעבד - יותר נכון ככל הנראה את המישחה הטרמית שלפי הבדיקות של טומס היא פחות או יותר משחת קסם שלא רואה את הAS5 ממטר , זה נשמע טיפה הזוי אבל זה כנראה נכון.

דוגמא - כבר דיברתי איתך בגיימר , אתה לא שינית את השיטות שלך בטיפה , אתה מראה חצי מהבחינות שמתאימות לדעה שלך ומדברים שמראים אחרת אתה מתעלם, אתה לא בוחל משימוש בשקרים גלויים שאדם שלא יחקור לעומק לא ישים לב אליהם , אני לא רוצה לרדת לקללות אז כדאי שתבחן את עצמך בעצמך, הייתי רוצה להאמין לך מתוך רצון ללמוד עוד עובדות אבל הנסיון שלי מוכיח בצורה ברורה שזה יהיה מעשה מטופש - אתה לא אמין בכלל.

מתוך אותה בחינה :

0,1311,sz=1&i=63172,00.gif

להראות מה בדיקה סינטטית למולטי טאסקטינג? אתה עושה צחוק נכון? אם אתה אפילו חושב על בדיקה כזאת בתור רלוונטית אין על מה לדבר איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Integrl Dogma ותפוחים כולככם צריכים טיפול פסיכולוגי דחוף

תודה :xyxthumbs: אותי לימדו שהפוסל במומו פוסל.

Integral אתה אולי יותר טוב מדוגמה ותפוחים אבל אתה עדיין משגה כאן אנשים בין עם בכוונה או בטעות , אני משער שזה בטעות אבל אתה מבלבל כאן עובדות , A64 3000 בסוקט 754 צורך בערך 60W במאמץ מלא להשוואה פרסקוט 530 צורך בסביבות ה100 W באותו מאמץ 630 יצרוך אולי 90W , בכל מקרה המעבר בין סוקט 378 ל755 יותר שיפר את גוף הקירור מאשר את המעבד - יותר נכון ככל הנראה את המישחה הטרמית שלפי הבדיקות של טומס היא פחות או יותר משחת קסם שלא רואה את הAS5 ממטר , זה נשמע טיפה הזוי אבל זה כנראה נכון.

תסתכל בתמונה למטה:

מתוך אותה בחינה :

0,1311,sz=1&i=63172,00.gif

אוי באמת. זה כמו שאני אראה לך את זה ואגיד ש לא יותר טוב מאינטל במשחקים בכלל:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/doom3-cpu_5.html

אינטגרל, תפסיק לחפש כל מיני קונספירציות רק כדי להוכיח שהפרסקוט הוא טוב.

הפרסקוט מעבד טוב יותר מה לדברים מסויימים וה טוב מהפרסקוט בדברים אחרים. זה שהפרסקוט מתחמם יותר זה נכון, כמו שתמיד אמרתי, אבל מה שתפוחים ולהקת הברווזים שלו עושים מזה לא נכון.

כן, זה פרסקוט 2.8GHz "800MHz" S755 עם קירור קופסה מקורי של אינטל עם בסיס נחושת.

OK, אז כנראה שאתם באמת צריכים עזרה שם. אולי קניתם סוג י'.

כמו שכבר יונתן ציין לעיל, פרסקוט במאמץ פולט בערך פי שניים יותר חום.

פרסקוט פולט במאמץ 100W והA64 754 60W

תסתכל בתמונה למטה.

להגיד שפליטת החום של 754 שווה או דומה לפליטת החום של 755 זה בפירוש לא האמת, אפילו גובל בשקריות.

שמע, זה מה שאני ראיתי.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, שמת לב שזה "System Power Consumption" בניגוד ל"CPU Power consumption"?

ז"א שעם הלוח והכרטיס מסך והזכרונות וכונן קשיח ו... ואולי גם היעילות של הספק

ועדיין המערכת עם ה-FX לא מגרדת את הצריכה של המערכת עם הNorthwood (?EE)... על הפרסקוט אין בכלל מה לדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, שמתי לב וזה בדיוק אומר את מה שאני אומר. נכון שהפרסקוט צורך יותר אבל עדיין אפשרי בלי שום בעיה לעבוד איתו וכל מי שאומר שצריכת החשמל של הפרסקוט הופכת את מערכת המחשב לגרועה ובלתי אפשרית ונפל פשוט טועה. ההבדלים בין ה FX55 לדותן ב TOTAL הרבה יותר גדולים, אז מה? זה הופך את ה FX לדרעק? זה אומר שאי אפשר לעבוד איתו? זה אומר שצריך ספק 700 וואט כדי לעבוד? זה אומר שהוא נפל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להשוות את הדותן לFX מבחינת צריכת חשמל - תשווה אותו לTurion

הFX מול פרסקוט זה שולחני מול שולחני

וצריכת חשמל גבוהה יותר תמיד אומרת יותר רעש. זה הבעיה. אם זה לא מאוורר חזק יותר על המעבד, זה מאוורר חזק יותר בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מתייחס לנקודה. אין לי ספק שזה אחד היתרונות של ה כרגע, וכתבתי את זה ב 700 מקומות שונים פה. כל מה שאני אומר זה שמה אנשים עושים מזה זה סערה בכוס תה. צריכת חשמל זה פרמטר רלוונטי, אבל לא היחידי. אם יבקשו ממני לתת מחשב לעריכה, או קידוד או מולטיטסקינג כבד אני אמליץ על בלי שום בעיה למרות צריכת החשמל הגבוהה יותר. לבוא ולומר שצריכת החשמל של האינטל הופכת אותו לנפל זה פשוט לא נכון. ופה בטרד ובכלל אנשים הופכים את נושא צריכת החשמל לדיכוטומי, מה שלא נכון לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם צריכת החשמל משפיעה כל כך אז אולי חברת החשמל תתחיל לשווק אינטל? :lol:

בסך הכל זה מעבד טוב לכל השימושים.אני לקחתי פשוט כי זה יותר זול ומתאים לצרכים שלי.

אינטל עדיין מוכרת פי 3 לפחות מ בכל מצב .יש אנשים שאפילו לא יודעים מה זה . :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטגרל הבאתי את הגרף מכיוון שהוא בא מאותו מקום שDOGMA הביא את הגרף שלו , היו שם שני גרפים של מולטיטסקינג(ועוד אחד סינטתי)  , לדוגמא יש הרגל מגונה תמיד להביא רק את הגרפים שהוא רוצה להביא ולהתעלם מאלו שטוענים אחרת . אני עוד זוכר את הימים בGAMER שהוא היה אוסף בנצ'מרקים שATI ניצחו בהם ומפרסם אותם ולא מפרסם את הבנצ'מרקים שבהם NVDIA.

Bussiness Winstone היא בהחלט לא בחינה סינטתית - היא הבחינה הכי פופולרית בעולם למדידת ביצועי משרד ובצדק - היא מעשית מפעילה הרבה תוכנות ברצף ובודקת בתוכנות אמיתיות ביצועים - לא מדמה פעולה שלהם.

בכל מקרה - התמונה ברורה מהגרף שהבאת , אני לא מבין מה אתה מנסה להגיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטגרל הבאתי את הגרף מכיוון שהוא בא מאותו מקום שDOGMA הביא את הגרף שלו , היו שם שני גרפים של מולטיטסקינג(ועוד אחד סינטתי)  , לדוגמא יש הרגל מגונה תמיד להביא רק את הגרפים שהוא רוצה להביא ולהתעלם מאלו שטוענים אחרת . אני עוד זוכר את הימים בGAMER שהוא היה אוסף בנצ'מרקים שATI ניצחו בהם ומפרסם אותם ולא מפרסם את הבנצ'מרקים שבהם NVDIA.

Bussiness Winstone היא בהחלט לא בחינה סינטתית - היא הבחינה הכי פופולרית בעולם למדידת ביצועי משרד ובצדק - היא מעשית מפעילה הרבה תוכנות ברצף ובודקת בתוכנות אמיתיות ביצועים - לא מדמה פעולה שלהם.

בכל מקרה - התמונה ברורה מהגרף שהבאת , אני לא מבין מה אתה מנסה להגיד?

Business Winstone הוא כן באנצ' סינטטי, זאת תוכנה שכן מריצה תוכנות קיימות אבל בצורה מקובעת מראש, ומשתמשת בסקריפטים מקובעים. בדיקה למולטי טאסקינג צריכה להתבצע בסביבת עבודה ריאלית ולא קבועה. photoshop וNAV זה תסריט מאוד ריאלי לעבודה אמיתית - real world app לא אוסף של סקריפטים שמשתנים פעם ב5 שנים.

ושוב פעם הטענה שלך מבוססת עוד פחות מזו של תפוחים, גם אם הבנאצ'מארק הזה אומר משהו, שהוא לא. אין שמה יתרון לAMD כן אין גם יתרון לאינטל אבל שוב זה לא סותר שום דבר שאמרתי. בMT לאינטל יש יתרון של עשרות ולפעמים מאות אחוזים, גם אם לא בכל בדיקה(למרות שאם תבדוק באמת תגלה כמה בכמה בדיקות יש יתרוך עצום), לא מחפשים את הנקודות השוות, מחפשים את ההבדלים. גם לא טובה יותר מIntel בכל משחק, היא טובה בכלליות בכ10-20%, בMT טובה בכלליות בערך ב200-150% בממוצע וכן תעשה סיכום של כל הבדיקות ותגלה זאת בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מילים מעט משמעות - למה סקריפט מוכן מראש הוא בחינה סינטתית ? אין שום בגיון בהודעה שלך , אני שונא כשאנשים אומרים הרבה ומתכוונים למעט. אתה טוען שבחינת SMT צריכה להתבצע בסביבה לא קבוע ... כי ? סתם להעלות טענה בלי סיבה זה בדיוק כמו לא להעלות טענה , תחסוך את הדף הוירטואלי עליו אתה כותב.

AMD לא טובה מאינטל באמת בכל משחק , יש מספר מועט מאוד של משחקים שיש לאינטל יתרון אבל הארכיטקטורה של הפרסקוט פשוט לא בנויה לישומים מרובי בראצ'ים , היתרון הוא רק 10-20 אחוז כי משחקים מושפעים בעיקר מכרטיסי מסך , גם נכון. במולטי טסקינג של 16 תרדים פעילים לא כולל את ישומי הרקע (כמו בבחינה של אננדטק) זה אכן עשוי להגיע ליתרון של 250% אבל זה מצב הזוי . אני למשל היום עשיתי מולטיטסקינג על המעבד שלי , סריקת אנטיספייוור (לא בכוונה , לפי שעה קבוע שכיוונתי אותו )של MS ביחד עם משחק בET תוך כדי שאני מדבר בוונטרילו עם אנשים וזה אחד המצבי מולטיטסקינג הכי רציניים שהייתי בהם בחיים , המחשב לא קירטע בכלל אפילו שאין לי היפרטרדינג האמת לא היה לי מושג שרצה הסריקת AS לפני שיצאתי מET וראיתי אותה.

שתבין , אני לא מזלזל בHT - מדובר בפונקציה נהדרת למי שצריך אותה , אבל ממוצע ממש לא צריך אותה בד"כ, היא שימושית בעיקר למי שצריך להפעיל הרבה ישומים כבדים ביחד ומכיוון שהאדם עצמו חושב בתרד אחד (אלא אם זה הנפוליאון) אז רוב הסיכויים שזה לא יבוא לידי ביטוי אצל משתמש רגיל , משחקים לעומת זאת זה דבר שאני עושה כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב הזוי למי? לך כן, למישהו אחר לא, בדיקת MT לא מכוונת לקהל שאתה משוייך אליו, היא מכוונת לאנשים שעובדים על המחשב שלהם ולא הכוונה לאופיס וסוליטר.

אם עבודה על תוכנה X תקח שעתיים במקום שעה למישהו שמרוויח על זה כסף זה ישנה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אפשר לסכם ככה מעבדי AMD64 טובים למשחקים ומעבדי פנטיום 4 C או 775 טובים יותר לעריכת או קידוד וזהו :)

וואי כל השיגעון הזה שקראתי עכשיו בין תפוחים,אינטגרל,דוגמה שיגע אותי הולך לשתות מים או משהו :kopfpatsch:

דוגמה בלי להעליב אני רואה אותך פאן בוי של ATI

תפוחים ואותך פאן בוי של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...