פרוייקט SAS (עודכן: 10-9-06) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט SAS (עודכן: 10-9-06)

IG

Recommended Posts

דבר ראשון יש הסבר על הH במדריך לחלון

אני לא יודע אם הוא יחזיק מאוורר

מה שכן למאוורר יוצאים חוטים איפה הם יעברו על החלון או שפשוט יצאו מלמעטה?

ולדעתי גומי U על המארז והחזקה עם ברגים

בקשר לעובי אני לא כל כך בטוח חכה לתגובות נוספות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון יש הסבר על הH במדריך לחלון

אני לא יודע אם הוא יחזיק מאוורר

מה שכן למאוורר יוצאים חוטים איפה הם יעברו על החלון או שפשוט יצאו מלמעטה?

ולדעתי גומי U על המארז והחזקה עם ברגים

בקשר לעובי אני לא כל כך בטוח חכה לתגובות נוספות

את המאורר אני מתכוון לשים מתחת לפרספקס ככה שהחוטים יצאו ישר לתוך המארז.

לגבי גומי U והH... לא מצאתי אותם במדריך...

ואני צריך תגובות יותר החלטיות לגבי העובי... כמה שוקל גריל ומאורר 120 מ"מ ממוצע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעמוד הראשון.... :-\

בערכות שונות לחלונות ניתן למצוא שני סוגים של גומיות, גומיות אלו נועדו על מנת להסתיר קצוות לא משוייפים של החור במארז ולאפשר חיבור פשוט של חלון הפרספקס לדלת המארז.

trimh.jpg

הסוג הראשון הוא גומי בצורת H, גומי זה, בנוסף להסתרת קצוות החור בדלת המארז, משמש גם לחיבור החלון לדלת.

trimu.jpg

לעומת זאת, גומי בצורת U לא נועד לחיבור החלון אלא רק להסתרת הקצוות הלא משוייפים של החור בדלת. אם הנכם משתמשים בגומי בצורת U, את החלון תאלצו לחבר עם סיליקון או דבק אפוקסי.

diagram.jpg

אם ברשותכם או בהישג ידכם גומיות שכאלו מומלץ להשתמש בהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, תודה על ההסבר.

מה אני עושה אם אני לא את הגומיות האלה? אחרי שאני אחתוך את החלון אני מתכוון לשייף טוב את הקצוות ככה שלא יהייה לי מה להסתיר. הבעייה שלי זה בחיבור הפרספרס למיסגרת שאני אעשה מהגג המקורי...

אני מתכוון לעשות שני בגג: אחד בשביל הכוכב והשני בשביל המאורר, אבל אני מתכוון לשים חתיכה אחת של פרספקס, מתחת לגג. ואני לא יודע איך לחבר אותה... אם עם ברגים, אז איפה לשים אותם? ואם עם דבק, אז עם איזה דבק אני צריך להשתמש כדי שהמוד לא יתפרק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבק היחיד שתהיה בטוח שהוא לא יתפרק הוא אפוקסי.

שעה אחרי שאתה מדביק, לא תצליח להוריד את הפרספקט. (אלא אם כן תשבור אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סוגים מסויימים של הדבק הזה? איך בכלל קוראים למוצר הזה? ומה לגבי הברגים? כל זאת ועוד ::)...

תוספת:בחרתי בכוכב. ויש לי בעייה קטנה: כמו שאתם יכולים לראות בתמונה בעמוד הראשון, אני רוצה להדגיש חצי של כל "יד" של הכוכב, אבל אני לא יודע עם מה. אני רוצה לעשות את ההדגשה ע"י סריטות, כדי שיתקבל לי מיקרם מט, אבל אני לא יודע עם מה אני יכול לעשות שריטות עמוקות וצפופות מספיק כדי שזה לא יראה כמו רשלנות בעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות את זה על ידי שייוף חול.

יש מקומות שמשיפים רהיטים שייוף חול עם קומפרסור, מה שבעצם השייוף הזה עושה הוא מעיף חול על ידי לחץ אויר של הרומפרסור על הרהיטים.

אפשר לעשות את זה גם עם פרספקט זכוכית.

היה מישהו בפורום שעשה את זה החלון שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו שאני יכול לעשות לבד אולי? זה קצת סיפור מה שתארת...

ובבקשה מכם, מחר זה היום האחרון שתהייה לי גישה לאינטרנט, להרבה זמן (שבמהלכו אני רוצה לעשות את המוד) אז תענו לי כמה שיותר מהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל במקרה של פרספקס זה ישרוט לך אותו וייצור חיספוס. הבעיה היא שתצטרך לשייף באותו כיוון כל הזמן ואז מקסימום גם ב 90 מעלות הצידה (מה שייצור כזאת), אם תסטה זה יכול ליצור שריטות שלא ממש קשורות לשיוף.

אני מתכוון למשהו כמו 700-800...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שיש לי (איפושהו... עדיין לא מצאתי...) ראש דראמל שבנוי כמו מברשת עגולה, עם סיביי פלדה. זה ייצור לי את האפקט שאני רוצה או שזה סתם יקדח לי בפרספקס ולא יתן את התוצאה שאני מחפש?

אני שוקל לקנות חתיכת פרספקס ספייר ולנסות עליה כל מיני שיטות...

עוד שאלה: כמו שאתם יכולים לראות בעמוד הראשון (התמונה של הגג שלי כפי שהוא היום...) יש לי חורים בגג, ואני לא חושב שהחיתוך של הכוכב יתפוס את כולם, אז אני כנראה אצתרך לסתום אותם עם משהו, והשאלה זה: עם מה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...