בזמן האחרון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/10/19 בכל האיזורים

 1. 1 point
 2. 1 point
  לא יהיה הבדל מורגש בביצועים אם בכלל, בין כל הקירורים האלה עם 4 צינורות, זה אותו קירור עם עיצובים שונים. אתה משלם בעיקר בשביל האסתטיקה (וזה כן מעצבן אותי שלא מכסים את הצינורות למעלה ב2019 כמו האנטק הזה...) ושקט, ואני לא בטוח עד כמה ה212 שקט. אם אתה רוצה הבדל מורגש, לך על משהו עם 6 צינורות כמו זה - https://www.amazon.com/Mugen-Rev-CPU-Cooler-Support/dp/B06ZYB8K77 או הdark rock 4, או הגדולים של noctua (אלה בארץ כבר יעלו כמעט 300 שח, זה שקישרתי במחיר מצוין). זה לעלות שלב, כל הקירורי 4 צינורות האלה לא סתם נראים אותו דבר, הם גם מתנהגים בערך אותו דבר.
 3. 1 point
  לאחר חיפוש ארוך נראה לי שרד-אלרט ו-וורקראפט הם מיתולוגיה שנבראה לשעתה ונגנזה בדפי ההיסטוריה ללא יורש ראוי בשנים האחרונות....חבל
 4. 1 point
  כתב הברברן הראשי של הפורום מהחשבון השני שלו...
 5. 1 point
  לדעתך. אני אישית למדתי כמה וכמה דברים.
 6. 1 point
  פלטפורמת ה HEDT הבאה אמורה להבנתי להציע פתרון שיענה לצרכיך עם הרחבה גבוהה, פוטנציאל גידול, 4 ערוצי זכרון, 8 סלוטים, כושר הגעה עד 512GB RAM, המון ערוצי PCI, ומעבדים מרובי ליבות בין 16-64 .... משהו באמת חזק. תמתין להשקתה בנובמבר.... המחירים אמורים להיות גם כן ממש לא בשמיים (באופן יחסי). לוח סביר ב- 300$, ומעבד ביחס ליבות לדולר הטוב ביותר שהיה אי פעם בתחום.
 7. 1 point
  בבקשה יש בדיון הזה מעין מדריך - https://hwzone.co.il/community/topic/594501-עזרה-במציאת-לפטופ-טוב/
 8. 1 point
  זה מה שהתחרות של AMD הביאה לנו, היא אילצה את אינטל לתת יותר תמורת פחות כסף והצרכן מרוויח בענק. כבר היה שווה את זה...
×
 • צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר