פרוייקט SAS (עודכן: 10-9-06) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט SAS (עודכן: 10-9-06)

IG

Recommended Posts

<הערה: הת'ראד הוא שילוב של מספר ת'ראדים שפשוט נפתחו בהפרשי זמן גדולים, ואוחדו לצורך המעבר לפורום החדש... תהנו :xyxthumbs:>

שלום! סופסוף יש לי זמן לעשות משהו שרציתי לעשות הרבה זמן: להתעלל במחשב שלי.

הקורבן: גג המארז

התוכנית: חיתוך חלון בצורת מטוס או כוכב וחריטה בפרספקס של הפרטים+ תוספת מאורר 120מ"מ

המצב של הגג היום: GAG.jpg

(אני יודע שאני לא פיקאסו) השטחים הצהובים מציינים את הספק, הכוננים וידית אחיזה (ה"צהוב" שבאמצע התמונה של הגג...), שנמצאים מתחת לחלון ומפריעים למעבר אוויר... החורים נקדחו במסגרת המאבק שלי נגד החום. קוטר כל חור הוא 10מ"מ ויש בערך 23 מהם...

השאלות:

יש שתי שאני מתלבט ביניהן: הראשונה זה חיתוך חלון בצורת כוכב וחריטה על הפרספקס של קווים מהמרכז אל 5 הקצוות של הכוכב ועל חצי מה"זרועות"+ קטדה אדומה : star.jpg

האופציה השניה זה חיתוך צורה של מטוס וחריטה של התא טייס ועוד על מיני דברים... עם קתודה בצבע תכלת או לבן:

plane.jpg

(לא הייה לי כוח להשקיע בתמונה הזו יותר מידי... למי שלא הבין- זה F22 ;) )

אני מבקש שתעזרו לי להחליט איזה תמונה תיראה טוב יותר.

שאלה שנייה: אני רוצה להוסיף מאורר נוסף בגג של המארז ואני לא יודע איפה למקם אותו. חשבתי לעשות את החולן עם התמונה בחלק בין הכוננים וידית ואת המאורר לשים בין הידית לספק... מה אתם אומרים?

תוספת: http://www.cclcomputers.biz/acatalog/index.html?http%3A//www.cclcomputers.biz/acatalog/case_tow.htm&CatalogBody בקישור הזה, המארז השלישי מלמעלה, כזה יש לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי הכוכב יותר יפה...

כאילו העיצוב שהבאת בכוכב (הפסים והצביעה של חצי מכל רגל) עושה אותו ממש מיוחד!

דבר נוסף אני אוהב סמטריות ובכוכב יש הרבה יותר סימטריות מאשר במטוס.

לדעתי המטוס לא ממש יכנס ואם כבר יכנס אז בקטן ובמצב כזה הפרטים הקטנים לא יבואו לידי ביטוי אם בכלל תצליח לחרוט אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נראה לי שהשנה אני אעשה את הכוכב ושנה הבאה אני אעשה את המטוס על הצד של המארז...

ועוד לא עניתם לי על השאלה איפה למקם את המאורר....

שאלה נוספת: אני לא מתכון לעשות את כל הגג מפרספקס, אני מתכוון לחתוך את החלק החפימי של הגג ולהשאיר מסגרת שאותה יכסה הפרספקס. השאלה זה, איפה לשים את הפרספקס: בחלק הפנימי של המארז או מבחוץ, על הגג? ואיך לחבר אותו למסגרת?

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הסבר איך משתמשים בדראמל, אין הסבר איפה אני אמור לשים את הפרספקס...

לגבי הקאוס... לא נראה לי... לא עד כדי כך יפה, לפי דעתי לא מצדיק את ההשקעה שהוא דורש... חוץ מזה, אני בחרתי בכוכב כי אני פרו- סובייטי (עם יד על הלב, אם הייה פה משטר סובייטי, לא הייה יותר טוב? בברה"מ הייתה מערכת החינוך ומערכת הבריאות הכי טובות בעולם, וכל לאום שאיים פיסית על המדינה פשוט נמחק <ראה ערך צ'צ'נייה>...) ומטוס בחרתי בגלל שאני מטורף על ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הסבר איך משתמשים בדראמל, אין הסבר איפה אני אמור לשים את הפרספקס...

לגבי הקאוס... לא נראה לי... לא עד כדי כך יפה, לפי דעתי לא מצדיק את ההשקעה שהוא דורש... חוץ מזה, אני בחרתי בכוכב כי אני פרו- סובייטי (עם יד על הלב, אם הייה פה משטר סובייטי, לא הייה יותר טוב? בברה"מ הייתה מערכת החינוך ומערכת הבריאות הכי טובות בעולם, וכל לאום שאיים פיסית על המדינה פשוט נמחק <ראה ערך צ'צ'נייה>...) ומטוס בחרתי בגלל שאני מטורף על ...

חחח אתה רוסי במקרה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע תכלס אתה יכול לשים איפה שבראש שחל אבל יש כמה שיקולים

אם אתה רוצה לשים אותו למעלה אתה צריך לשים גומי U גם על הפרספקת וגם על המארז כדי להסתיר את החיתוכים

אם אתה שם למטה אתה יכול לשים רק על המארז ואז זה מסתיר גם את החיתוך של הפרספקט

תעשה מה שנראה לך

אם אתה יכול תעשה בכלל עם הH נראה לי הכי יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הH?

חשבתי לשים אותו מתחת לגג ולחבר אותו לגג בעזרת ברגים, אבל אני לא יודע אם זה רעיון טוב...

השיקולים שלי זה : אם אני שם את הפרספקס על הגג, אז זה לא יראה יפה. אם אני שם את הפרספקס מתחת לגג, אז אני צריך לחבר אותו חזק כדי שהוא יחזיק את המאורר...

ועד שאלה ששכחתי לשאול (סנילי :-[): באיזה עובי אני צריך לקנות את הפרספקס? 3מ"מ יספיקו? מצד אחד אני לא רוצה שיהיו לי בעיות בחיתוך אז אני לא רוצה לקחת חתכה עבה מידי ומצד שני אני לא רוצה שהוא ישבר לי אם אני אשים עליו כוס קפה, בנוסף למאורר... (אני מבקש שרק מי שיש לו ניסיון עם פרספקס יענה על השאלה הזו. תודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...